18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Oillan, Maść parafinowa dla dzieci i dorosłych

Oillan, Maść parafinowa dla dzieci i dorosłych

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 100 ml
Cena 15,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Maść polecana jest do łagodzenia stanu podrażnionej, suchej, swędzącej i łuszczącej się skóry, a także do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii dzieci i dorosłych. Maść przeznaczona jest szczególnie dla osób z chorobami, którym towarzyszy przesuszenie skóry m. in. łuszczyca, atopowe zapalenie skóry i rybia łuska.
OILLAN maść parafinowa - parafina jest doskonałą substancją o działaniu nawilżającym, która tworzy na powierzchni skóry warstwę chroniącą przed utratą naturalnej wilgotności. Eliminuje objawy suchości skóry, a także zmniejsza jej szorstkość i łuszczenie się. Dermokosmetyki Oillan nie zawierają substancji zapachowych, konserwujących i barwiących, dzięki czemu są dobrze tolerowane przez skórę i mogą być stosowane również przez osoby o skórze szczególnie wrażliwej.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Fenomenalna maść :)

Maść stosuję od dawna. Bardzo dobrze eliminuje wszelkie podrażnienia na skórze. Idealna w przypadku łuszczenia się skóry. Doskonale ją nawilża i regeneruje. Maść skuteczna w walce z pieluszkowym zapaleniem skóry u niemowląt. Nie uczula. Jest bardzo wydajna. Cena adekwatna do jakości produktu.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: sześć

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

przydatny

Od dawna gości w moim domu.Sprawdza się,gdy skóra jest bardzo wysuszona,swędząca,wtedy ją natłuszcza i tworzy na niej taką warstewkę ochronną.
Na jakieś podrażnienia,pęknięcia naskórka też super-nie nawilża,ale natłuszcza i ochrania.
Brat jest alergikiem i wiosną skóra na rękach pęka mu do krwi i tworzą się okopne rany i ta maść mu pomaga.Regeneruje naskórek przyśpiesza gojenie.
Na twarz nie używałam,bo jednak parafina mi na całą twarz nie służy,ale po nieudanej przygodzie z Benzacne pomogła zaleczyć kilka miejsce.
Sam prodokt znajduje się w plastikowym słoiczku,który lubi się wytłuścić i obłazić wszystkim.Jest w konsystencji stałej,ale wystarczy wyskrobać trochę palcę, chwilę podgrzać w dłoni i nadaje się do użytku.Bardzo wydajna.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: dwa

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  13
  produktów

  60
  recenzji

  361
  pochwał

  10,00

 2. 2

  17
  produktów

  27
  recenzji

  381
  pochwał

  9,37

 3. 3

  45
  produktów

  122
  recenzji

  125
  pochwał

  7,03

Zobacz cały ranking