Organic Shop, Raspberry & Sugar, Body Polish (Scrub do ciała `Malina`)

Organic Shop, Raspberry & Sugar, Body Polish (Scrub do ciała `Malina`)

Połączenie ekstraktu malinowego i cukru trzcinowego umożliwia pielęgnację skóry. Ekstrakt malinowy odżywia skórę, poprawia koloryt i nadaje skórze jędrności. Trzcina cukrowa nawilża i odświeża skórę.

Uwielbiam go

▪️w jego składzie jest cukier trzcinowy i ekstrakt z malin, który poprawia koloryt i nadaje jędrność skórze ▪️ma bardzo dobry skład- bez parabenów, sztucznych barwników i aromatów
▪️bardzo dobrze oczyszcza i usuwa martwy naskórek
▪️nie podrażnia skóry
▪️po wykonaniu peelingu skóra jest gładka i miękka
▪️ma gęstą i zbitą konsystencję, przez co jest bardzo wydajny
▪️pachnie tak pięknie, że ma się ochotę go zjeść

Malinka

To mój pierwszy przetestowany produkt tej marki i byłam nim oczarowana.
Bardzo niefunkcjonalne jest jego opakowanie, z którego bardzo ciężko wyciąga się ten peeling, a nawet samo otwarcie sprawia wiele problemów.
Peeling ma bardzo gęstą i zbitą konsystencję przez co trochę ciężko wyciągnąć porcję "na raz". Zawsze brałam albo za mało, albo za dużo produktu.
Na początku byłam zachwycona jego zapachem pachnie malinowowo, mega słodko po czasie już mnie mdliło od jego zapachu.
Ciężko się go rozprowadza, ale jak już mi się to udało to bardzo dobrze poradził sobie ze zdzieraniem martwego naskórka, przy tym nie podrażnił mojej skóry.
Plus za ciekawy skład.

Świetny

Świetny peeling! Zapach i działanie bardzo dobre. Nie jest drogi, a wystarcza na długo. Skóra po nim jest miękka i nawilżona. Można go często sotsować

Cudowny

To drugi kosmetyk do oczyszczania ciała firmy Organic Shop którego miałam okazję używać. Pierwszy - peeling "Kenijskie Mango" dostałam w prezencie od koleżanki i bardzo mi się spodobał. To było pierwsze zetknięcie z tą marką kosmetyków. Wcześniej widziałam te kosmetyki w drogerii ale miałam okazji bliżej im się przyjrzeć. Po udanym debiucie z peelingiem mango stwierdziłam, że koniecznie muszę przetestować też inne kosmetyki tego producenta.
Kolejnym z nich był właśnie scrub do ciała "Malina i cukier"
Produkt podobnie jak poprzednik jest całkowicie naturalny, ekologiczny.
W jego skład wchodzą tylko naturalne i przyjazne dla naszego ciała składniki.
Żadnych parabenów, sztucznych barwników i aromatów.
Scrub mieści się w takim samym przeźroczystym pudełeczku z czarną nakrętką. Jego zawartość to gęsta masa cukrowego peelingu pełna idealnych drobinek ścierających o urzekającym soczysto różowym kolorze i przepięknym zapachu malin. Stosowanie tego produktu to wielka przyjemność.
Ma idealną konsystencję, która w zetknięciu z ciałem robi się kremowa. Kosmetyk bardzo dobrze oczyszcza i usuwa ze skóry martwy naskórek.
Nie robi przy tym naszej skórze nic złego - nawet takiej wrażliwej i podatnej na podrażnienia jak moja. Nie wysusza skóry i nie powoduje uczucia ściągnięcia.
Czuć że skóra jest dogłębnie oczyszczona i odpowiednio nawilżona oraz lepiej przyjmuje produkty pielęgnacyjne. To kolejny świetny kosmetyk tej firmy, który mnie zachwycił. Scrub jest przy tym bardzo wydajny i nie pozostawia na skórze nienaturalnej tłustej warstwy.

Cudowny zapach

Jestem posiadaczką wrażliwej, skłonnej do przesuszenia skóry i dużą uwagę przykładam temu, z czego powstał dany kosmetyk. Ogromnym plusem tego produktu jest naturalny i bezpieczny skład, co skłoniło mnie do jego zakupu.

Na samym początku warto podkreślić, że za kilka(naście) złotych otrzymujemy dość duże pudełeczko pełne produktu o bardzo ładnym zapachu malin, gęstej i zbitej konsystencji oraz słodkim, różowym kolorze. Dzięki tego używanie scrubu jest bardzo przyjemne. W tym przypadku z pewnością możemy użyć stwierdzenia, że rozpieszczamy zarówno ciało jak i zmysły :).

Po użyciu scrubu skóra jest miękka, nawilżona i przyjemna w dotyku. Polecam z całego serca!

Świetny :)

Bardzo przyjemny peeling :) skóra po użyciu jest przyjemnie gładka i miękka. Produkt wydajny, używam dość często od kilku miesięcy i dopiero skończyłam pierwsze opakowanie. Podoba mi się jego konsystencja, w opakowaniu gęsta pasta ale rozgrzewa się w dłoniach i zmienia w bardziej...'kremową'. Mam dość wrażliwą skórę i całe szczęście mnie nie uczulił. Na pewno wypróbuję inne warianty zapachowe tego peelingu :)

Jest super

Bardzo wygodne opakowanie, sprawdzone już w podróży - nie otwiera się. :)
Kosmetyk ma śliczny, malinowy zapach i różowy kolor. Peeling nie klei się, jest bardzo gęsty i zwarty. Przy wmasowywaniu w skórę zmienia kolor na biały, jakby tworzy coś w rodzaju piany. Naprawdę świetnie złuszcza naskórek, zostawiając skórę miękką i nawilżoną. Nie podrażnił mnie ani nie uczulił. Nadaje się również do pięt. Trzeba poświęcić chwilę na spłukanie go z ciała, jednak nie traktuję tego jako minus. :)

Fajny scrub

Uwielbiam peeling z Organic Shop. To świetny scrub – mimo że cukrowy, nie jest klejący i nie powoduje też takiego nieprzyjemnego efektu na skórze. Ma zbitą i gęstą konsystencję. Łatwo rozprowadza się go po ciele, nie rozpływa się tak łatwo pod wodą przez co można go naprawdę dobrze użyć. Jest dość wydajny. Świetnie peelinguje i myje ciało, ma idealne drobinki, skóra jest po nim gładka i mięciutka. Zapach jest świeży i orzeźwiający. Słodka, ale nie mdła malinka. Pachnie bardzo ładnie, aczkolwiek nie tak intensywnie jak np. jego brat Mango. Spodziewałam się, że będzie pachniał jak malinowa mamba ale jest po prostu delikatnie malinowy. Produkt znajduje się w pudełku, do którego po otwarciu może się łatwo dostać woda, np. z naszych rąk, kiedy sięgamy aby wydobyć zawartość. Nie jest to jednak problem, gdyż produkt i tak się nie rozwadnia, zachowuje wciąż tę samą konsystencję. Do tego bezpieczny, naturalny skład. Z ciekawością sięgam i testuję kolejne. Polecam!

Scrub do ciała Organic Shop

Pierwszy raz miałam do czynienia z peelingiem tej marki i się nie zawiodłam. Miałam wrażenie, że z opakowania wyciągam gumę, ale to żadna wada, po prostu produkt ma taką konsystencję.

Kocham ten peeling ♥

Zakupiłam go na spółkę razem z mamą i obie się w nim zakochałyśmy.
Ma idealną konsystencję, grube granulki, a ten zapach jest po prostu cudowny!
Kupiłyśmy go w Biedronce, ale z tego co wiem, można go też dostać w Rossmannie.
To zdecydowanie mój ulubiony scrub do ciała, ponieważ spełnia wszystkie moje oczekiwania.
Polecam z całego serduszka!

Zapach i działanie na tak

Peeling wpadł w moje ręce przy okazji zakupów w lokalnej drogerii. Nie planowałam jego zakupu, ale czasem lubię pobuszować po półkach i popatrzeć co by mi się przydało, albo przejrzeć co nowego się pojawiło. Z peelingami z tej firmy miałąm już do czynienia, używałam już wersji z czekoladą, kawą , mango, miód&cynamon oraz róża. Jak widać trochę tego typu, a że bardzo mi ten peelingodpowiada z racji jego właściwości, to próbuję też innych jego wersji. W koncu padło na wersję malinową.

Plusy:
*ładne i wygodne opakowanie, nie ma problemu z wydostaniem kosmetyku, opakowanie w sumie po wykończeniu kosmetyku może też służyć jako jakiś pojemnik na drobiazgi :P
*zapach - przyjemny, nie jest intensywny, wyczuwalny zapach malin, choć nie taki intensywny jak np. w przypadku peelingu gruboziarnistego z Joanny. Malinowy zapach tego scrubu ma w sobie coś jakby chemicznego, jednak mi to nie przeszkadza. Zapach nie jest taki intensywny ponieważ w myśl firmy - Organic Shop, chyba ma być kosmetykiem bio więc ograniczyli intensywnośc zapachu :D
* gęsta i zwarta konsystencja czyli taka jaką lubię, jestem fanką peelingów drobnoziarnistych, ponieważ dobrze złuszczają martwy naskórek, nie ma problemu ze spłukiwaniem go z ciała, drobinki się lekko rozpuszczają
*peeling nie wysusza skóry ani nie podrażnia jej, jeśli można to nazwać podrażnieniem, to jedynie skóra jest lekko zaczerwieniona zaraz po użyciu go, ale to nie jest minus, ponieważ to tylko reakcja skóry na bardziej intensywne jej mycie
*cena - ja zakupiłam za niecałe 10 zł, więc cena chyba adekwatna do jakości
*wydajność - produkt mi wystarcza na prawie 2 miesiące przy używaniu go 2-3 razy w tygodniu, głównie go stosuję na ramiona i na nogi przed depilacją

Minusy:
brak

Sama przyjemność ! :)

Jestem kompletnie oczarowana tym produktem! Jego aplikacja to prawdziwa przyjemność. Zapach jest cudooowny ! :) Skóra po peelingu jest tak mięciutka,że nie mogłam się nacieszyć! Malutkie drobinki cukru są tak przyjemne w aplikacji,że mogłabym się tak nim smarować non stop :) idealnie oczyszczają! MÓJ NR 1