Garnier, Gęste i zachwycające, Serum bez spłukiwania pogrubiające włosy

Garnier, Gęste i zachwycające, Serum bez spłukiwania pogrubiające włosy

Fibra-Cylane Długotrwałe działanie. Innowacyjna molekuła wnika do włókna każdego włosa, pogrubiając jego strukturę i tworząc długotrwały efekt gęstości włosów, który kumuluje się po każdej aplikacji. Ekstrakt z granatuKremowa formuła sprawia, że włosy stają się wyraźnie piękniejsze, miękkie w dotyku, sprężyste i łatwe do ułożenia.
Natychmiastowe działanie. Pogrubienie struktury włosa, widocznie bujne i silniejsze włosy. Z każdą kolejną aplikacją dodana struktura pozostaje we włóknie włosa, włosy wyglądają jakby było ich więcej

Zbędny kosmetyk

O ile krem bez spłukiwania z tej serii przypadł mi do gustu, tak ten gadżet okazał się być zbędny i bezużyteczny. Nic nie robi z włosami i ma konsystencję jak żel do włosów - bardzo lepką i usztywniającą. Jedyny duży plus jaki w tym kosmetyku zauważam to świetne i mega wygodne opakowanie, które moim zdaniem powinien mieć każdy olejek do włosów (pompka zamykana i otwierana za pomocą przekręcenia w bok). Zużyję do końca, ale nie polecam.

Dziwne, ale działa.

Kupiłam na jakiejś mega promocji, kosztowało kilka zł, 4 czy 5. Nie wiem czy kupię je ponownie, działa, ale ma jakąś dziwną... formę.

+ Przyjemny, świeży zapach.
+ Dobra konsystencja, niezbyt rzadka i niezbyt gęsta.
+ Wygodne opakowanie z pompką, niezbyt duże, można zapakować na jakiś wyjazd do małej kosmetyczki. Produkt nie wycieknie sam z siebie, ani w torbie, bo pompka jest przekręcana w stylu "stop, start" :D
+ Fajnie unosi włosy u nasady, trzymają się z taką objętością dość długo.
+ Nie obciąża włosów.
+ Dość wydajne, wystarczy kilka razy nacisnąć pompkę żeby wyszła odpowiednia ilość produktu.
+ Włosy są miękkie i błyszczące, nie przetłuszcza.

- Minus za to dziwne uczucie lepkości serum. Jak nakładałam je po raz pierwszy to myślałam, że nie rozczeszę włosów, bo były takie klejące... To samo uczucie miałam na dłoniach, wręcz się kleiły i musiałam je od razu umyć.

Pewnie kiedyś jeszcze je kupię, ale nie w cenie regularnej za tą kleistość ;)

Dobre

Serum jest białe i ma konsystencję odżywki z tej serii. Zapach jest bardzo ładny. Nie obciąża włosów. Wygładza je. Więcej właściwości nie zauważyłam. Myślę że warto przetestować

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Rozczarowana....

Jako fanka szaponu tej serii, postanowiłam wypróbować serum, niestety jestem rozczarowana. Kosmetyk nie daje porządanego efektu. Dwie gwiazdki za zapach i opakowanie, ale poza tym nic więcej się nie dopatrzyłam.
Dlatego poszukującym objętości nie polecam...

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jeden

Polecam.

Zdecydowanie polecam nie tylko posiadaczką długich do pasa włosów :) O tym serum słyszałam wiele opini, zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Konsynstencja jest lepka, ale szybko wchłania się we włosy, a przy tym ładnie pachnie. Włosy rzeczywiście są bardziej uniesione od nasady.

PLUSY:
-wydajne
-włosy sa spręzyste i uniesione
- włosy w dotyku są gęstsze
-nie przetłuszcza włosów
- ładny zapach

brak efektow, przetluszcza koncowki

Produkt uzywam regularnie po kazdym myciu wlosow od polowy wlosow az po koncowki. Do jego kupna zachecilo mnie rzucajace sie w oczy opakowanie i obietnice produktu, ze zwieksza objetosc. Niestety nie zauwarzylam ZADNEJ roznicy. Malo tego, przetluszcza wlosy. Jedynym plusem jest jego wydajnosc i zapach

Używam tego produktu od: 4 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 male

Polecam !!

Zdecydowanie TAK !!!

Mam włosy długie - do pasa. Zawsze były cienkie i "oklapnięte". Dzięki temu serum mogę je pięknie wymodelować na dużej szczotce, unieść je u nasady oraz uzyskać objętość i gęstość o jakiej marzę !

Plusy:
+mega sprężyste włosy
+modelowanie po użyciu tego serum to przyjemność
+bardzo wydajne ( na moją długość włosów do pasa wystarczą 2 pompki)
+faktycznie włosy są gęstsze w dotyku
+nie przetłuszczają się (jeżeli używa się go zgodnie z zaleceniami producenta czyli od połowy długości włosów zwracając szczególną uwagę na końce, no bo kto by używał serum bez spłukiwania na całą długość a nawet na skórę głowy ;) )
+piękny zapach tak jak całej serii

Minusy:
- pół gwiazdki w dół za jego konsystencję ( dosyć mocno się klei ale za to pozostaje z nami do kolejnego mycia :) )

Obciąża i przetłuszcza włosy

Stosuję całą serię kosmetyków Gęste i zachwycające. Przyznam jednak, że to najsłabszy produkt z tej linii. Po jego nałożeniu moje włosy są bardzo ciężkie i tłuste. Ciężko je po nim ułożyć. Nie zauważyłam zwiększenia ich objętości. Warte pochwały są na pewno przyjemny zapach i wygodne opakowanie.

Nie, dziękuję

Serum kupiłam razem z szamponem i odżywką tej samej firmy, podbudowana opinią znajomych kupiłam całą serię i jestem mega nie zadowolona, zwłaszcza z tego serum, co z tego, że zapach ładny, jak działanie byle jakie, włosy na krótko są sprężyste po czym z podwojoną siła tracą na wartości i szybko się przetłuszczają. Zrezygnowałam z jego stosowania, szkoda tylko kasy wyrzuconej w błoto.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

tylko zapach jest zachęcający.

Przepiękny zapach jest typowy dla serii fructis garniera. Jednak jest to jedyny plus. Włosy są obiązone i szybciej się przetłuszczają. Pogrubiającego efektu nie zauważyłam wcale.