Organic Shop, Raspberry & Sugar, Body Polish (Scrub do ciała `Malina`)

Organic Shop, Raspberry & Sugar, Body Polish (Scrub do ciała `Malina`)

Połączenie ekstraktu malinowego i cukru trzcinowego umożliwia pielęgnację skóry. Ekstrakt malinowy odżywia skórę, poprawia koloryt i nadaje skórze jędrności. Trzcina cukrowa nawilża i odświeża skórę.

Jest fantastyczny!

Peeling ten dostałam w prezencie i od pierwszego użycia pokochałam całym sercem. W kolejce czeka już kolejna propozycja zapachowa od Organic Shop, jestem pewna, że prędko z ich produktami się nie rozstanę.

UŻYWANIE:
~ Peeling zamknięty jest w ładnym i poręcznym słoiczku, który dobrze chroni kosmetyk przed zawilgnięciem.
~ Konsystencja produktu jest bardzo gęsta i lepka, ale nie utrudnia to nakładania i rozprowadzania kosmetyku.
~ Drobinki cukru przyjemnie topią się na ciele po kilku chwilach masowania.
~ Kosmetyk dobrze się zmywa, nie pozostawia uczucia lepkości.
~ Zapach jest bajeczny, słodki, ale nie duszący.
~ Cena jest naprawdę niewygórowana, a kosmetyk starcza na długo.
~ Krótki, naturalny skład to ogromna zaleta tego produktu!

DZIAŁANIE:
~ Kosmetyk fantastycznie ściera zrogowaciały naskórek, a jednocześnie jest na tyle delikatny, że nie powoduje podrażnień.
~ Skóra po użyciu jest aksamitnie gładka.
~ Mam wrażenie, że kosmetyk przyczynia się również do lepszego nawilżenia skóry.

Jak dla mnie to jeden z lepszych peelingów, jakich używałam. Delikatny, ale skuteczny. Używanie go sprawia mi ogromną przyjemność, każde spotkanie z tym kosmetykiem to chwila relaksu i odprężenia. Według mnie kosmetykowi nie brakuje absolutnie niczego.

Genialny

Bardzo fajny peeling, jeden z lepszych jakich używałam. Dobrze ścierał, był gęsty i wydajny a dodatkowo ładnie pachniał i nie wysuszał skóry, nie nawilża także mocno ale akurat nie szukałam tego w tym produkcie.Dla mnie bomba, polecam.

Cudo !

Rewelacyjny peeling o pięknym zapachu malinowym zachwyci każdego. Ten produkt jest najlepszym peelingiem jakiego dotychczas używałam. Skóra po jego zastosowaniu jest miękka,wygładzona i nawilżona. Zapach jest tak obłędny, że specjalnie go nie domykałam, żeby pachniała nim cała łazienka ;) . Nie wysycha , nawet jeżeli pozostawicie słoiczek nie zamknięty.
Naprawdę polecam spróbować.

Super - jak wszystkie tej marki

Peelingi tej marki są świetne i chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości :)
Świetnie ściera martwy naskórek, pięknie pachnie i jest bardzo wydajny. Skóra po nim jest cudowna, odświeżona, nawilżona i pachnie maliną.
Dodatkowo - niska cena i wygodne opakowanie. Jak dla mnie to peelingowy ideał!

Czołówka jeśli chodzi o peelingi

Peelingi do ciała z Organic Shop kupiły mnie, a nie ja je. Zakochałam się w zapachu mango i to jego najczęściej używam, niemniej miałam okazję przetestować również ten zapach oraz wersję pomarańcza.

Malina, jak to malina - peeling pachnie słodko, owocowo, jakby człowiek wąchał koszyczek z malinami. Nie wiem jak oni to robią, ale te zapachy to jest totalne sztosiwo.

Dodatkowe profity takie jak cena (10 zł), konsystencja (mus z drobinami), wydajność oraz fakt, że peeling nie zostawia warstwy łoju na skórze (której nienawidzę) czynią z tego peelingu coś absolutnie odjazdowego. Umówmy się - ta siła zdzierania może nie jest porażająca (dla jednych plus, dla innych minus), ale przez te wszystkie plusy biorę na klatę to, że peeling nie zedrze ze mnie skóry tylko trochę podrapie.

CUDEŃKA.

Miod malina

Kupilam go z polecenia siostry. Ona uzywala kawowego peelingu. Ja skusilam sie na maline z racji oblednego zapachu malin. Napewno w kwestii peelingu to moj hit.obledny zapach wspanialy efekt wygladzonego ciala. Bardzo fajna gesta konsystencja. Bardzo mocno wyczuwalbe grudki cukru . Dzieki czemu peeling nie spywa z ciala.i spokojnie mozna wykonac peeling. Wygodne i bsrdzo estetyczne opakowanie ulatwia siegniecie odpowiedniej ilosci wg wlasnego uznania. Peeling jest bardzo wydajny. I starcza na bardzo dlugo. I jest to naprawde fajny kosmetyk niemalze w 100%naturalny. Nie wiera SLS parabenow wiec nadaje sie dla osob ze sklonnosciami do alergii.

polecam

Najlepszy na świecie scrub do ciała .Uwielbiam moją skórę zaraz po aplikacji. Jest niesamowicie gładka i pachnąca. Zapach utrzymuje się bardzo długo. Oczyszcza i nawilża . Jest rewelacyjny a kosztuje grosze. Nie miałam lepszego scruba .

Uwielbiam go

▪️w jego składzie jest cukier trzcinowy i ekstrakt z malin, który poprawia koloryt i nadaje jędrność skórze ▪️ma bardzo dobry skład- bez parabenów, sztucznych barwników i aromatów
▪️bardzo dobrze oczyszcza i usuwa martwy naskórek
▪️nie podrażnia skóry
▪️po wykonaniu peelingu skóra jest gładka i miękka
▪️ma gęstą i zbitą konsystencję, przez co jest bardzo wydajny
▪️pachnie tak pięknie, że ma się ochotę go zjeść

Malinka

To mój pierwszy przetestowany produkt tej marki i byłam nim oczarowana.
Bardzo niefunkcjonalne jest jego opakowanie, z którego bardzo ciężko wyciąga się ten peeling, a nawet samo otwarcie sprawia wiele problemów.
Peeling ma bardzo gęstą i zbitą konsystencję przez co trochę ciężko wyciągnąć porcję "na raz". Zawsze brałam albo za mało, albo za dużo produktu.
Na początku byłam zachwycona jego zapachem pachnie malinowowo, mega słodko po czasie już mnie mdliło od jego zapachu.
Ciężko się go rozprowadza, ale jak już mi się to udało to bardzo dobrze poradził sobie ze zdzieraniem martwego naskórka, przy tym nie podrażnił mojej skóry.
Plus za ciekawy skład.

Świetny

Świetny peeling! Zapach i działanie bardzo dobre. Nie jest drogi, a wystarcza na długo. Skóra po nim jest miękka i nawilżona. Można go często sotsować

Cudowny

To drugi kosmetyk do oczyszczania ciała firmy Organic Shop którego miałam okazję używać. Pierwszy - peeling "Kenijskie Mango" dostałam w prezencie od koleżanki i bardzo mi się spodobał. To było pierwsze zetknięcie z tą marką kosmetyków. Wcześniej widziałam te kosmetyki w drogerii ale miałam okazji bliżej im się przyjrzeć. Po udanym debiucie z peelingiem mango stwierdziłam, że koniecznie muszę przetestować też inne kosmetyki tego producenta.
Kolejnym z nich był właśnie scrub do ciała "Malina i cukier"
Produkt podobnie jak poprzednik jest całkowicie naturalny, ekologiczny.
W jego skład wchodzą tylko naturalne i przyjazne dla naszego ciała składniki.
Żadnych parabenów, sztucznych barwników i aromatów.
Scrub mieści się w takim samym przeźroczystym pudełeczku z czarną nakrętką. Jego zawartość to gęsta masa cukrowego peelingu pełna idealnych drobinek ścierających o urzekającym soczysto różowym kolorze i przepięknym zapachu malin. Stosowanie tego produktu to wielka przyjemność.
Ma idealną konsystencję, która w zetknięciu z ciałem robi się kremowa. Kosmetyk bardzo dobrze oczyszcza i usuwa ze skóry martwy naskórek.
Nie robi przy tym naszej skórze nic złego - nawet takiej wrażliwej i podatnej na podrażnienia jak moja. Nie wysusza skóry i nie powoduje uczucia ściągnięcia.
Czuć że skóra jest dogłębnie oczyszczona i odpowiednio nawilżona oraz lepiej przyjmuje produkty pielęgnacyjne. To kolejny świetny kosmetyk tej firmy, który mnie zachwycił. Scrub jest przy tym bardzo wydajny i nie pozostawia na skórze nienaturalnej tłustej warstwy.

Cudowny zapach

Jestem posiadaczką wrażliwej, skłonnej do przesuszenia skóry i dużą uwagę przykładam temu, z czego powstał dany kosmetyk. Ogromnym plusem tego produktu jest naturalny i bezpieczny skład, co skłoniło mnie do jego zakupu.

Na samym początku warto podkreślić, że za kilka(naście) złotych otrzymujemy dość duże pudełeczko pełne produktu o bardzo ładnym zapachu malin, gęstej i zbitej konsystencji oraz słodkim, różowym kolorze. Dzięki tego używanie scrubu jest bardzo przyjemne. W tym przypadku z pewnością możemy użyć stwierdzenia, że rozpieszczamy zarówno ciało jak i zmysły :).

Po użyciu scrubu skóra jest miękka, nawilżona i przyjemna w dotyku. Polecam z całego serca!