Revlon, Equave, Kids 2 in 1 Conditioner (Odżywka do włosów dla dzieci)

Revlon, Equave, Kids 2 in 1 Conditioner (Odżywka do włosów dla dzieci)

Revlon, Equave Kids 2 in 1 Conditioner to fantastyczna odżywka dla naszych małych milusińskich, którego doskonała formuła delikatnie odżywia włosy. Wzbogacona w witaminę B5, która głęboko nawilża strukturę włosa. Zielony zapach jabłek sprawi, że dziecko będzie zachwycone.
Sposób użycia odżywki do włosów dla dzieci: aplikować niewielką ilość na dłoń i wykonać masaż całej głowy. Dobrze spłukać. Nie stosować u dzieci poniżej 3 lat.

nawilżające, pielęgnujące
w butelce
mleczko
100 – 250ml

Spełnia swoje zadanie.

Jeśli Wasze dzieciaczki nie cierpią rozczesywania włosów, bo plączą im się supełki, to ta odżywka w połączeniu ze szczotką do włosów typu TANGLE TEEZER załatwi ten problem. Ładnie pachnie jabłuszkiem, nie obciąża włosów dziecka (przy używaniu niewielkiej ilości).
Sprawdza się na włosach mojej córki, naturalnych i dość cienkich ze skłonnością do puszenia i plątania. Ma włosy prawie do pasa.
Także polecam, ale bez przesadzania z ilością i częstotliwością używania i doradzam zakup w Internecie, ponieważ w sklepach i salonach fryzjerskich jej cena potrafi być trzykrotnie wyższa.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc