Ziaja, Żel do nóg kasztanowy (nowa wersja)

Ziaja, Żel do nóg kasztanowy (nowa wersja)

Aktywny żel do nóg o działaniu kojącym i odświeżającym.
Zawiera bogaty we flawonoidy naturalny wyciąg z kasztanowca, który działa przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo oraz dodatkowo prowitaminę B5 (D - pantenol). Szybko się wchłania, nie daje uczucia lepkości, wydajny w użyciu
Wskazania: polecany dla osób narażonych na długotrwałe stanie lub mających skłonność do obrzęku nóg.
Działanie:
- poprawia ukrwienie skóry,
- uszczelnia drobne naczynka krwionośne zmniejszając ich skłonność do pękania,
- szybko usuwa zmęczenie i daje uczucie odprężenia,
- intensywnie nawilża skórę, skutecznie łagodzi podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu.

100 – 250ml
chłodzące, nawilżające
w tubce
Struktura
lekkie
żel

Pomaga

Nieraz zdarzy sie, że po przyjściu z pracy mam opuchnięte nogi. Ten żel rzeczywiście pomaga. Chłodzi, koi. Niestety trochę wolno sie wchłania i mam uczucie lepkości. Wydajność przyzwoita. Zapach ma dość dziwny ale nie przeszkadza mi.

ukojenie

Cierpię na pokrzywkę przewlekłą i zapalenie stawów, ten żel przynosi mi jako jedyny ulgę dla moich nóg. Krem tworzy na nogach gładki filtr i ma chłodzące działanie. Pomaga mi ze swędzeniem i z opuchlizną kolan, łokci i stóp. Jest też bardzo tani a potrafi wiele pomóc.

Tani i skuteczny

Mam tendencje do lekkiego puchnięcia nóg. Nie kupuję więc aptecznych specyfików na tę dolegliwość. Postanowiłam na początek wypróbować ten żel. Ma on przyjemny delikatny zapach. Łatwo się wchłania. Nie klei się. Przynosi uczucie ulgi. Za tę cenę naprawdę warto go mieć.

Przypadł mi do gustu

Zazwyczaj nie potrzebuję takich produktów, ale tym razem moje nogi potrzebowały pomocy. Lubię Ziaję, więc wybór padł na ten żel.
+ żelowa konsystencja bardzo na plus, taka w sam raz, nie za mocno rozrzedzony
+ przyjemny do nakładania, od razu pewna forma masażu dla nóg :)
+ chłodzi właściwie od razu
+ idealny na lato, w upalne dni nałożenie warstwy na nogi daje uczucie ulgi
+ wygodne opakowanie

Minus:
- trochę trwa, zanim się wchłonie
- zapach niby neutralny, ale nie do końca mi pasował

Nie dla mnie

Nigdy nie stosowałam takich produktow i raczej ich nie potrzebuje. Ciezko ocenic mi dzialanie zelu, bo dla mnie byl dosc zbedny. Mialam nadzieje ze pomoze mi na zylaki pod kolanami. Niestety nic nie zrobil z nimi. PRzyjemnie chlodzik nogi. Ulgi po calym dniu raczej nie czulam ( efektu lekkich nog nie doswiadczylam)

Używam tego produktu od: poltora miesiaca

Luksusowa taniocha:)

Zaskakująca skutecznością taniocha.
Kosmetyk uratował moje stopy przed odpadnięciem po dwudniowym weselichu na szpilkach.

Jest wybawieniem dla wszystkich, którzy muszą łazić w robocie po kilka kilometrów dziennie (jak ja). Odpręża stopy pulsujące zmęczeniem po całodziennym dreptaku i pozwala zasnąć:) Chłodzi.

Zastosowanie dodatkowe: preparat (zapewne za sprawą wyciągu z kasztanowca) przyspiesza wchłanianie się siniaków i krwiaków na nogach. W tydzień poradził sobie ze sporym podskórnym wylewem, powstałym w wyniku bliskiego spotkania III stopnia uda z ramą roweru.

Żel istotnie ma konsystencję żelową, ale dość lekką.

Zapach neutralny, właściwie słabo wyczuwalny.

Proste, funkcjonalne opakowanie (miękka tuba z klapką)

Minusy:

Nie wchłania się błyskawicznie, a zanim się wchłonie jest klejący. Potem już jest luksus.

Wydajność: 100 ml to trochę mało, jeśli zamierzamy stosować żel regularnie choćby tylko na łydki, nie mówiąc już o całych nogach (a przecież wg producenta jest to żel do nóg właśnie, nie do samych stóp).

Nota końcowa: mój ideał - inne żele mogą się wykasztanić :P

Ilość zużytych opakowań: dwa

relaks dla moich nóg

Kasztanowy żel od Ziai to niezastąpiony kosmetyk w pielęgnacji moich zmęczonych częstym noszeniem butów na wysokim obcasie nóg. Ostatnio zauważyłam ciemną plamę z tyłu łydki i postanowiłam po niego sięgnąć znowu (uzbroiłam się teraz w trzy opakowania - akurat była niedawno promocja, więc - w to mi graj :D ). Zacznę od tego, iż dawniej opakowanie miało pomarańczową nakrętkę, nieco bogatszą w kolory grafikę. Żel świetnie "KOI" zmęczone nogi, nałożony tuż po kąpieli daje mi uczucie odprężenia dla moich łydek; czasami mam też wrażenie, iż nieco schładza obolałe łydki (jednak inaczej niż preparaty tego typu, w których składzie jest np. mentol). Żel od Ziai jest niedrogi, wydajny, spełnia swoje zadanie i na pewno sięgnę po niego nie raz. Polecam Dziewczynom, które lubią chodzić na wysokich obcasach, polecam również każdemu, kto chce przeciwdziałać występowaniu pajączków, żylaków - choć nie mam pewności, czy to pomaga, ale wiem na pewno - warto spróbować, ponieważ od dawna wiadomo, iż wyciąg z kasztanów to doskonały lek na problemy z żyłami itp.

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań zużytych, 2 w zapasie

Żel godny polecenia :)

Żel niesamowicie relaksuje i odpręża. Sprawie, że moje nogi są ukojone. Bardzo dobrze nawilża skórę. Łagodzi wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia. Skóra staje się jakby bardziej elastyczna. Idealny na popękane naczynka. Wydajne opakowanie starcza na długo. Cena bardzo przystępna. Miły, delikatny zapach.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Najlepszy żel do codziennego użytku na zmęczone nogi

Mam problemy z krążeniem i często mam spuchnięte nogi, które mnie nieprzyjemnie rwią. Wypróbowałam ziaję i jestem z tego żelu bardzo zadowolona!

OPAKOWANIE
żel jest zawarty w plastikowej tubce, niezbyt miękkiej i nieprześwitującej pod światło. Otwarcie jest na zatrzask co mi bardzo odpowiada, bo nie muszę brudzić rękami zakrętki. Szata graficzna również mi się podoba, im mniej kolorów tym estetyczniej ;)

WYDAJNOŚĆ
żel należy do wydajnych. Konsystencja jest żelowo- galaretkowata. Kolor przeźroczysty, choć w sztucznym świetle ma odcień brązu. Na skórze nie zostawia jednak śladów. Nakładanie należy do przyjemności - żel się nie klei i szybko wchłania. Kosmetyk ma bardzo bardzo przyjemny zapach :)

DZIAŁANIE
żel po wchłonięciu daje uczucie chłodu i odpręża zmęczone nogi. Nie oczekiwałam, że usunie mi żylaka czy pajączka (bo tego producent nie obiecuje), ale że poprawi w nich krążenie i zapobiegnie pojawianiu się pajączków. Stosując regularnie ten żel nie zauważyłam by jakiś miał się pojawić :) Nogi coraz rzadziej mi puchną i w ogóle mnie już nie rwią. Dodatkowo kosmetyk delikatnie nawilża skórę. Jestem bardzo zadowolona z tego żelu

kosmetyk ma bardzo dużą zawartość ekstraktu z kasztanowca (HORSE CHESTNUT-EXTRACT ) który jest odpowiedzialny za poprawę krążenia. Na ostatnim zdjęciu widoczny skład (przepraszam za kiepską jakość)

PODSUMOWUJĄC
+ wygodne w użyciu opakowanie
+ wydajność
+ bardzo przyjemnie pachnie
+ usuwa uczucie zmęczenia z nóg
+ poprawia krążenie
+ dlikatnie nawilża skórę
+ szybko się wchłania i nie pozostawia lepiących nóg
+ zapobiega pojawianiu się nowych pajączków

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (wykańczam)