Garnier, Miracle Cream 50+, Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

Garnier, Miracle Cream 50+, Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

Nowy Miracle Cream 50+ od Garniera to innowacyjny krem przeciwzmarszczkowy. Dzięki samodopasowującej się formule przeciwzmarszczkowej z 7 aktywnymi składnikami, takimi jak Pro-Retinol, Calcium*, witaminy C*, E*, B3 i B5*, proteiny ryżu oraz 2 olejkami lipidowymi, zapewnia natychmiastowy i długotrwały efekt metamorfozy skóry. Poprawa wyglądu skóry jest widoczna już po pierwszej aplikacji - natychmiast skóra jest intensywnie odżywiona, widocznie wygładzona a zaczerwienienia zmniejszone. Optymalne efekty widoczne będą po 28 dniach** używania: zmarszczki zostaną widocznie zredukowane, skóra stanie się intensywnie odżywiona i zagęszczona a jej struktura wyrównana.
Innowacyjna formuła Miracle Cream zawiera niewidzialne mikrokapsułki , które w kontakcie ze skórą uwalniają koloryzujące pigmenty i idealnie dopasowują się do każdego typu skóry. Jego formuła została stworzona tak, by sprostać różnym potrzebom skóry. Zawiera filtr SPF 20.
*Pochodna.
**Samoocena w grupie 31 osób.

niespodzianka

Jest to produkt dla trochę wyższej kategorii wiekowej niż moja ale w miarę okresowych potrzeb cery zdarza mi się stosowć i kosmetyki dla nastolatek i dla pięćdziesięciolatek.
W rzeczywistości nigdy, przenigdy nie kupiłabym tego kremu gdyby stał w sklepie na tej półce, na której powinien. Jego miejsce jest wśród kremów BB bo to typowy BB i ukrywanie tego faktu przez producenta i sklepy wprowadza w błąd.
Unikałam jak ognia kremów z pigmentem i nawet po pierwszych 2 użyciach nie zorientowałam się że ten krem ma pigment. Zmianę kolorytu cery przypisałam nałożonemu chwilę później podkładowi, podobnie z ubrudzeniem palców przy nakładaniu:) ale zaskoczenie było miłe. Efekt jak najbardziej na plus. Super rozświetlenie, ładny koloryt. Nawilżenie przyzwoite.
Jednak od kremu (i od właściwie wszystkich kosmetyków, nawet tych do makijażu, nie te czasy by cieszyć się że np. puder pełni rolę szpachli, ma naprawiać cerę - taka jestem wymagająca:)) oczekuję efektu pielęgnacyjnego, nie tylko doraźnego. Jeśli go nie ma - automatycznie gwiazdka w dół. A ten krem za mało pielęgnuje. Na cienką warstwę tego kremu nakładam cienką warstwę jeszcze jednego, lepszego pod względem pielęgnacyjnym (yoskine) a potem jeszcze (po zebraniu nadmiaru tego szczęścia chusteczką) warstewka podkładu i normalny makijaż.

Używam tego produktu od: od lutego tego roku
Ilość zużytych opakowań: teraz drugie

Szczerze polecam!

Jestem bardzo zadowolona:
1. Wygodne opakowanie, czyli miękka tubka, z której bezproblemowo wydobędziemy kosmetyk. Zamknięcie na zatrzask zapewnia, że bez obaw można wrzucić krem do torebki- nic się nie rozleje. Uważam też, że tubka jest bardziej higieniczna od tradycyjnych kremów w słoiczkach.
2. Krem jest biały, z błyszczącymi drobinkami. Po nałożeniu na skórę zmienia kolor i przypomina podkład. Ma lekką, nie za gęstą konsystencję, nie jest tłusty, przypomina mi krem BB.
3. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania. Nie zostawia tłustej i lepkiej powłoczki.
4. Naturalnie rozświetla skórę , nie powoduje nadmiernego błyszczenia.
5. Dopasowuje się idealnie do każdego odcienia cery, wyrównując jej koloryt. Skóra wygląda młodzieńczo i świeżo.
6. Nie podkreśla rozszerzonych porów, minimalizuje widoczność zaczerwienień i pajączków.
7. Nie roluje się i nie zbiera się w zagłębieniach skóry.
8. Błyskawicznie wygładza i nawilża skórę, sprawia, że jest ona mięciutka. Zmniejsza widoczność zmarszczek i oznaki zmęczenia.
8. Utrzymuje się na twarzy przez cały dzień.
9. Jest wydajny, niewielką ilością jestem w stanie pokryć całą twarz.
10. Przy regularnym zmarszczki są wygładzone, a skóra bardziej jędrna i napięta.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe