Alverde, Lidschatten Quattro (Poczwórne cienie do powiek)

Alverde, Lidschatten Quattro (Poczwórne cienie do powiek)

Trwałe, nasycone pigmentami cienie do powiek Alverde Lidschatten Quattro o jedwabistej teksturze ułatwiającej aplikację. Idealne do dziennego lub wieczornego makijażu. Do wyboru sześć zestawów kolorystycznych. Poczwórne cienie do powiek Alverde Lidschatten Quattro są przebadane dermatologicznie, bez konserwantów, silikonów, olejów mineralnych, emulgatorów PEG, oparty na roślinnych składnikach z kontrolowanych upraw.

poczwórne
bez parabenów

calkiem ok

Mam wersje szara, jeszcze w poprzednim kwadratowym opakowaniu, gdzie cienie sa okragle.
Czarny cien jest matowy i bardzo dobrze napigmentowany. Bialy jest satynowy i niezbyt dobrze napigmentowany, daje bardzo naturalny transparenty efekt rozswietlenia, gdy uzywa sie go w wewnetrznym kaciku.Pozostale dwa odcienie szarosci sa perlowe z lekkimi drobinkami, ktorych na powiece tak nie widac. Cienie tez nie sa jakos mocno napigmentowane. Ciemniejszy szary jest troche lepszy pod tym wzgledem.
Mozna nimi zrobic calkiem ladny delikatny dzienny makijaz, gdy czerni uzyje sie tylko jako kreski. Gdy uzyje sie jej wiecej makijaz jest mocny.
Poza czernia pozostale kolory blakna w ciagu dnia, mimo ze uzywam bazy i inne marki sie na niej dobrze trzymaja, tak alverde bardzo slabnie, ale czern trzyma sie wysmienicie.

Używam tego produktu od: od paru lat

Świetne

Cienie kupiłam niedawno, ale już wiem, że kupię je ponownie.
Posiadam wersję "Chocolate".
Właściwie nie zauważam żadnych minusów ;)
No, może jedynym minusem jest kiepska gąbeczka (czy jakkolwiek się to nazywa) to aplikacji.
Na plus:
- trwałość
- kolory (najjasniejszy i najciemniejszy są matowe, pozostałe jakby lekko opalizują) są trwałe
- nie zbiera się w załamaniach powiek
- sliczny zapach
- nie uczulają (mam skórę bardzo atopową i suchą)
- nie podkreślają suchych skórek

To jedyne tak nieszkodliwe cienie (poza mineralnymi), jakie kiedykolwiek miałam.

Dla mnie - są super:)

Używam tego produktu od: krótko