Semi di Lino, Illuminating Shine Shampoo

Semi di Lino, Illuminating Shine Shampoo

Produkt odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów. Szampon ten nawilża, wzmacnia, regeneruje i nabłyszcza. Włosy stają się piękne, błyszczące, miękkie i podatne na modelowanie. Idealny do włosów zniszczonych i po zabiegach. Ma delikatną, kremową konsystencję i piękny, charakterystyczny dla całej linii zapach. Produkt średnio wydajny i zazwyczaj dobrze jest umyć wpierw włosy jakimś dobrze oczyszczającym szamponem, a dopiero potem umyć je kryształkami, gdyż pomimo olbrzymich zalet jako produkt regenerujący włosy, jako oczyszczający nie jest już zbyt skuteczny. Ponadto jak cała linia kryształków lnu, chroni włosy przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

Cena: 33 zł / 250 ml

Okropny

Powiem tak jeśli chcesz mieć po umyciu wielki kołtun to polecam.Zakupiłam go bo kocham serum z tej serii to jednak chyba poomyłka.Zero jakiego kolwiek efektu a włosy to jedno wielkie siano nie można ich rozczesać te granulki zawarte w szmponie jak dla mnie powodują szorstkość.Robilam podejście do niego kilka krotnie bo jak firma która robi tak wspaniałe serum robi taki okropny szampon.Ja nie polecam może nie służy moim włosom gdyż mam farbowane na blond, ale nawet po zwykłym szamponie mogę się rozczesać.Szampon jak dla mnie nie do polecenia.

Nic specjalnego

Butelka którą ja kupowałam była bardziej biała... Ale to było jakiś czas temu więc mogło się zmienić :P

Zalety :
- nie przeciąża włosów
- może i trochę nabłyszcza
- fajna konsystencja i delikatny zapach

Wady :
-cena
- włosy po nim najzwyczajniej się elektryzowały...
- niestety po nim miałam problem ze swędzącą skórą głowy - albo uczulał albo aż tak przesuszył....

Moim zdaniem zwyczajny szampon po niezwyczajnej cenie. Nic nowego - kolejny przykład że cena nie zawsze współgra z jakością....

Używam tego produktu od: Używałam go średnio 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zwykły szampon

Jak to zwykle bywa jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego...I tak właśnie jest z tym szamponem. Uniwersalny , do wszystkich rodzajów włosów...

Kupiłam go ponieważ nie było tego,który zazwyczaj używam . Na szczęście wzięłam małe opakowanie. Stosuję razem z odżywką z tej samej serii. Bardzo wysusza włosy - bez serum nie mogę ich ułożyć. Używam go oczywiście na zmianę z innym szamponem -myję włosy codziennie i przy takiej częstotliwości nie wiem w jakim byłyby stanie po zużyciu całej butelki.

Jest dość wydajny i bardzo ładnie pachnie ( za zapach daję 2 gwiazdki ).

Nie polecam - jest droższy od szamponów dostępnych powszechnie w drogeriach a nie spełnia obietnic producenta.

Manicure - pastelowe paski

Wielkie siano

Nigdy nie miałam tak fatalnego szamponu. Słabo sie pieni, kiepsko zmywa moje sepecyfiki typu nafta + jajko ;) Juz podczas mycia włosy stają sie szorstkie, a po...nie da rady ich rozczesać. Tylko dobra odżywka mnie ratuje.

Żałuje, ze przed zakupem nie zerknełam na recenzje wizażowe. W ten sposób mam 1000 ml beznadziejnego szamponu.
Po miesiącu katowania się, doszłam do wniosku, że bedzie mi służył do prania moich pędzli We-my ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (i ostatniego) o pojemnosci 1000 ml! :/

wielki kołtun i wielki błysk

Kupiłam szampon do kompletu z ampułkami niebieskimi, które jak wszyscy wiedzą, są super :-)
Przy włosach suchych, zniszczonych, szampon powoduje powstanie jednego, wielkiego kołtuna na głowie i bez zastosowania silnej odżywki nie sposób rozczesać włosy. Jednakowoż szampon ma ten plus, że istotnie powoduje lśnienie włosów. Także stosowany wespół z mocno regenerującą odżywką np. osmo essence efekt jest super.
Nie kupię go już jednak, ponieważ Alfaparf wypuścił nową serię na rynek z bambusem, Midollo di bamboo, który jest znacznie przyjemniejszy w aplikacji. Włosy od razu są miękkie, przyjemne w dotyku.
Porównując oba szampony można tylko stwierdzić, że po illuminating - włosy przetłuszczają się znacznie mniej, niż po midollo di bamboo. I to jest in plus.
1 l - 90 zł.

Używam tego produktu od:3 m-ce
Ilość zużytych opakowań:1 l

i tak i nie

Kupiłam od razu szampon, odżywkę i ampułki z tej samej serii. Jestem bardzo zadowolona z całościowego działania tego zestawu na moje włosy.
Mimo to szampon nie dostanie ode mnie więcej niż 3 gwiazdki. Głównie chodzi mi o odczucie podczas mycia - szampon kiepsko się pieni więc automatycznie zużywam go więcej na raz. Poza tym faktycznie jest jakby szorski w użyciu.
Jednak trzeba mu przyznać, że dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy oraz, że w połączeniu z innymi produktami z tej samej serii daje baaardzo fajne rezultaty :-)

Używam tego produktu od:miesiąca?

profesjonalny koszmarek

Kupiłam ten szampon w zestawie z maską z tej samej serii. O ile maska jest naprawdę rewelacyjna i spełnia swoje zadanie, to szampon jest jakąś straszną pomyłką producenta! NIe dość, że po umyciu włosy sztywnieją, stają się szorstkie jak sierść teriera, to ( o zgrozo!) szampon ten po 3 tygodniach stosowania praktycznie wypłukał z moich włosów ciemną farbę z baleyageu! Jeżeli ktoś chce szybko pozbyć się niechcianego koloru, to nie ma lepszego specyfiku! Pozostałym- odradzam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Szok

Mam włosy bardzo wymagające dlatego stosuje kosmetyki profesjonalne w ich pielęgnacji. Po min Matrix, Loreal, Kerastase zdecydowałam się na wypróbowanie tego szamponu, o którym naczytałam się dużo dobrego na wizażu :)
Nie spodziewałam się po nim wiele, poprostu tego czego mogę się spodziewać po profesjonalnym szamponie a tym czasem postawiłabym go w jednym szeregu ze średniopółkowymi drogeryjnymi produktami.

Szampon niespecjalnie pachnie, ale to nigdy niemal nie jest powowdem skreślającym dla mnie. Ma gęstą przyjemna konsystencje, ale rzeczywiście jest mało wydajny. Po umyciu włosów doznałam szoku : jest to pierwszy szampon profesjonalny , z którego powowdu omal nie rozdrapałam sobie skóry głowy - z tej własnie przyczyny zrezygnowałam z produktów drogeryjnych!!!! Pozatym, niby włosy ładnie wyglądały w świetle ale były niesamowice suche w dotyku. Dla mnie jak na takiej klasy szampon to niedopuszczalne. Po trzech próbach , które kończyły sie tak samo zrezygnowałam z jego używania.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:trzy razy i oddałam.

swietny

Mialam duzy problem z wlosami,uzylam tego szamponu,rewelacja,wlosy blyszczą,wyglądają na zdrowe,dobrze sie rozczesują,są mile w dotyku.szczerze polecam!!!najlepszy szampon jaki uzywalam w zyciu (a mam 26 lat)

Używam tego produktu od:6 miesiecy

rewelacja

Dla mnie rewelacja, troszkę za mało wydajny, ale za to stosuję go gdzieś od 2,5 roku i to bez przerwy, inne sampony musiałam zmieniać, bo po jakimś czasie robiły mi siano na głwoie (nawet te najlepsze). Moja zasada jest taka: Używać tylko profesjonalnych kosmetykow do włosów. To połowa sukcesu naszej fryzury. Ten szampon, nie tylko nadaje piękny blond kolor moim włosom, ale sprawia, ze lśnię i nie elektryzują się (choć bardzo lubią:)

Używam tego produktu od:2,5 roku
Ilość zużytych opakowań:5-7

Słabiutko

Dla mnie to zdecydowanie najgorszy profesjonalny szampon jaki stosowalem, nie ma tu mowy o jakimkololwiek nabłyszczaniu dodatkowo jest mało wydajny ,wysusza włosy i powoduje wczesniejsze wypłukiwanie sie farby.

rewelacja!

Po przejsciach z szamponami francuskimi oraz amerykanskimi okazalo sie, ze to wloskie sa najlepsze:) Alfaparf dskonale spelnia moje oczekiwania. Wlosy po umyciu sa gladkie i lsniace. Szampon naprawde fajnie wygladza. Z poczatku myslalam, ze bedzie tylko obciazal wlosy, gdyz po umyciu dosc dlugo sie suszyly. Jednak koncowy efekt byl zadowalajacy, wlosy byly po prostu super nawilzone. Zero efektu napuszenia. Po za tym wg mnie bardzo dobrze myje, nie uzywam wczesniej zadnego innego szamponu. Jedyny minusik to kiepska wydajnosc. Naprawde szybko go ubywa. Z pewnoscia jednak siegne po wiecej kosmetykow z tej linii.