Boots, Essentials, Cucumber Eye Gel (Ogórkowy żel pod oczy)

Boots, Essentials, Cucumber Eye Gel (Ogórkowy żel pod oczy)

Żel jest nasycony ekstraktem z ogórka oraz witaminami. Łatwo się wchłania, koi, chłodzi i odświeża okolice oczu, powodując zmniejszenie obrzęków. Nawilża delikatną skórę wokół oczu.
Jest odpowiedni dla każdego rodzaju cery.

nawilżające
w tubce
żel
10 – 50ml

Nieporozumienie

Oczywiście, że zakupiłam ten żel pod oczy zachęcona jedną (!!!) pozytywną opinią na Wizażu - zawiodłam się.

:) + na plus niewiele poza ceną tego produktu - chyba 2 EUR za tubkę
:) + lekkie chłodzące właściwości - ale nie będę go trzymać w lodówce i schodzić za każdym razem piętro niżej iedy mam ochotę użyć kremu pod oczy 2x dziennie
:) + dośc szybko się wchłania, ale bez rewelacji, trzeba odczekać dobrych 10 minut przed wykonaniem makijażu
:) + wygodna tubka która stoi sobie "do góry nogami" z wygodną końcówką, z której wygobyć można odpowiednią ilość kosmetyku
:) + wydajny, ale dle mnie to w tym momencie minus, bo wolałabym zużyć go jak najszybciej

:( - niedostępny w Polsce
:( - nie robi nic, może lekko nawilża, ale dla mnie to za mało
:( - jak ma coś robić jak w składzie jest prawie sama woda i gliceryna
:( - nic nie rozjaśnia, nie rozświetla
:( - nie zmiejsza cieni ani worków pod oczami
:( - bardzo ubogi, nie za łądny, design opakowania (ale to do siebie mają kosmetyki taniej linii Boots)

Nie kupię więcej tego żelu. Nie działa. Ja krem pod uczy zużywam bardzo długo, więc chyba nastepnym razem zainwestuję w coś z najwyższej półki typu Lancome za 250 zł.

Bardzo fajny produkt

Żel przyjemnie chłodzi (tym bardziej jeśli przechowujemy go w lodówce) i delikatnie nawilża okolice oczu. Nie klei się. Po chwili od zastosowania można zrobić makijaż.
Rozjaśnia i zmniejsza opuchnięcie. Pomaga się rozbudzić.

Polecam przechowywanie w lodówce, ponieważ wtedy efekt jest jeszcze lepszy. Idealny na lato.

Mimo niewielkiej objętości (15 ml) jest wydajny. Wystarczy niewielka ilość, żeby pokryć skórę pod oczami i powieki.