Advance Techniques, Daily Results 3-In-1 Shampoo & Conditioner (Szampon z odżywką 3 w 1) (stara wersja)

Szampon z odżywką 3 w 1 do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju włosów.
Delikatnie myje, odżywia i wzmacnia włosy. Ułatwia rozczesywanie. Nie obciąża włosów. Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów.

Super

Bardzo lubilam ten szampon. Uzywalam go bardzo dawno, nawet nie wiem czy jest on w sprzedazy. Mialam po nim lsniace, miekkie wlosy. Cena ok i ladny zapach. Bardzo chetnie kupilabym go ponownie.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:ok 20

nie dla mnie

Szampon jak szampon, nie powiem, nawet wywiązywał się ze swojego zadania. Gdy go używałam, miałam włosy długie do pasa, nie zaszkodził im.
Jego ogromnym minusem dla mnie było okropne podrażnianie skory głowy! Swędziała mnie tak, że potrafiłam podrapać ją do krwi :/ Sama nie wiem, dlaczego skojarzyłam to uczulenie z szamponem dopiero po zuzyciu co najmniej 3 butelek :/
Szampon nie dla mnie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Nic specjalnego. Średnio się pieni, zapach mnie za bardzo nie urzekł. Włosy były po nim dosyć szorstkie i sianowate, więc trudno je jakkolwiek uczesać. Jak już ktoś na pisał wcześniej, ma za mało odźywki. Nie polecam

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Fajny

Fajny szampon.Włosy sa po nim mięciutkie.Nie mam żadnych zastrzeżeń co do niego.Ale jakichś rewelacji nie uczynił z moimi cieniutkimi włosami.Mama go zamawia,więc używam i będę uzywac dalej,bo jest niedrogi i zadowalający.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:około 7

Raczej nie

O ile pasują mi inne szampony z serii Advanced, tak ten zdecydowanie nie. Ale to chyba dlatego,że moje włosy raczej nie lubią szamponów 2w1, 3w1 itp. Kosmetyk ma gęstą konsystencję, dobrze się pieni, pachnie- jak cała reszta serii. Niestety włosy po umyciu nie dają się rozczesać- na głowie miałam jeden, wielki splątany kłąb( chyba producent dał jednak za mało odżywki) a po wymodelowaniu i wysuszeniu, ich wygląd pozostawiał sporo do życzenia- były szorstkie, sianowate, bez połysku i zdecydowanie źle się układały. Pokornie wróciłam zatem do szamponów z osobną odżywką, a ten wykończę podczas wakacji na wsi na Mazurach, gdzie nikt postronny nie będzie musiał oglądać mojej fryzury;)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/2 butli 400ml

szampon jak szampon

Nic w nim nadzwyczajnego. Średni zapach, średnie właściwości myjące i pielęgnacyjne, średnia cena, opakowanie też średniej urody. Nie podrażnia, nie powoduje łupieżu. Nie ma w nim niczego, co zahcęcałoby do ponownego zakupu. Ani ziębi, ani grzeje.

Używam tego produktu od:

Wporządku

Z racji ze czesto myje wloski, zdecydowalam sie na ten szamponik i jestem zadowolona. Jest wydajny (chyba nigdy nie skoncze tej 400ml butli:D), nie obciaza wloskow. Za malo w nim troche tej odzywki ale da sie temu zaradzic:)

ok

Całkiem fajny szmaponik.Ładnie pachnie i bardzo dobrze sie pieni, co bardzo lubie.Nestety ja mam skłonność do powracającego łupieżu, no i własne po nim mi zaczęła sie skóra łuszczeć:( Ale czasami nadal go używam-wtedy, gdy chcę szybko umyć głowę, bo dzieki temu dobremu pienieniu sprawnie idzie mycie główki:)

początek był niezły

Na poczatku stosowania tego szamponu wszystko bylo ok. Dobrze sie pienil, mial ladny zapach. Tylko odzywki mogloby byc w nim wiecej, bo ciezko bylo mi po nim rozczesac wlosy.
Pozniej jednak skora glowy zaczela mnie swedziec, luszczyla sie. Kolejne podraznienie po szamponie avonu :( Nie meczylam sie z nim dluzej i wyrzucilam go.

Taki niepozorny a ...

...jednak swietny :) Szampon bardzo dobry, tani, wydajny. Przyjemny zapach. Bardzo dużo moich klientke zamawai ten szampon o się im nie dziwie. Włosy są dobrze oczyszczone, swieże, NAWILŻONE. Bardzo dobrze sie układają, nie robi sie z nich SIANO. Gorąco polecam!!

spełnił moje oczekiwania

Szampon godny polecenia. Dobrze sie pieni i przyjemnie pachnie. Nie robi "siana" na głowie, włosy sie szybko rozczesuja. Pozniej sa gładkie i z połyskiem. Miałam tylko próbke jak bedzie w promocji to kupie z przyjemnoscią.

spoko

Kupuje jak jest w promocji.To porządny szamponik:) Dobrze myje, dobrze się pieni.Ma wyjątkowo miłą mięciusienką, jedwabistą konsystencję:) i miło pachnie.Włoski ładnie sie układają, nieprzetłuszczają i dobrze rozczesują. Tylko tyle wymagam od szamponu.Jak będzie w promocji to będe go kupować na przemian z innymi z tej serii, bo uważam ,że wszystkie z tej serii sa dobre.