18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Revlon, New Complexion Oil Control Makeup (Podkład matujący (nowa wersja))

Revlon, New Complexion Oil Control Makeup (Podkład matujący (nowa wersja))

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 30 ml
Cena 60,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Revlon New Complexion Oil Control Makeup to podkład matujący, beztłuszczowy, idealny dla każdego rodzaju skóry - nie zatyka porów. Zapewnia pełne pokrycie i matowe wykończenie. Składniki rozpraszające światło optycznie wygładzają skórę, filtry słoneczne chronią skórę przed szkodliwym działaniem słońca.
Lotne silikony podkładu Revlon New Complexion Oil Control Makeup ułatwiają rozprowadzanie oraz zapewniają uczucie komfortu a witaminy A i E wygładzają powierzchnię oraz chronią cerę przed szkodliwym wpływem środowiska. Podkład nie ściera się i nie zostawia śladów, doskonale kryje wszelkie mankamenty urody.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Słaby

Kupiłam ten podkład z ciekawości. Na codzień używam Revlon Colorstay, a chciałam spróbować czegoś lżejszego. Podkład New Complexion z pewnością jest lżejszy od Colorstay\'a. Niestety, nie nadaje sie do cery mieszanej ze skłonnością do tłustej. Absolutnie nie kontroluje ilości wydzielanego sebum, strasznie sie swieci zaraz po nałożeniu. Po zmatowienia pudrem wytrzyma godzinę, góra dwie. To bardzo słaby wynik. Jego nakładanie to droga przez mękę...robią sie smugi, a sam podkład ma znikome krycie. Jestem zawiedziona... Mieszam go z Colorstay\'em , bo szkoda wyrzucić...jakoś daje radę, ale sam w sobie nada sie tylko dla osób o suchej bądź normalnej cerze i to bez problemów.

Używam tego produktu od: Trzech miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Męczę pierwsze i ostatnie.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  13
  produktów

  60
  recenzji

  437
  pochwał

  10,00

 2. 2

  49
  produktów

  147
  recenzji

  266
  pochwał

  9,41

 3. 3

  17
  produktów

  28
  recenzji

  408
  pochwał

  8,57

Zobacz cały ranking