Kallos, KJMN, Cherry, Maska do włosów z olejem z pestek czereśni

Kallos, KJMN, Cherry, Maska do włosów z olejem z pestek czereśni

Pojemność 1 000 ml

Kondycjonująca maska do włosów z olejem z pestek czereśni. Maska w kremie o delikatnej teksturze do mocno zniszczonych włosów. Po zastosowaniu włosy staja się odżywione lśniące, aksamitne i miękkie.

Dobra maska

Maska z kallos jest naprawdę dobra i fajna. Nie przetłuszcza włosów, nawilża, ułatwia rozczesywania. Jest duża więc bardzo wydajna. Konsystencja jest dobra do rozprowadzenia produktu. Zapachu jest naprawdę ładny.

Podkład? Ok.

Maska z racji ceny, w miarę jałowego składu i super-gęstej konsystencji idealnie sprawdza się u mnie jako podkład pod oleje czy podstawa do boostu jakimiś naturalnymi składnikami (miód, żel aloesowy, jajko, żel lniany..). Jako solo stosuję od święta. Sama nie daje zbyt dużego efektu. Włosy są owszem, trochę bardziej wygładzone, to by było na tyle. Zapach jest całkiem przyjemny, ale jak większość Kallosów wali sztuczyzną. W składzie są silikony.

Kallos- Cherry :)

Moja ulubiona maska do włosów. Bardzo fajnie się ją nakłada, jest wydajna. Włosy po niej są mocniejsze i szybciej rosną, łatwo się rozczesuje po niej włosy. Jeśli macie tendencje do wypadania włosów, polecam jak najbardziej. Zapach wiśni przez jakiś czas się utrzymuje na włosach więc to jest dodatkowy plus produktu. Jedyne co to trzeba poświecić troszkę więcej czasu bo po nałożeniu trzeba odczekać to 40 min i zmyć.

Kocham ten zapach

Zapach super przyjemny, jestem w nim zakochana tak samo jak w bananie. Moje odczucia co do tych masek są praktycznie takie same, więc i opinia niezmienna. Opakowane - spore, wystarcza na bardzo długo, chodź im bliżej końca mam wrażenie że w opakowaniu jest coraz to więcej wody, która się zbiera w trakcie kąpieli, gdy opakowanie jest otwarte (na czas używania). Cena bardzo niska.

Włosy po niej są naprawdę super miękkie, odżywione, nie sprawiają problemów w trakcie układania, łatwe w rozczesywaniu - praktycznie włosy gdy przejadę ręką same się czeszą. :) Wystarczy że przetrzymam na głowie kilka minut i od razu spłuczę, co zwykle tak robię bo czasem nie mam czasu na trzymanie jej na głowie 10-15 minut i efekt zadowalający. Jest to kosmetyk jak najbardziej na plus!

ok

Pierwsze co mnie powaliło na kolana przy otwarciu opakowania - zapach wiśni. Nie jakiś chemiczny czy coś, ale najprawdziwszej wiśni z drzewa. Takiej po prostu soczystej. To jeszcze większe zaskoczenie dla mnie - utrzymuje się na włosach po umyciu ich. Moje włosy były po niej w pełni odżywione. Były sypkie, nie puszyły się i nie poplątały się. Były świetne w układaniu się. Zauważyłam, że także lekko ich kondycja się poprawiła. To jest taka przyjemna maska, która nie zaszkodzi ani nie poprawi znacząco naszych włosów. Opakowanie wygląda na takie mało trwałe, ale na razie jeszcze go nie zepsułam. Dla ułatwienia korzystania mogli by zainstalować w pokrywce pompkę. Konsystencja jest taka typowa dla odżywek.

paskudny zapach

Kupiłam maskę w ramach poszukiwań produktu, który da moim cienkim włosom odżywienie, miękkość i blask. Nie widzę żadnego z tych efektów. W dodatku maska ma taki zapach, że już prawie wylądowała w śmietniku - sztuczny, w ogóle nie wiśniowy/czereśniowy. Lubię jak kosmetyki ładnie pachną, a to jest koszmarek. Na szczęście kupiłam tylko małe opakowanie 275 ml, ale maska niestety jest wydajna i jeszcze chwilę się z nią pomęczę.

Ułatwia rozczesywanie

Uwielbiam wszystkie Kallosy, jednak niektóre sprawdzają się mi bardziej inne trochę mniej. Kallos Cherry ma gęstą, białą konsystencję i piękny owocowy zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Maska łatwo się rozprowadza i nie spływa z włosów. Posiadam kręcone włosy, dlatego też rozczesuje je na mokro, a dokładnie po nałożeniu maski. Maska sprawia, że bez problemu mogę rozczesać włosy, bez wyrywania i szarpania. Maska ładnie nawilża i wygładza włosy. Ma niską cenę, za ogromną pojemność. Jest bardzo wydajna, nawet przy długich włosach.

Kocham zapach

Jeden z kallosow ktore moje wlosy bardzo lubia. Maska emolientowa, dobra do tuningowania, dobrze wygładzajaca. W składzie kwas cytrynowy, olej z pestek wisni, glikol propylenowy, dimethiconol. Klasyczny, prosty skład.

średnia

Używałam kilku masek Kallos i ta jest moim zdaniem najgorsza. Nie pomaga w rozczesywaniu włosów tak jak pozostałe. Mimo częstego stosowania włosy silnie wypadają. Miły zapach. Dobra cena. Maska jest bardzo wydajna.

Kolejny super Kallos

Uwielbiam testować maski Kallos! Wśród wielu masek na rynku, Kallosy są idealne pod względem składu dla osób rygorystycznie dbających o pielęgnację włosów. Możemy przebierać i przebierać, bo Kallos oferuje naprawdę sporo masek i to z każdego rodzaju – proteinowych, emolientowych i humektantowych. Są takie, które przypadły moim włosom do gustu i takie, które raczej nie powrócą na łazienkową półkę. Kallos Cherry zagościł na niej po raz kolejny.
Oprócz podstawowych nawilżaczy i dwóch silikonów (które można znaleźć w niemal każdym kallosowym składzie) możemy w niej znaleźć także olej z pestek czereśni.
Już po pierwszym użyciu maska przypadła mi do gustu. Włosy były miękkie, sypkie, lśniące, pięknie się rozczesywały i przede wszystkim były zdyscyplinowane.
Opakowanie standardowe dla litrowych Kallosów z serii KJMN - plastikowy słój, z etykietą o kolorze przypisanym konkretnej masce (w tym przypadku czerwona). Kolor maski biały, budyniowej konsystencji. Bardzo przyjemnie nakłada się ją na włosy, nie spływa. Kallosy bardzo cenię za skład - jest krótki, treściwy i zawiera właściwie wszystko co potrzebne, w tym także delikatne silikony (lotny i rozpuszczalny w wodzie), których moje długie włosy potrzebują do ich zabezpieczenia. Zapach przypomina mi czereśniową gumę Hubba-Bubba z dzieciństwa. Jest słodki, chemiczny, ale przyjemny i nie przeszkadza w użytkowaniu.
Maski Kallos są szalenie wydajne. Dobrze jest się z nimi dzielić. Zawsze kupuję litrowe opakowanie i nigdy sobie „nie żałuję” nakładając na włosy.
Ogromnym plusem jest niewątpliwie cena - śmiesznie niska biorąc pod uwagę ilość produktu i dobry skład. Jeśli chodzi o dostępność, to zauważam, że maski Kallos można już znaleźć bardzo łatwo.
Polubiłyśmy się z Kallos Cherry. Polecam zwłaszcza tym, którzy byli zadowoleni z Multivitamin i Blueberry.

Za tą cenę - hit

Maska nie odpowiada w stu procentach potrzebom moich włosów (przetłuszczające się, przesuszone końce, codzienne mycie), gdyż przy częstym stosowaniu są one oklapnięte i przeciążone. Jednak przy stosowaniu raz, dwa razy na tydzień efekt jest bardzo dobry. Włosy są błyszczące, wygładzone, a łuski włosa zamknięte. Utrzymuje się także ładny zapach wiśni. Opakowanie starcza na baaardzo długo!

Bardzo fajna

Maska przepięknie pachnie, niektórzy uważają że chemicznie ale mi naprawdę podoba się ten zapach, jest bardzo wydajna i przede wszystkim tania. Nie mogłam się zdecydować który zapach kupić ale zdecydowałam się na wiśniowy i nie żałuję bo jest to bardzo dobra maska. Jest niezwykle wydajna, używam jej od jakis 2 miesięcy a zużyłam dopiero pół opakowania. Gdy się skończy napewno kupię maskę z kallosa ale w innym zapachu, żeby przetestować coś nowego.