Kallos, KJMN, Cherry, Maska do włosów z olejem z pestek czereśni

Kallos, KJMN, Cherry, Maska do włosów z olejem z pestek czereśni

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 1 000 ml

Kondycjonująca maska do włosów z olejem z pestek czereśni. Maska w kremie o delikatnej teksturze do mocno zniszczonych włosów. Po zastosowaniu włosy staja się odżywione lśniące, aksamitne i miękkie.

Może być.

Maska to zbyt wiele o niej powiedziane, ale dobra odżywka jak najbardziej. Ma przyjemny zapach, ładnie wygładza włosy, nawilża ich końcówki. Włosy są miękkie w dotyku, pachnące. Duże opakowanie w niskiej cenie zachęca do zakupu.

Całkiem dobra

Pierwsze o czym się myśli na hasło "maski Kallos" to ich objętość. Tak ogromne opakowanie za 10 zł? To od razu rodzi podejrzenia.
Maska jest gęsta, co jednak nie jest wcale dziwne - wiele masek tak ma, nie mylmy ich z odżywkami :) Odżywia okej, jak na swoją cenę. Niestety mam wrażenie, że cały efekt "opanowania" włosów, z których inaczej zrobiłoby się siano polega na tym, że maska przede wszystkim je obciąża.
Jeśli chodzi o zapach, to jest bardzo przyjemny, ale kiedy wącha się maskę z opakowania lub na dłoniach, bo zapach wcale nie chce się utrzymywać na włosach, nawet na moich, które zapachy wszelkich produktów trzymają wyjątkowo dobrze.
Ogólnie produkt ma różne zalety, ale nie jest to nic oszałamiającego, nic specjalnego, gdyby nie jego cena. Mówiąc o każdej zalecie, aż ciśnie się na usta by dodać "jak na swoją cenę"

Dobra

Całkiem dobra maska do włosów. Po pierwsze mega pojemność, która wystarcza na baardzo długi czas, mega wydajność za niską cenę. Jak na tak tani produkt całkiem dobrze się sprawdza. Po użyciu włosy są miękkie w dotyku, łatwo się rozczesują, końcówki są wygładzone. Przy długotrwałym stosowaniu widać, że włosy są odżywione, pełne blasku. Zapach jest wyczuwalny przez jakiś czas, jednak nie jest on długotrwały, mimo to na pewno wrócę do tego produktu, chcę wypróbować również inne maski tej firmy :) Polecam :)

Kallos zaskakuje jeszcze bardziej z każdym opakowaniem!

Swoją przygodę z kallosem zaczęłam od maski blueberry, z której nie ukrywam swojego zadowolenia. Po dwóch opakowaniach naszła mnie ochota na zmianę i zafundowanie moim włosom innych wartości odżywczych. W ręce wpadła mi maska kallosa cherry z olejem z pestek czereśni, która na wstępie pachnie zdecydowanie lepiej niż bluberry. Moje włosy były mi wdzięczne za ten wybór od pierwszego użycia!

Uwielbiam....rozjaśniane włosy, bardz zniszczone

Moje włosy nie mają ze mną lekko, lubię bardzo jasne blondy co za tym idzie jestem bardzo często u fryzjera na rozjaśnianiu. Jak to po częstym farbowaniu moje włosy są bardzo zniszczone, źle się rozczesują, kruszą się. Testowałam wiele produktów nim trafiłam na tą maskę i niestety żaden nie dawał sobie rady. Cherry jest świetne doskonale nawilża moje włosy, dobrze się po niej rozczesują są przyjemne w dotyku ale nie ma efektu ciężkich czy tłustych. Polecam w czystym sumieniem wszystkim Panią które rozjaśniają włosy, mają problem z rozczesywaniem bo na końcówkach robi im się "pierze"

Słaba

Mam włosy niskoporowate, zdrowe, do połowy pleców, końcówki są bardzo grube i niezniszczone. Przy twarzy mam suche kosmyki cieńsze od reszty włosów, dlatego muszę używać odżywek, żeby je trochę wygładzić. To był mój 2 kallos ( pół roku temu) używałam go miesiąc i zużyłam połowę słoja ( mam bardzo gęste włosy). Maska ma lizakowy aromat, nie powiedziałabym, że to czereśnie, ot taki spożywczy zapach czegoś wiśnio- podobnego. Działanie słabe, nie widzę żadnego wygładzenia, a to przecież maska ( przy trzymaniu 30 minut po myciu)! Nie miałam wysokich oczekiwań od produktu za 11zł, ale takich efektów się nie spodziewałam...w zasadzie żadnych. Daję 3 gwiazdki za zapach, pojemność i cenę. Jeśli ktoś lubi się bawić w tuningowanie olejami to może spróbować. Nie widzę sensu w analizie składów masek czy innych kosmetyków, przez ludzi, którzy wiedzę czerpią z Internetu. Poznawszy mocno podstawy chemii organicznej ( i nie mówię o blogach, wikipedii czy YT), mogę powiedzieć, że ta maska jest słaba. Z drugiej strony nie chce mi się wdawać w szczegóły, bo recenzja powinna być przystępna dla każdego. Wracając... jakieś emolienty w niej znajdziemy, ale nie radzę się spodziewać efektu wow, na włosach rozjaśnianych, czy innych. Moje nigdy nie były farbowane, są gładkie z natury, a efektów i tak nie ma...

Szału nie ma

Kolejna maska od kallos,która nie daje efektu wow. Zapach wiśni lekko chemiczny,ale nie najgorszy. Efekt jaki daje na włosach,jest minimalny.Za tę cenę lepiej kupić coś innego,w mniejszej pojemności albo wybrać inną wersję maski

Jedna z najlepszych masek KALLOS

Jest to jedna z lepszych masek KALLOSA, którą mogłam używać. Włosy po masce są zdyscyplinowane i nieco obciążone - jednak nie przesadnie - nadal delikatnie się falują. Maska ładnie pachnie - wiśniowo/czereśniowo, jednak zapach nie jest intensywny czy duszący i nie utrzymuje się na włosach (albo ja go nie czuję, bo mi po prostu nie przeszkadza). Odkąd używam tej maski moje końcówki praktycznie się nie rozdwajają ani nie kruszą. Moja fryzjerka sama była w szoku, gdy już dwukrotnie stwierdziła, że końcówek nie trzeba przycinać, bo są bardzo ładne. Także maska działa. Jak rekomenduje producent - jest to maska dla włosów bardzo zniszczonych, ma więc ona działanie wzmacniające i regenerujące.

Dobra maska

Maska z kallos jest naprawdę dobra i fajna. Nie przetłuszcza włosów, nawilża, ułatwia rozczesywania. Jest duża więc bardzo wydajna. Konsystencja jest dobra do rozprowadzenia produktu. Zapachu jest naprawdę ładny.

Podkład? Ok.

Maska z racji ceny, w miarę jałowego składu i super-gęstej konsystencji idealnie sprawdza się u mnie jako podkład pod oleje czy podstawa do boostu jakimiś naturalnymi składnikami (miód, żel aloesowy, jajko, żel lniany..). Jako solo stosuję od święta. Sama nie daje zbyt dużego efektu. Włosy są owszem, trochę bardziej wygładzone, to by było na tyle. Zapach jest całkiem przyjemny, ale jak większość Kallosów wali sztuczyzną. W składzie są silikony.

Kallos- Cherry :)

Moja ulubiona maska do włosów. Bardzo fajnie się ją nakłada, jest wydajna. Włosy po niej są mocniejsze i szybciej rosną, łatwo się rozczesuje po niej włosy. Jeśli macie tendencje do wypadania włosów, polecam jak najbardziej. Zapach wiśni przez jakiś czas się utrzymuje na włosach więc to jest dodatkowy plus produktu. Jedyne co to trzeba poświecić troszkę więcej czasu bo po nałożeniu trzeba odczekać to 40 min i zmyć.

Kocham ten zapach

Zapach super przyjemny, jestem w nim zakochana tak samo jak w bananie. Moje odczucia co do tych masek są praktycznie takie same, więc i opinia niezmienna. Opakowane - spore, wystarcza na bardzo długo, chodź im bliżej końca mam wrażenie że w opakowaniu jest coraz to więcej wody, która się zbiera w trakcie kąpieli, gdy opakowanie jest otwarte (na czas używania). Cena bardzo niska.

Włosy po niej są naprawdę super miękkie, odżywione, nie sprawiają problemów w trakcie układania, łatwe w rozczesywaniu - praktycznie włosy gdy przejadę ręką same się czeszą. :) Wystarczy że przetrzymam na głowie kilka minut i od razu spłuczę, co zwykle tak robię bo czasem nie mam czasu na trzymanie jej na głowie 10-15 minut i efekt zadowalający. Jest to kosmetyk jak najbardziej na plus!