Inglot, Makeup Fixer (Utrwalacz makijażu)

Inglot, Makeup Fixer (Utrwalacz makijażu)

Utrwalacz makijażu w postaci lekkiej, wygodnej w użyciu mgiełki. Delikatna, bezalkoholowa formuła tworzy niewidoczną warstwę ochronną, gwarantując nieskazitelny, pełen świeżości makijaż przez wiele godzin. Zawarty w produkcie ekstrakt z czarnej perły sprawia, że skóra pozostaje gładka i pełna blasku.
Stosować z odległości 15-20 cm przy zamkniętych oczach i ustach. Pozostawić do wyschnięcia.

Extra !

Do odkryć ostatnich miesięcy zdecydowanie mogę zaliczyć Makeup Fixer, czyli Utrwalacz, z którego jestem zadowolona do tego stopnia, że sięgam po niego za każdym razem kiedy wykonuję makijaż.
Makijaż utrzymał się ponad 24h i gdybym go po prostu nie zmyła trzymał by się dalej.

Denerwujące uczucie ściągnięcia

Owszem, produkt dobrze scala makijaż, ale dla cer suchych i normalnych nie polecam, bo wysusza i sprawia, że czuć jakby miało się na twarzy pancerz, który się chce jak najszybciej zerwać (czyt. zmyć). Moim faworytem wśród fixerów pozostaje fix + z Mac.

Mógłby nieco lepiej utrwalać

Fixer od Inglota nie powalił mnie na kolana, ale też nie jest to najgorszy produkt.
Myślę, że nie do końca spełnia swoje główne zadanie- utrwalenie. W tej kwestii mógłby być lepszy bo nie zauważyłam żeby makijaż był jakość bardzo przedłużony.
Jest lepiący, przez co ładnie scala całość. Oczywiście ten lepki efekt szybko znika bo mgiełka szybko wysycha. Redukuje nadmierną pudrowość. Pozostawia minimalnie połyskujący efekt, który jest naturalny.
Zdecydowanie jego minusem jest atomizer, który rozpyla dość spore krople i to nierównomiernie. Z tego powodu musimy użyć więcej produktu żeby pokrył większość twarzy. Co za tym idzie, nie jest wydajny.
Do końca nie wiem jak ocenić ten produkt. Dałabym mu 3,5 gwiazki, ale nie ma niestety takiej oceny.

Świetny

Polecam go dla każdej dziewczyny,która lubi,aby makijaż pod wieczór nadal wyglądał na świeżo zrobiony.
Przedłuża trwałość makijażu,ale nie w taki sposób jak to robi np.Kobo niczym lakier do włosów,bo takie specyfiki trochę wysuszają,ale naprawdę robi robotę.
Usuwa z twarzy pudrowość ,świetnie scala ze sobą wszystkie suche kosmetyki.
Co najważniejsze,kiedy się nim spryskuję to robi taką przyjemną mgiełkę,a nie mokrą fontannę na twarzy.
Jest bardzo wydajny-miałam pojemność 150 ml i starczył mi ok rok.

To kolejny produkt z Inglota, który każda kobieta z mieszana i tłustą skórą powinna mieć w kosmetyczce.
Obecnie mam ten produkt w małej pojemności 50 ml , ale wystarcza na długo.
ładnie scala makijaż, twarz po nim wygląda bardziej naturalnie , pudrowość znika , jakby wtapia się w twarz.
Makijaż dłużej utrzymuje się na twarzy.
Atomizer bardzo ładnie rozpyla produkt na twarzy , nie tworzy kropli tylko ładną mgiełkę.
Zawsze korci mnie wypróbować tańsze , dlatego posiadam jeszcze dwa z innych firm, ale ten jest zdecydowanie najlepszy.

Przydatny dodatek do makijażu

Moze i nie utrwala makijażu ale sprawia, ze użyte kosmetyki wtapiają się w skore i niweluje efekt pudrowatosci, co jest bardzo pomocne aby uzyskać naturalny efekt w makijażu. Dodaje delikatnego blasku ale nie świecenia się. Trzeba uważać, zeby po spryskaniu twarzy nie "stopiła" sie maskara bo bardzo łatwo o efekt pandy - ja uzywam go po nałożeniu kosmetyków do makijażu twarzy , brwi ewentualnie ust a dopiero pózniej zabieram sie za malowanie oczu i ten sposób zdecydowanie pomaga bo wczesniej zawsze musiałam zmywać patyczkiem odbita na dolnej powiece maskarę. To akurat chyba jest cecha typowa dla kosmetyków w formie mgiełki. Zapach przyjemny, opakowanie tez natomiast aplikacja srednia ponieważ często zamiast mgiełki lecą mi duze krople wody na twarz.

Bardzo lubię

Fixer bardzo ładnie utrwala makijaż. Ma łagodny ale przyjemny zapach. Jest dostępny w małym i dużym opakowaniu, dzięki czemu można kupić i wypróbować (nie każdemu musi przypaść do gustu) a także przydaje się na wyjazdy. Ma bardzo dobry atomizer co jest bardzo ważne, ponieważ pryskamy tym twarz. Robi bardzo delikatną wręcz przyjemną mgiełkę.

Jak najbardziej polecam!

Utrwalacz z Inglot to naprawdę mój hit.Usuwa "pudrowość" z twarzy.Pięknie ujednolica cały makijaż i na długo utrwala.Teraz w gorące dni kiedy muszę się pomalować i dobrze w tym wyglądać aby wszystko zostało na swoim miejscu jak najbardziej daje rade.Wygodne opakowanie. Jak dla mnie nie ma on minusów.Jak za tą cenę naprawdę warto.

Dziwne

W końcu mogę robić baking na twarzy i nie wyglądam jak bym się kredą obsypała. Fixer powoduję, że cera wygląda w makijażu na wypoczętą i rozświetloną. Teraz makijaż ma inny nowy lepszy dla mnie wymiar. Dzięki niemu nie "boję " się produktów w kamieniu (suchych).

Bardzo rozświetla

3 psiknięcia na twarz sprawiają, że jest ona początkowo mokra, ale makijaż zostaje nienaruszony. Mgiełka jest bardzo drobna, nie zostawia dużych kropli i w miarę szybko wysycha, zostawiając naturalnie rozświetloną cerę. Rewelacyjnie zdejmuje pudrowość, ale także, wg mnie, mocno przedłuża trwałość makijażu twarzy. Bardzo, bardzo rozświetla, ale nie ma oczywiście żadnych drobinek. Policzki po niej wyglądają jak po użyciu lekkiego rozświetlacza, a cała twarz ma taki zdrowy blask w sobie. Używam rozświetlającego podkładu i bardzo małą ilość pudru tylko na strefę T, a zimą w ogóle nie używam, więc twarz po jej użyciu wygląda czasem wręcz na mokrą. Jednak ja mimo raczej nie przetłuszczającej się cery, po wyschnięciu mgiełki bardzo delikatnie omiatam pudrem pomiędzy brwiami, bo w tym miejscu nie lubię się bardzo błyszczeć. Dlatego nie wiem czy ten fixer sprawdzi się u cer bardzo tłustych, chyba że po nim jeszcze raz lekko przypruszą twarz. Generalnie ja tą mgiełkę bardzo lubię i na pewno wykończę z przyjemnością.

Bardzo fajny

To mój pierwszy fixer i muszę przyznac że od początku przypadł mi do gustu. Używam codziennie, jest bardzo wydajny, wystarczą 2 psiknięcia na całą twarz. Pięknie scala makijaż i go przedłuża. Eliminuje "efekt pudrowości". Nie wysusza skóry i nie podrażnia.

super

O tym wynalazku usłyszałam od koleżanek i w końcu sama go zakupiłam z okazji jakiegoś balu. No bomba. Bardzo dużo tańczyłam, a makijaż trzymał się całą noc (tylko z jedną poprawką). Świetny na większe wyjścia, jak i na codzień, gdy chcemy utrwalić makijaż. Sprawdza się idealnie.