Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Barwa, Barwa Siarkowa, Serum siarkowe antybakteryjne

Barwa, Barwa Siarkowa, Serum siarkowe antybakteryjne

Cena już od 5,69 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Serum specjalistyczne do stosowania miejscowego polecane jest dla osób w każdym wieku ze skórą o skłonnościach do przetłuszczania i trądziku. Przeznaczone do stosowania na wypryski pojawiające się na twarzy, plecach, ramionach i dekolcie. Specjalnie dobrany zestaw składników aktywnych hamuje rozwój drobnoustrojów odpowiedzialnych za powstawanie zmian trądzikowych, skutecznie wysusza wypryski, przyspiesza gojenie i zmniejsza stany zapalne. Serum jest bardzo dobrze tolerowane przez skórę, posiada właściwości wygładzające i jest wydajne w stosowaniu. Dodatkowo działa antybakteryjnie, zmniejsza widoczność porów i łagodzi podrażnienia.
Produkt przebadany dermatologicznie.
Stosować punktowo 1 - 2 razy dziennie na wypryski powstające na twarzy, plecach, ramionach lub dekolcie. Pozostawić do wyschnięcia. Po 20 minutach zmyć wodą.

antybakteryjne
hipoalergiczna
w tubce
Struktura
lekkie
żel
<50ml

nic specjalnego

Przede wszystkim bardzo lubię linię siarkową Barwy i miałam dość duże nadzieje związane z tym serum. Kiedyś występowało ono w większych opakowaniach (nie do stosowania punktowego, tylko powierzchniowego), stosowałam je na plecy i miałam wrażenie, ze działa lepiej. Przy zastosowaniu punktowym nie widzę w zasadzie żadnego efektu poza bardzo delikatnym (prawie niezauważalnym) wysuszeniem.

Produkt ma kilka zalet:
+ łatwo dostępny i tani
+ dość wydajny przy punktowym zastosowaniu
+ lekko wysusza (ale raczej zapobiega dalszemu powiększaniu się wyprysków niż je likwiduje)

Jeśli chodzi o wady:
- nie działa wystarczająco intensywnie
- tworzy kleistą, żelową warstwę (wygląda nieestetycznie i zaczyna się łuszczyć kiedy wyschnie)

Podsumowując: liczyłam na dużo lepszy produkt, nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1426051].usefull || 0 }}% pomocna.

Brak efektów

Serum stosowałam punktowo na wypryski. Nie postępowałam według zaleceń producenta, tylko zostawiałam produkt na całą noc. Myślałam, że będzie to skuteczniejsza opcja, lecz myliłam się. Wysuszał pryszcze dopiero po kilku aplikacjach, dla mnie to zbyt długo. Już po maści cynkowej widzę lepsze efekty. Bogu dzięki nie kosztuje dużo, można dorwać serum w każdym Rossmannie. Jednak nie polecam, bo nie robi nic, i widzę, że nie jestem osamotniona w tej opinii.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338071].usefull || 0 }}% pomocna.

nie jest zły

Ja serum nakładam na całe czoło oraz tam gdzie mam jeszcze większe krostki i zostawiam na noc. I muszę przyznać, że rano widać poprawę stanu cery. Zaskórników nie usuwa, krostek podskórnych też nie. Jeżeli zależy wam na szybkim zniknięciu pojedynczych krostek to serum jak najbardziej się tutaj sprawdzi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1311296].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Średniak

Stosuje produkt miejscowo, może trochę wysusza krostki, ale cudów nie ma.
Serum po nałożeniu pozostawia lepką warstwę, która długo się wchłania.
Jego plusem jest cena i dostępność.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259438].usefull || 0 }}% pomocna.

nie daje nic

Skusiłam się po przeczytanie recenzji o firmie. NIestety to nie daje nic. Może u kogoś, ale u mnie na wypryski najlepiej działa benzacne albo pasta do zębów elmex.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248786].usefull || 0 }}% pomocna.

działa

Niesamowite, ale działa. Myslałam, że moja skora jest wyjątkowo odporna na tego typu preparaty.
Nie poradzi sobie z podkórnymi gulami, ale mniejsze ropne krosty leczy błyskawicznie, przy czym nie wysusza skóry. Działa też na zaskórniki.
Ubolewam jedynie nad mała pojemnością, ale i tak zdecydowanie polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245251].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Kupiłam na promocji. Konsystencja żelu. Lepi się póki nie zaschnie. Na zaskorniki nie działa. Pryszcze, krosty jedynie wysusza. Nie kupię i nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1162281].usefull || 0 }}% pomocna.

Na mnie nie działa.

Kolejny preparat do punktowego stosowania, który daje dosłownie &quot;nic.&quot; Nie wiem czy taka specyfika tych produktów, ale żaden na mnie nie chce zadziałać. Podobnie Siarkowa Moc. Początkowo, przy pierwszych kilku stosowaniach, bezpośrednio na zmiany, faktycznie rano zauważałam, że były nieco mniejsze (zostawiam na całą noc).
Później było już tylko z górki, czyli coraz gorzej. Moja skóra chyba w błyskawicznym tempie się na niego uodporniła, bo teraz w ogóle nie wykazuje jakiegokolwiek działania. Równie dobrze mogłabym go nie nakładać. Ani nie zmniejsza wyprysków, ani nie powoduje, że są mniej czerwone, ani ich nie leczy. Tragedia poprzez brak działania ;]
Na skórze pozostawia niefajną, przezroczystą powłokę, która w dodatku po nocy jest zrolowany w tych miejscach, w których go nakładałam.
Także klops totalny, produkt dosłownie po nic. Nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1127581].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny!

Doskonale się sprawdza przy zaskórnikach, zmniejsza ich widoczność, zaczerwienienie, nie wysusza skóry.Jestem bardzo zadowolona.
Plusy:
- działanie
- cena
- zapach
Minusy:
- trochę mała pojemność

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1086216].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa!

Serum jest rzeczywiście skuteczne. Stosowałam je nie punktowo, ale na całą twarz, przez co dość szybko się skończyło. Może nie dało rady wszystkim wypryskom, ale skutecznie je ograniczyło, a przy okazji zmatowiło twarz. Poza tym szybko się wchłania, nie lepi, no i niska cena.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1073691].usefull || 0 }}% pomocna.