Krem do twarzy i ciała z drobinkami złota

Krem do twarzy i ciała z drobinkami złota

Bardzo fajny kosmetyk na lato i nie tylko. Nadaje ładny złocisty połysk skórze gdyż zawiera drobniuteńkie drobinki złota. Efekt jest bardzo delikatny więc krem ten można nawet stosować na dzień. Krem ma także działanie pielęgnacyjne gdyż zawiera m.in. witaminę E i betakaroten. Efekt nabłyszczenia widoczny jest cały dzień (drobinki nie znikają ze skóry jak w przypadku np. balsamu opalizującego Yves Rochera).

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 217

Świetny!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[22219].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 48

Napisanych recenzji: 117

Świetny

Daje fajny efekt rozświetlonej skóry, nawilża, drobinek jest dużo i długo trzymają się skóry.Jeśli stosowany jest na wybrane partie- tak jak pisały poprzedniczki- to jak najbardziej nadaje się na dzień, jednak gdy smarujemy nim całą twarz proponuję jednak wieczór, bo efekt nie jest delikatny. Chociaż można po buzi poklepać ;) trochę pudrem prasowanym i wtedy efekt jest mniej spektakularny.Mogę go porównać z Maquisuperbe- Illuminateur de teint Lancome'a- efekt jest bardzo podobny!Bardzo efektownie wygląda na opalonej skórze, zwłaszcza teraz gdy jest tak cieplutko, dziewczyny- smarować nogi i kusić facetów !!! ;)Ilość zużytych opakowań: 2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[19414].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 251

polecam

Drobinki są drobne i na skórze prezentują się bardzo delikatnie (delikatniej niż żel Bourjois); też używam na policzki i nad łukiem brwiowym, nieźle też wygląda na ramionach i dekolcie. Ładnie pachnie, ma lekką konsystencję, efekt jest dość długotrwały. Nie mam właściwie nic do zarzucenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[7925].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - glitter nails

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 11

świetny

Dostała go od koleżanki na jakieś tam imieninki czy cuś. Bardzo cenię ta firmę. Nie zawiodłam się. Kremik wspaniale pachnie, a drobinki są malutkie i piękenie się prezentuja na policzkach. Ja uzywam go także na powieki i pod łukiem brwiowym. Ładnie wyglada tez w sztucznym świetle, mna kolację przy świecach też idealny:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[7041].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 197

bardzo fajna rzecz

Moge go spokojnie polecic: przepieknie pachnie, nawioza, rozswietla. Dla mnie bomba! Efekt zlotych drobinek bardzo delikatny, ma sie wrazenie jakby musnietej sloncem skory. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[7038].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 162

Napisanych recenzji: 389

bardzo dobry

4 gwiazdki - za efekt, subtelny zapach, trwałość i formułę bogatą w substancje odżywcze i pielęgnacyjne. To to czego szukałam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[4982].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 21

Oceniam na 2.00

Spodziewałam się czegoś bardziej subtelnego. Drobinki są małe, ale i tak efekt podobny do wysmarowania się brokatem...dobre może na dyskotekę. Efekt nie utrzymuje się zbyt długo, drobinki znikają po paru godzinach. Nie podoba mi się wcale.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[3640].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 28

Napisanych recenzji: 126

Oceniam na 4.00

Rzeczywiscie bardzo ladnie sie mieni,nawilza i ladnie pachnie:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[2815].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 66

Napisanych recenzji: 312

Oceniam na 5.00

Tak jak napisałam w opisie fajny krem, ładnie wygląda zwłaszcza na opalonej skórze, zarówno na twarzy jak i całym ciele.Drobinki są naprawde bradzo malutkie dlatego efekt jest naturalny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[2798].usefull || 0 }}% pomocna.