Nature, Cocount Shower Cream (kokosowy krem pod prysznic)

Nature, Cocount Shower Cream (kokosowy krem pod prysznic)

Po kąpieli skóra jest nawilżona, miękka i gładka. Olejek kokosowy dokładnie ją odżywia i chroni przed atakiem wolnych rodników.

fajny byl

Uzywałam go pare lat temu i zrobil na mnie dobre wrazenie, ale nie rewelacyjne.

Plusy:
-ładny słodki zapach nie sztuczny
-poreczne opakowanie
-wmiare wydajny
-gładka i miekka skora

Minusow specjalnie nie zauwazyłam, ale denerwowala mnie jego konsystencja, bo byla zbyt płyna, a producent napisał, ze jest to krem. Co do nawilzenia sie nie wypowidama nie jestem posiadaczka suchej skory.
Tak ogołem wporzadku kosmetyk do umycia ciala i moze kiedys do niego wroce.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

gorszy niż nowsza wersja

ogólnie raczej nie lubię kokosowych żeli/szamponów/odżywek itp. Te dostałam [tak jak i nowszą wersję-tą z ryżem] i nie byłam zadowolona. Był mało wydajny i troche za rzadki. Jak wspomniałam, nie lubię szczególnie myć się kokosami , więc dla mnie od początku był spalony :P

Używam tego produktu od:nie wiem

taki sobie.

uwielbiam kokosy i wszystko co kokosowe (ostatnio nabyłam w posiadanie nawet kawę z posmakiem kokosa ;)), ten krem pod prysznic nie mógł ujść mojej uwadze.
zapach jest boski i prawdziwą rozkoszą dla zmysłów jest jego rozsmarowywanie. niestety, jest on dosyć nietrwały, szybko ulatuje. opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu, podoba mi się także jego estetyka. największą wadą tego produktu jest jego konsystencja, bardzo rzadka - trzeba wycisnąć z tuby naprawdę sporą ilość aby rozsmarować na ciele. jest okropnie niewydajny i jak na krem pod prysznic, którego efektów nawilżenia nie zauważyłam, jest dosyć drogi.

Używam tego produktu od: trzy miesiące z przerwami.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Działanie OK, ale zapach ...

Lubię kremy pod prysznic, w sezonie zimowym nawet bardziej niż żele. Kupiłam ten z myślą, że - choć nie lubię zbytnio zapachu kokosu - to działanie bardziej treściwego kosmetyku do pielęgnacji pod prysznicem się przyda. Działanie jest całkiem OK - krem nie wysusza i nie podrażnia skóry, pieni się średnio, przez co jego wydajność również nie jest rewelacyjna, ale to nie stanowi dla mnie jakiegoś wielkiego problemu. Opakowanie jest poręczne - wystarczy przekręcić nakrętkę, by wydobyć odrobinę kremu na dłoń. Ale zapach ... na początku mi nie przeszkadzał, ale już w połowie butelki zaczął dokuczać. Zapach nie jest zbyt naturalny, jest w nim coś chemicznego i to trochę psuje ogólne wrażenie. Więcej nie kupię, bo znam tańsze i ładniej pachnące kosmetyki pod prysznic.

Używam tego produktu od:używałam rok temu

może być

mam istnego fioła na punkcie kokosowych kosmetyków dlatego MUSIAŁAM sobie ten żel zamówić.zapach faktycznie ładny, ale baaardzo nietrwały:( ma przyjemną, gęstą konsystencję, ale nieco przesusza mi skórę(szczególnie łydki i przedramiona) co nie zdarza się np przy uzyciu gruszkowej luksji.do plusów zaliczyć można niską cenę i fajne opakowanie.Używam tego produktu od:od ok 3 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

REWELACYJNY *****

To mój ulubiony zel pod prysznic, wspaniale nawilża i odżywia moją skórę, w dodatku pięknie pachnie, a w promocji jest wręcz śmiesznie tani. Poza tym jest wydajny. Polecam!!!

taki sobie

Jest bardzo rzadki, przez co niewydajny. Zapach niby to kokosowy, ale faktycznie szybciutko się ulatnia i czuć chemię.
Nie pieni się jakoś rewelacyjnie. Czy nawilża? Hm, nie zauważyłam, bo zawsze po prysznicu stosuję balsam do ciała. ..

chemiczny ten kokos

Zimową porą strasznie lubię stosować słodkie, smakowite kosmetyki, w stylu żelu kokosowego Yves Rocher Plaisirs Nature. A że akurat była promocja typu 2w1 na żele Oriflame postanowiłyśmy z siostrą wykorzystać okazję i każda z nas wzięła po buteleczce kokosowego kremu. I jak ona jest nawet zadowolona, tak ja nie bardzo... Nie ma to jak YR! Ale do rzeczy...Ni to żel ni to krem (choć z nazwy na opakowaniu to drugie) - jest dosyć rzadki, lejący, ale o perłowym kolorze. Niby pachnie kokosem, ale tylko przez momencik, zaraz potem ten kokos strasznie zalatuje chemią :( Myje przyzwoicie, pieni się nienajgorzej (jak na krem to nawet dobrze), ale na pewno nie ma żadnych właściwości nawilżających czy odżywczych. Wg mnie raczej wysusza skórę, gdyż już pod prysznicem skóra zaczyna mnie nieprzyjemnie swędzieć :( Do tego drogi i niewydajny. Największą jego zaletą jest chyba dosyć zmyślna, a przy tym bardzo ładna buteleczka. Ale mi nie o to chodziło...

kokos?.. gdzie?

Kokos i jego przetwory kocham przyjmować doustnie, np. w formie cukierków Rafaello lub likieru Malibu (a najchętniej obu na raz ;) ) , ale i sam zapach wprowadza mnie w prównywalny błogostan, więc rzuciłam się na ten żelik niemal z jęzorem na brodzie. I spotkało mnie straszne rozczarowanie, podobnie jak przy grejpfrutowym (kupiłam je z resztą razem, w ofercie typu "buy 1, get 1 free"): pachnie głównie detergentem, kokos ulatnia się wraz ze zmianą stanu skupienia w pianę.

Mycie bez zarzutu.
Ale w tym celu wystarczy mi no-name ze sklepiku za rogiem.

Nawet fajny

Całkiem dobry krem pod prysznic, ale mógłby byc oczywiascie jeszcze lepszy. Zapach ma ładny, chociaz wolę jak w kosmetykach te kokosy troszke słodziej pachną, a on ma gdzies jakąs taką dziwną nutę zapachową. Konsystencja przyjemna, rzeczywiście kremowa. Średnio się pieni przez co jest troszkę mniej wydajny niż inne produkty. Fajne opakowanie, na którym, jest apetyczny rysuneczek (podobają mi się te nowe opakowania Oriflame'u), wygodne w użyciu, jak żel będzie się konczył to nie będzie problem z jego "spłynięciem w dół". Cena regularna zbyt wygórowana, ale jeżeli jest w promocji to można się skusić :)