Essence, Come to Town, Shimmering Body Powder (Rozświetlający puder do ciała)

Essence, Come to Town, Shimmering Body Powder (Rozświetlający puder do ciała)

Rozświetlający puder do ciała w uroczym opakowaniu doda skórze subtelnego blasku. jest łatwy w aplikacji, dzięki miękkiemu puszkowi. puder pachnie wanilią!

Jak za taką cenę to warto było zakupić.

Odało mi się zakupić w promocji w cenie 8,99 więc nie zastanawiałam się nawet czy warto.
Trudno się go aplikuje gdyż nie wiele co wyłazi z pudełka.
Nadaję się tylko i wyłącznie do aplikowania na ciało, w przypadku twarzy wygląda to jak brokat na choince. Ale no cóż świąteczny czas, więc może tak miało być. Ale jako rozświetlenie dekoltu czy ramion na imprezę karnawałową to strzał w 10. No i przede wszystkim jak za taką cenę to utrzynuję się bardzo długo!

Super

Na ten produkt trafiłam całkiem przypadkiem w drogerii Natura - akurat było ostatnie opakowanie , jak by czekało na mnie . Z natury jestem sroką, wszystko co się błyszczy musi być moje , więc tutaj inaczej być nie mogło :-P
Efekt bardzo dobry , drobinki pięknie się mienią a przy tym cena tak niewielka !

Zdecydowanie polecam

Używam tego produktu od: 1 tygodnia

Jest dobrze.

Zawsze chciałam mieć puder z drobinkami do ciała, ale jest to tylko gadżet używany na większe wyjścia, więc szkoda było mi na niego pieniędzy. Kupiłam wreszcie ten - skusiła mnie niska cena, poza tym lubię limitowanki Essence ;)

+ puder zabezpieczony był w sklepie nalepkami, co gwarantowało, że nikt go w sklepie nie otwierał

+ drobinki malutkie, delikatne - można stopniować efekt rozświetlenia

+ dobra wielkość dziurek, nie wysypuje się go za dużo, folia zabezpieczająca gwarantująca czyste opakowania

+ fajny puszek :)

+ delikatny, nienachalny zapach

+ lekkie opakowanie

+ przy nakładaniu nie osypuje się na wszystko dookoła, tylko precyzyjnie nakłada puszkiem w wybrane partie ciała

+ cena

+/- opakowanie łatwo otwiera się - zbyt łatwo - nie ryzykowałabym z braniem tego pudru do torebki

- opakowanie jest tekturowe, trochę tanie, nieodporne na wilgoć itd. - dużo lepsze byłoby plastikowe

- przy nakładaniu ciężko o równomierny efekt np. na dekolcie, drobinki lubią skupiać się bardziej w łatki

Nie żałuję zakupu - w końcu mam czego chciałam ;) jak na taki gadżet nie widzę sensu przepłacać i więcej płacić

Używam tego produktu od: grudnia 2014