Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Alfaparf, Semi di Lino, Cristalli Liquidi [Illuminating Shine Serum] (Serum do włosów)

Alfaparf Semi di Lino Cristalli Liquidi to produkt odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów. To wspaniały kosmetyk, dzięki któremu włosy stają się gładkie, wzmocnione, zregenerowane i nabłyszczone. Doskonały zarówno do położenia na same końcówki, jak i całe włosy. Bardzo ułatwia modelowanie i chroni włosy przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Linię kryształków lnu Alfaparf Semi di Lino Cristalli Liquidi cechuje także piękny zapach.

dobry ale za drogi

50 ml to niestety zbyt mała ilość, a cena jest moim zdaniem zbyt wysoka. Tak jakbym za 10 ml płaciła 10 zł, to zdecydowanie zawyżona kwota.
Działanie jest dobre, ale nie rewelacyjne. Włosy łatwiej się rozczesuje, są gładsze i nie przetłuszczają się tak szybko. Nie przesadzałaby, aby były szczególnie wzmocnione czy zregenerowane, są po prostu zdrowe. Natomiast ta kiepska wydajność i cena bardzo mnie zniechęcają.

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995985].usefull || 0 }}% pomocna.

porządny

W zasadzie to mogłabym podpisać się pod recenzją Chimay, kultowy kosmetyk..bardzo dobra wydajność ( mi 50 ml wystarczyło na rok a mam włosy do pasa).
Wygładza włosy..świetnie zabezpiecza. Mało nabłyszcza.
Przy takiej wydajności cena nie jest wysoka..
Zapach mi odpowiadał.

Myślę, że warto sprawdzić na sobie!

Używam tego produktu od: rok

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[963123].usefull || 0 }}% pomocna.

tak, to było to

Było to serum, które używałąm przez lata. Wręcz byłam uzależniona od tego kosmetyku. Teraz używam innych preparatów ale chętnie do niego powrócę, Włosy po nałożeniu i wysuszeniu były niesamowicie lśniące i wygładzone, Jeśli dodałam do tego prostownicę, wygladały jakbym wyszła od fryzjera.

Używam tego produktu od: 8lat
Ilość zużytych opakowań: conajmniej 5

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[954605].usefull || 0 }}% pomocna.
Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

nigdy więcej

Porażka przez duże P.Cała seria i wszystkie inne, które w akcie desperacji przetestowałam z nadzieją, że zgodnie z obietnicą producenta uratują moje rozjaśnione włosy. W błoto wyrzuciłam kilkaset złotych. Ratunkiem okazały się zwykłe drogeryjne szampony i odżywki za dychę z firmy, którą zazwyczaj omijałam szerokim łukiem.
\\n
\\nOprócz zerowej skuteczności alfaparf ma jeszcze jedną wadę, której znieść nie mogę-tandetny, męski zapach taniej wody po goleniu, który doprowadzał mnie do szału. Nigdy więcej.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[954576].usefull || 0 }}% pomocna.

Śliczny zapach!

Ślicznie pachnie, aplikacja to sama przyjemność. Wystarczy niewielka ilość by włosy stały się lśniące, miłe w dotyku. Nie ma efektu przetłuszczenia włosów, co często się zdarza w tego typu olejkach.
Bardzo wydajny. Polecam.

Używam tego produktu od: 3 miesięsy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 dużego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[897573].usefull || 0 }}% pomocna.

Oczekiwałam lepszego efektu

Początkowo stosowałam w zestawie z szamponem i odżywką z tej serii. Wtedy efekty były spektakularne. Jednak stosowany samodzielnie trochę blednie. Wygładza i nabłyszcza- owszem ale nie jest to już ten sam efekt jak w zestawie. Poza tym nie jest zbyt wydajny- przy tej cenie i pojemności okazuje się że jest dość drogi a są tańsze i lepsze.

Używam tego produktu od: 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[807355].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale przetłuszcza włosy

Olejek używam od ponad roku. Na początku byłam nim zachwycona! Nawilżał moje włosy, ładnie błyszczały, a przede wszystkim ładnie pachnie. Był lekki i delikatny. Stosowałam go najcześciej na mokre włosy przed suszeniem i odrobinę po modelowaniu.

Jednak po długim użytkowaniu jestem coraz bardziej zawiedziona :( Zapach nadal ładnie się utrzymuje, ale moje włosy zrobiły się sianowate, suche i strasznie rozdwajają się końcówki. Poza tym przetłuszczają się w nadmiernym tempie!

Na szczęście kończę już opakowanie i po ścięciu końcówek u fryzjera zmieniam na inny olejek.

Polecam, ale nie na dłuższą metę ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[751728].usefull || 0 }}% pomocna.

IDEALNE

Uwielbiam to serum. Mam cienkie włosy, i stosuje się go na całą długość gdyż nie obciąża włosów jak bio-silk.Daje włosom piękny połysk i jedwabistość.Serum sprawia, że ​​ włosy są miękkie jak z dzieciństwa :-) Co do zapachu jak dla mnie nie ciekawe jak męska woda,ale już się przyzwyczaiłam .Dla mnie ważne są efekty a nic nie da takiego połysku i nabłyszczenia co Semi di Lino. Mój KWC.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[736334].usefull || 0 }}% pomocna.

wart wypróbowania

Fajna odmiana po stosowaniu BioSilka.
Kryształki są dużo lżejsze.
Poleciła mi je fryzjerka. Na początku podchodziłam sceptycznie ale okazało się, że sprawdzają sie bardzo dobrze na moich wymęczonych różnymi zabiegami włosach.
Bardzo wydajne.
Cena dość wysoka ale można na różnych stronach wyszukać dobre oferty.

Bardzo dobry produkt aczkolwiek szukam dalej ideału :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[734736].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie - olej spożywyczy

Niestety, działanie tego specyfiku na włosy mogę porównać do działania oleju "Kujawskiego".

Brak nawilżenia, wygładzenia, i obiecanego połysku. O ochornie termicznej nie wspomnę. Krysztalki nakładałam na włosy różnorodnie: na mokre, na suche, na wilgotne; zawsze maksymlanie małą krople. Za kazdym razem efekt ten sam: przeciążone i beznadziejnie układające się włosy. O wiele lepszy efekt ( i tańszy) daje jedwab z Biosilka albo mleczko termiczne L\'oreal.
Odradzam.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: cały czas jedno i się męczę...

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[730507].usefull || 0 }}% pomocna.