Ajmal, Shadow for Men EDP

Ajmal, Shadow for Men EDP

Ajmal `Shadow for Him` - kobiety romantyczne, czy też rozmarzone mogą poszukiwać takich panów, którzy zechcą się otulić taką wodą toaletową, jak perfumy Ajmal `Shadow for Him`, gdyż mają w sobie tę intrygującą nutę, którą trudno jest zgłębić. Jest to zapach, stworzony z myślą o mężczyźnie, który ceni sobie wysoką jakość, zarówno zawodowo, jak i prywatnie, toteż każda chwila w jego życiu jest wyjątkowa. Nuty, jakie znajdziemy w buteleczce, to m. in. szałwia, wetiwer, drzewo sandałowe, czy paczula, a taka kompozycja jest szalenie sensualna, działająca na wszystkie zmysły. Z tego względu perfumy Ajmal `Shadow for Him` mogą być prezentem dla niego, bądź zakupem, który wabi piękne kobiece spojrzenia.

Nuty zapachowe drzewo sandałowe, nuty owocowe, paczula, piżmo, przyprawy korzenne, szałwia.

kiepski powiem orientu

Zapachom stricte robionym pod rynek arabski nie można zarzucić składu o kiepskiej jakości. Składniki w Shadow są naprawdę z wysokiej półki. Arabskie kadzidło w połączeniu z drzewem sandałowym gra tu główne skrzypce. Niestety po pierwszej aplikacji nie mogłem pozbyć sie wrażenia, że skądś to znam. Tak tak- niemal identyczny skład no i prawie identyczna kompozycja to Fever od Celine. Jedyną róznicą jest trwałosć, która w Shadow jest o wielokroć dłuższa.
Sam wygląd flakonu jak i kompozycja są ok ale powiewu orientu w tym produkcie jednak zabrakło. Wyobrażałem sobie zapach intensywnych przypraw unoszących się nad bazarami arabskimi, a mamy średniej klasy targ z niezainteresowanymi naszą osoba- jako klientów- sprzedawczykami. Jak dla mnie jednak za nudno-brakuje mi tu jakiegoś pazura który dodałby pikanterii, jakiejś kropli czegoś co roziskrzyło by tą jakże poprawną i grzeczną kompozycje.
Swego czasu produkt od Celine mozna było nabyć za 60 zł za 50ml. Cena za Ajmala jest 3krotnie wyższa....

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 75ml