Avon, Cherish EDP

Avon, Cherish EDP

Pozwól rozkwitnąć swojej kobiecości wraz z delikatnym aromatem kwiatów wiśni, szlachetnością piżma i ciepłem kremowych nut drzewnych.

Kategoria: kwiatowo - owocowo - drzewna

Nuty zapachowe: kwiaty wiśni, piżmo, kremowe drewno sandałowe.

25% jesień/zima 75% wiosna/lato

Taki sobie

Otrzymałam te perfumy od cioci,która jest konsultantką AVON.Nie jestem fanką słodkich zapachów,a te perfumy właśnie taki zapach posiadają.W dodatku zapach jest nawet trwały i utrzymuje się kilka godzin.perfumy posiadają ładne i eleganckie opakowanie.Z tego co wiem nie kosztują wiele.

Słodki i intensywny

Otrzymałam ten zapach w prezencie. Nie jestem fanką słodkich zapachów ale ten przypadł mi do gustu. Idealnie nadaje się na wieczorne wyjścia oraz do pracy. Zapach jest dość intensywny i trwały. Buteleczka cieszy oko i idealnie rozpyla niewielką ilość zapachu.

Przyjemne

Zapach tej wody toaletowej jest bardzo przyjemny. Słodki, z nutą kwiatów, bardzo dziewczęcy.
Bardzi fajny zapach do użytku codziennego. Lekki, słodki, świeży - ciekawy. Zapach nie jest banalny, powtarzalny.
Niestety zapach nie jest trwały, po jakimś czasie staje się nie wyczuwaly i trzeba spryskać się na nowo, przez co jest mniej wydajny.
Bardzo ładny, elekancki flakonik. Automizer działa bez problemu.
Fajnie że Avon dodatkowo wypuścił ten zapach w perfumetce, dzięki temu zmieści się w malutkiej torebeczce podczas jakiegoś wyjścia. Lekko i kompaktowo :)
Przyjemny zapach, bardzo na plus dla Avonu.

Z pazurem.

Zapach ukryty jest w szklanej,gustownej buteleczce. Atomizer dziala bez zarzutu, nie zacina sie.
Dla mnie jest to zapach na letni wieczor.
Kategoria: kwiatowo-owocowo-drzewna.
Nuty zapachowe: kwiaty wiśni, piżmo, kremowe drewno sandałowe.
Zapach jest dosc mocny,ciezki.. mnie bardzo urzekl.
Jest tutaj wszystko to co szukam w perfumach. Dodaja mi one pewnosci siebie.
Kobiece z pazurem. Zadziorne.
Co do trwalosci .. tutaj mozna sie przyczepic. Na poczatku bardzo intensywny jednak po ok 3 h nie czuje go juz wcale na skorze. Na ubraniach wyczuc mozna i caly dzien. Kiedy go uzywam ,nosze caly czas w torebce by uzupelniac braki...to jednak psuje cala przyjemnosc... gdyby dopracowac ta trwalosc moglby stac sie moim idealem.

Lubię bardzo!

Zapach tej wody toaletowej po prostu powalił mnie za kolana. Jest dziewczęcy, słodki - ale nie do przesady i naprawdę ciekawy. Niejedna koleżanka pytała mnie co tak pięknie pachnie i nie mogła uwierzyć, że to tylko (i aż!) Avon; )
Plusy:
- piękny zapach
- ładne, praktyczne opakowanie
- cena
-dostępność
Minusy:
- trwałość - miewałam trwalsze zapachy z Avonu. Ten jest wyczuwalny przez ok. 3h, potem zdecydowanie słabnie. Nie mniej, na promocji można dorwać go za grosze, więc odejmuję tylko jedną gwiazdkę.
Jak dla mnie super zapach na co dzień! :)

Nie trwałe, a szkoda!

Zapach, co najważniejsze w perfumach, jest intensywny słodki i bardzo przyjemny. Nie czuję, nuty wiśniowej, ale nie zmienia to faktu, że korzystanie z tych perfum ;) nie utrudnia życia i oddychania ;)
Jak dla mnie zapach idealny na wiosnę i lato. Niestety, nie należy do najtrwalszych ;/
Tak wakacyjno-wiosenny zapach aż prosi się o lepszą trwałość.
Posiadam flakon o mniejszej pojemności, i jest wygodny w używaniu. Przy dłuższym noszeniu w torebce flakon się porysował.

Kocham

To zapach idealny dla mnie. Trwały, piękny, słodki ale nie duszący ani przytłaczający, delikatnie słodki, a przy tym elegancki, miły. Jedne z moich ukochanych perfum. Od razu zakochałam się w tym zapachu i lubię do niego wracać. Poprawia mi humor, jest ożywczy, świeży i mocny. Łączy w sobie cechy, które w większości zapachów się wykluczają. Dla mnie jest to zapach idealny, 100% w moim guście, a do tego ma przepiękny flakonik, przez co używa się go jeszcze przyjemniej.

Radosny powiew

Perfum wyrózniony w "Złoty Nos PANI " . Świetna kompozycja kwiatów wiśni piżma oraz kremowego drzewa sandałowego. Idealny dla kobiet żywych i aktywnych na codzień. Trwałość średnia jak to bywa z perfum z AVON. Ale za cenę ok 40 zl myślę że jest okej. Nie skradł mojego serca na tyle żebym kupiła go ponownie choć nie kwalifikuje go do tych najgorszych.

Używa produktu od: próbka

ciężkie wiśnie

Zdecydowanie cherish jest dobrym zapachem na zimę i na pewno dla nieco starszych kobiet. Połączenie piżma i drewna sandałowego tworzy dość ciężką bazę, której unieść nie zdołały nawet kwiaty wiśni.
Z przyjemnością zużyłam próbkę, którą otrzymałam od konsultantki, jednak raczej nie pokuszę się na cały flakonik.

Połączenie błękitu i złota

Nie jestem sobie w stanie teraz przypomnieć, ale zapach jest inspirowany jakimś klasykiem.
Pamiętam, że pierwsza reklama w Avon ukazywała pannę młodą i wyjątkową chwilę.
Zastanawiając się chwilę, stwierdziłam.... Ze coś w tym jest. Nie miałabym problemu z tym zapachem w dniu ślubu... Jest w nim jakaś czystość i elegancja, co przywołuje na myśl wążne momenty. Ślub, komunia, egzamin, rozmowa z szefem.... Jak najbardziej ten zapach się sprawdzi. Jest bezpieczny, a zarazem kobiecy.
Jest poprawny, i podejrzewam, że może podobać się większej ilości osób. Podobał mi się artykuł o zapachach i kolorach, które je opisują. Cis w tym jest. Czerwień to ciężka słodycz, błękit to świeży morski a zieleń kojarzy się z herbata i jabłkiem. Tu mamy połączenie wszystkich kolorów, i świeże, i słodkie, i kwiatowe, o pudrowe.
Nie ukrywam, że recenzje zapachów są najtrudniejsze. Każdy ma inny gust i spojrzenia. Nie umiem opisać poszczególnych nut, bo najczęściej to co czuje w danym zapachu nie istnieje
Ponieważ nie używam go codziennie, przy każdej okazji kupuje perfumetki - dziękuję Avon za ten genialny pomysł.

Jeden z moich ulubieńców

Przepiękny zapach. Mam caly zestaw, balsam, kulke, perfumy. Zawsze mam go w torebce. Uwielbiam go. Zapach kwiatowo-drzewny. Trwały. Bardzo kobiecy, wydajny

Zapach nie dla mnie

Zapach nie spodobał mi się. Jest słodki, nie duszący,jest w miarę dość trwały, bardzo ładny flakonik,ale zapach nie przypadł mi do gustu. Może dla osób , które lubią takie kwiatowo-owocowe nuty, ja jednak więcej ich nie kupię.