Barwa, Siarkowa, Serum siarkowe antybakteryjne

Barwa, Siarkowa, Serum siarkowe antybakteryjne

Serum specjalistyczne do stosowania miejscowego polecane jest dla osób w każdym wieku ze skórą o skłonnościach do przetłuszczania i trądziku. Przeznaczone do stosowania na wypryski pojawiające się na twarzy, plecach, ramionach i dekolcie. Specjalnie dobrany zestaw składników aktywnych hamuje rozwój drobnoustrojów odpowiedzialnych za powstawanie zmian trądzikowych, skutecznie wysusza wypryski, przyspiesza gojenie i zmniejsza stany zapalne. Serum jest bardzo dobrze tolerowane przez skórę, posiada właściwości wygładzające i jest wydajne w stosowaniu. Dodatkowo działa antybakteryjnie, zmniejsza widoczność porów i łagodzi podrażnienia.
Produkt przebadany dermatologicznie.
Stosować punktowo 1 - 2 razy dziennie na wypryski powstające na twarzy, plecach, ramionach lub dekolcie. Pozostawić do wyschnięcia. Po 20 minutach zmyć wodą.

antybakteryjne
hipoalergiczna
w tubce
Struktura
lekkie
żel
<50ml

bubel.

lubię kosmetyki z serii barwy siarkowej. krem matujący to hit pod makijaż dla cery mieszanej i tłustej, tonik też całkiem świetnie się sprawdził więc postanowiłam wypróbować punktowe serum na wypryski.. jednak nie zauważyłam, żeby jakkolwiek wpływał na moje niedoskonałości oraz hamowanie pojawiającego się trądziku.. nie jestem w stanie ocenić jego działania, bo właściwie nie zrobił nic... ani nie zaszkodził ani nie pomógł. szkoda kasy na kosmetyk, którego właściwie mogłoby nie być.

średni

Tak jak bardzo lubię tę linię tak te punktowe serum nie zbyt się u mnie sprawdziło. Nakładamy na wypryski ale żeby się szybko traciły to nie zauważyłam. Może i skóra jest uodporniona w tym miejscu na bakterie ale szału nie ma wypryski i tak się pojawiały...

Dobry

Nie zauważyłam zmniejszenia blizn, ale fajnie działa na wypryski, nie rosną duże- mocno wysusza. Długo zastyga, tworząc warstw ę która odchodzi od skóry co nie wygląda za dobrze. Nie kupię go ponownie, ale jak za tą cenę dobry.

Bez szału

Nie zachwyciło mnie to serum niczym. Myślałam, że będzie lepsze, bo tonik z tej z serii bardzo lubię. Po nałożeniu serum długo wysychało i zazwyczaj nakładałam go godzinę albo dwie przed pójściem spać. Następnego dnia zmiany są faktycznie wyschnięte, ale nie znikają nawet kilka dni po stosowaniu. Czasami są nawet zaostrzone i wyglądają gorzej. Nic więcej chyba nie mogę powiedzieć o tym produkcie, bo po prostu nie działa.

Nie zachwyca

Użyłam kilka razy na zmiany na skórze. Moze i odrobinę pomaga, ale jest to skutek tego, że mocno wysusza skórę w tym miejscu. Potrzeba kilku zastosowań, aby faktycznie wygładził i złagodził miejsce. Myślę, ze nie jest najgorszy, ale nie kupiłabym ponownie.

Nie zachwyciło mnie

Kupiłam, używam od kilku miesięcy i mam mieszane uczucia.
Z jednej strony rzeczywiście wysusza zmiany. Jak pryszcz wystawi łepek to smaruję tym serum punktowym 2-3 razy i rzeczywiście ten pryszcz jakby szybciej znika, szybciej się goi. Jednak nie wiem czy to aby na pewno jest jakieś super działanie. Poprostu ten produkt mocno wysusza miejscowo skórę. Podobnie działa u mnie maść cynkowa albo pasta do zębów...
Serum jest w wygodnej tubce z dość precyzyjnym dziubkiem. Jednak ma tak rzadką, żelową konsystencję że lubi się w sposób niekontrolowany wystrzelić z tubki. Ja zatem nie trzymam go pionowo na zakrętce, ale poziomo, co pozwala mi uniknąć przykrych niespodzianek i pobrudzonego ubrania.
Zapach jest okropny. Mocno czuć alkohol.
Wydajność produktu bardzo dobra. W tubce jest 15 ml. ale jednorazowo potrzeba naprawdę niewiele, bo stosuję go tylko punktowo na zmiany.
Myślę że zużyję to opakowanie powoli do końca ale raczej nie kupię następnego. Bo nie widzę żeby jakoś super działało na moje pryszcze, ot zwyczajnie; poprzez wysuszenie przyśpiesza proces gojenia.
Po nałożeniu na skórę na początku serum jest żelowe, a potem wysycha. Można zdjąć (nałożone grubszą warstwą odchodzi praktycznie samo) albo zmyć po całkowitym wyschnięciu. Ja często nakładam bardzo cieniutko i zostawiam bez zmywania na noc. Nie podrażniło mnie, ani nie miałam przy takim stosowaniu zaczerwienienia skóry rano, a pryszcz był szybciej zneutralizowany. Producent jednak zaleca zmyć po wyschnięciu.
Antybakteryjne... No a jakże by inaczej skoro po otwarciu uderza w moje nozdrza zapach alkoholu!
To serum drogie nie jest więc można spróbować, bo zawsze taki wysuszający punktowo produkt pomaga w walce z pryszczem, ale jest masa innych specyfików, które działają na podobnej zasadzie.

Ok

Całkiem dobry produkt jak za tak niską cenę. Używałam go na powstałe już pryszcze, a także na miejsce, gdzie było zaczerwienione i wiedziałam, że następnego dnia się pojawi. Serum wysusza te miejsca, gdzie no nałożymy, sprawia, że znika zaczerwienienie, a te pryszcze, które już powstały stają się mniej widoczne. Bardzo fajny produkt do stosowania doraźnie, raczej dla tych osób, które nie mają wiekszych problemów z cerą.

Spełnia swoje zadanie - wysusza

Barwa Siarkowa, antybakteryjne serum siarkowe. Produkt ten nakładałam oczywiście punktowo. Po wyschnięciu tworzy dziwną żelową warstwę, którą można później zmyć lub zdjąć ze skóry. Dobrze wysusza, jednak nie radzi sobie z dużymi zmianami trądzikowymi. Całkiem dobry produkt za niską cenę, ale nie kupię go ponownie. Od dawna nie stosuję już drogeryjnych produktów do cery trądzikowej.

Niewystarczające efekty

Szukałam dla siebie preparatu punkowego na wypryski i trafiłam na ten tani, ale obiecujący produkt. Stosowałam serum zgodnie z zaleceniami producenta, ale niestety nie widzę szczególnej poprawy. Serum faktycznie wysusza zmiany, jednak w bardzo wolnym tempie. Głównym efektem jego działania zdaje się być wyciąganie wyprysków na powierzchnię. Być może moja skóra jest po prostu oporna na zawarte w nim składniki. Nie podobał mi się też sam proces nakładania produktu, bo tworzy na skórze nieestetyczną, lepką powłokę, która szybko zasycha.

Dla mnie idealny

Uwielbiam większość produktów od barwy i ten produkt również mnie nie rozczarował. Może nie działa jakis cudów i pryszcze nie znikają jak za dotknięciem magicznej różdzki, ale wysusza je, zmniejsza stany zapalne i przy tym nie podrażnia skóry

Dobry

Ratunek w sytuacji awaryjnej - potrafi wyciszyć nawet największy problem.
Odkryłam ten skarb zupełnie przypadkiem podczas wizyty u przyjaciółki, po powrocie kupiłam dla siebie - nie mam na co dzień problemów z cerą, tylko raz w mcu;) I poradził sobie koncertowo. Po 2 nocach problem zniknął.
Zapach i konsystencja ok. Kosztuje niewiele.

Słabe efekty

Używam sporadycznie, kiedy coś mi niespodziewanie wyskoczy. Niestety, serum działa bardzo powoli. Nie liczcie, że już na drugi dzień niespodzianka zniknie.

Zalety:
- cena
- wydajność

Wady:
- dziwny cytrynowy zapach