Urban Decay, Naked Skin, Ultra Definition Loose Finishing Powder (Sypki puder wykańczający)

Wykańcza makijaż, pomaga zmniejszać widoczność niedoskonałości. Puder, opracowany tak, by był niemal niewidoczny oraz pomagał tuszować niedoskonałości. Jedwabista formuła ma za zadanie matować cerę. Puder ma bardzo lekką teksturę, która nadając jej jednolite wykończenie.

sypki

• Ascorbyl palmitate,
  • Naked Medium,
  • Naked Medium Dark,
  • Naked Dark: Silica,
  • Ascorbyl Palmitate. [+/- (All Shades May Contain): CI 77891 (Titanium Dioxide),
  • CI77491/77492/77499 (Iron Oxides),
  • CI77742 (Manganese Violet),
  • CI 77007(ultramarines)

Bardzo wydajny.

To pierwszy puder sypki, którego używam od wielu lat. Daje bardzo fajny efekt na skórze. Faktycznie jest to wygładzenie, ujednolicenie skóry i wykończenie makijażu.
Nie wiem, czy kupię ponownie, bo chciałabym przetestować inne pudry, ale nie wykluczam, że kiedyś do niego wrócę.

REWELACJA

Aż dziwię się, że ten puder nie ma żadnej recenzji?... Jest fenomenalny!!! Używałam wiele pudrów matujących, które niestety nie działały tak, jak powinny. Kupiłam go w sumie od niechcenia, bo kończył się mój sypki z Estee Lauder, z którego nie byłam zadowolona.
Moja cera jest okropna jeśli chodzi o świecenie. Żaden puder nigdy nie dawał rady, mam cerę bardzo tłustą, moja skóra świeciła się po godzinie od zrobienia makijażu i ani te z górnych pólek ani te z niższych nie matowiły. Wypróbowałam prawie wszystkie dostępne pudry sypkie na rynku aż trafiłam na ten. Wymalowałam się nim pierwszy raz i miałam akurat maraton po mieście, sporo załatwiania spraw, czułam, że moja skóra mega się świeci i bałam się efektu ciemnienia (niestety ten minus dotyczy większości pudrów). Jakież było moje zdziwienie, gdy po kilku godzinach spojrzałam w lusterko a twarz była matowa, jakbym dopiero makijaż wykonała. Byłam w pozytywnym szoku, że nic nigdzie mi się nie świeci, że znalazłam idealny sypki puder. Żadnego ciemnienia, kolor idealnie dobrałam, używam Light Medium, pięknie wygląda na twarzy, mega naturalnie, nie spływa, nie waży się. Idealnie kompnuje się z szyją. Dla mnie - IDEAŁ :) :) :) Kupię jeszcze o ton ciemniejszy Medium, którego będę używać jako bronzera. Dziewczyny, dla cery tłustej, świecącej naprawdę szczerze polecam!!!

+ idealnie matuje na wiele godzin
+ nie waży się
+ nie brudzi ubrań
+ kolory - niewiele ich, ale konkretne
+ cera wygląda bardzo naturalnie
+ cena (w UK £23 w normalnej cenie)

- słabe opakowanie pod tym względem, że nie widać, ile zostalo pudru

Ilość zużytych opakowań: jedno (8g)