Farmona, Olejki Kąpielowe, Uspokajająca kąpiel aromatyczna `Lawenda`

Farmona, Olejki Kąpielowe, Uspokajająca kąpiel aromatyczna `Lawenda`

Aromatyczny olejek do kąpieli o uspokajającym zapachu lawendy doskonale myje i pielęgnuje skórę poprawiając jej kondycję i zapewniając piękny, zdrowy wygląd. Naturalny olejek lawendowy nadaje kąpieli relaksujący zapach pól lawendowych, ułatwia zasypianie oraz osiągnięcie spokoju i wyciszenia. Odżywczy ekstrakt z otrębów pszennych wygładza i ujędrnia skórę, a nawilżająca prowitamina B5 regeneruje oraz łagodzi i koi podrażnienia. Dodatkowo puszysta piana zmysłowo pieści ciało, otulając przyjemnym zapachem. Aromatyczna kąpiel usuwa zmęczenie, doskonale rozluźnia, uspokaja i koi, pozostawiając skórę jedwabiście gładką i pachnącą.

Świetny

Olejek znajduje się w ciemnobrązowej, plastikowej butelce, przez którą widać zużycie produktu. Zamknięcie to nakrętka z zatrzaskiem. Olejek ma piękny, jasnofioletowy kolor , jest gęsty i wydajny. Zapach lawendowy, wpadający w męskie perfumy. Wypełnia tym aromatem całą łazienkę.Bardzo dobrze się pieni, a sama piana jest trwała i nie znika po 5 minutach. Kąpiel w tym olejku delikatnie mnie odpręża, relaksuje i uspokaja. Olejek nie wysusza skóry, a delikatni ją nawilża. Jego zapach pozostaje na ciele na dłużej. Moje wymagania spełnia w pełni, polecam.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca