Efektima, Body Nectar, Regenerująco - odżywcze masło do ciała z olejem arganowym

Regenerująco - odżywcze masło doskonale nadaje się do pielęgnacji wyjątkowo wymagającej suchej skóry. Bogactwo składników odżywczych pomaga przywrócić skórze jędrność, gładkość i elastyczność. Likwiduje suchość, podrażnienia oraz zapobiega łuszczeniu się skóry. Preparat długotrwale nawilża, zapobiega wysuszeniu i rogowaceniu naskórka. Przywraca skórze blask i zdrowy wygląd. Efektem zabiegu jest długotrwale nawilżona, odżywiona i zregenerowana skóra.

przecietnie przyzoite

Minimalistyczne opakowanie, bardzo delikatny, subtelny zapach, kremowa konsystencja.
Wchłania sie szybko, do matu. Troche szkoda bo ja jestem wielbicielka olejkowatych warstewek ;), zwlaszcza zima.
Nawilza, wygładza, zmiekcza w stopniu zadowalajacym, nie jest to jednak jakas bomba dla skory ktora robi nie wiadomo jako robote.
niekoniecznie łągodzi podraznienia, po depilacji radził sobie bardzo srednio, musiałam posiłkowac sie zelem aloesowym.
Niestety mało wydajne, fakt ze ja ze swoja suchoscia i wiekszym gabarytem zuzywam wiecej ale niespełna dwa tygodnie to jednak kiepski wynik.
Przyzwoite smarowidło z drogeryjnej połki, jedno z wielu ktorym nic wielkiego nie mozna zarzucic ale tez trudno wpadac w zachwyt.

Używam tego produktu od: miesiac

Udana randka w ciemno;)

To masło kupiłam totalnie w ciemno, nie pomogło nawet szybkie sprawdzenie opinii o nim na Wizażu, bo jeszcze się opinii biedactwo nie doczekało.

Była na nie jakaś promocja, więc z lekką dozą niepewności wrzuciłam je do koszyka. Na pudełku widniała informacja, że w prezencie przy zakupie masła otrzymamy również maskę do twarzy, więc tu dodatkowy bonus:)

Masło zamknięte jest w zwykłym, białym słoiczku opatrzonym jedynie skromną nalepką. Na pudełku w które zapakowany jest ów słoiczek znajdziemy natomiast wszelkie informacje na temat produktu wraz z jego składem. No ale do rzeczy:

+/- produkt ma konsystencję balsamu do ciała, nie jest gęstym masłem, ale mnie to odpowiada

+ dobry skład - nie zawiera parafiny i z tego, co wyczytałam o poszczególnych składnikach w Internecie (a jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o składy kosmetyków, staram się na bieżąco to nadrabiać;)), to skład jest na prawdę dobry

+ przyjemnie pachnie - kremowo, z lekką olejkową nutą, nie jest to nachalny, dusicielski zapaszek, a lekki aromat który dość szybko się ulatnia

+ szybko się wchłania, nie zostawia lepkiego czy oleistego filmu, skóra po nim jest aksamitna i nawilżona

+ bardzo dobrze się rozprowadza

+ jest wydajne, co prawda ja nigdy nie mumifikuję się grubymi warstwami kremów czy balsamów, ale w tym przypadku wyjątkowo niewielka ilość odczuwalnie nawilża skórę, nie tylko ją pokrywa

+ jest polskiej produkcji

+ nie jest drogie

+ bardzo dobrze nadaje się do stosowania jako krem do rąk - szybko się wchłania i się nie lepi

Małe minusy:
- jest chyba trudno dostępne, nigdy specjalnie nie szukałam go na sklepowych półkach, a natknęłam się na niego przez zupełny przypadek penetrując najniższe półki w największym Rossmannie w okolicy. Nie kojarzę, żebym widziała je w jakimkolwiek mniejszym Rossmannie w mieście

- szkoda, że na samym słoiczku jest tylko nalepka, nie ma składu i innych informacji

Konkludując - bardzo polubiłam ten produkt i chętnie wypróbuję jego inne warianty, bo lubię sprawdzać nowości, rzadko wracam do konkretnego kosmetyku.