Boots, Styling Mousse for Curly Hair (Pianka do kręconych włosów)

Boots, Styling Mousse for Curly Hair (Pianka do kręconych włosów)

Pianka zapewnia ochronę przed wilgocią, zapobiegając elektryzowaniu i puszeniu się włosów, pozostawia loki zdefiniowane, lśniące i sprężyste. Sprawia, że włosy stają się miękkie, błyszczące, elastyczne. Wydobywa i podkreśla ich skręt bez obciążania, zapewniając naturalny wygląd włosów.

w sprayu, z aplikatorem
lekkie
podkreślające skręt, utrwalające
pianki do włosów, podkreślające skręt włosów

tanioszka

Pianka Boots do loków natomiast jest bardzo mocną, ale zwykła pianką o w miarę dobrym składzie- bez alkoholu i parabenów, więc wiele kręconowłosych z Anglii polecało mi ten tani i dobry kosmetyk do wypróbowania. Rzekomo jest tak popularny, że czasem trudno go znaleźć na pólkach w tej drogerii. Zwłaszcza, gdy jets promocja- jeśli możecie sobie, że niezły kosmetyk do kręconych włosów mógłby być jeszcze tańszy…Moja znajoma przeszła już przez wiele opakowań tej taniej pianki, ponieważ doskonale trzyma jej włosy i jest, cóż, tania oraz o wielkiej pojemności. Postanowiłam więc także się skusić i wypróbować.

Pianka nie ma szczególnie ładnej grafiki, przypomina niskopółkowe stylizatory z lat 90, ale ma ogromną pojemność i dobry skład- dużo polimerów i podobnych, więc będzie rzeczywiście mocna, ale i obawa, że może obciążyć i posklejać włosy. U mnie nic takiego się nie stało, pianka ma dobrą pompkę, która się łatwo nie ułamie- duży plus, ma ładny zapach i niezłe działanie. U mnie nie jest jakoś przesadnie mocna, ale ładnie trzyma moje loki, w sumie nie widzę różnicy w jej działaniu z innymi, popularnymi w Polsce piankami. W duecie z kremem i odrobiną żelu na koniec stylizacji tworzy sprężyste i miękkie loki, które przetrwały nawet angielski deszcz.

Super!!!

Pianka jest naprawdę świetna. Używałam już wielu, ale ta jest jedną z najlepszych. Podkreśla i podbija loki. Wygładza je, włosy się nie puszą (nawet gdy na zewnątrz jest wilgotno).

Duuże opakowanie. Byłam zdziwiona, gdy przeczytałam na opakowaniu, że pianka ma 200 ml - wygląda na co najmniej 2 razy tyle. Jest też wydajna. Mam ja od 2 miesięcy, a nie zauważyłam znacznego ubytku.

Nie skleja włosów, nie są sztywne po jej zastosowaniu, jak to bywa w przypadku większości pianek.

Jedyny minus to dostępność. Ja swoja kupiłam na olx. Widziałam je też na allegro.

Produkt godny polecenia do przetestowania dla wszystkich kręconowłosych.

Gdy się skończy (a nie zapowiada się na to), to na pewno zakupię kolejną.