Lancome, Absolu Voyage, Complete Expert Make-Up Set (Zestaw kosmetyków do makijażu)

Sprawdź ceny produktu

Zestaw kosmetyków do makijażu zawiera:
- 3 błyszczyki
- kredka do oczu
- pędzelek do cieni
- pędzelek do ust

Perfekcyjny

Najlepsza paletka jaką miałam okazję przetestować na sobie. Z pośród kilku ta wygrywa. Idealna dla dziewczyn które lubią naturalność i perfekcyjne dopasowanie do cery. Używam z siostrą i obydwie jesteśmy zadowolone

Niezawodny zestaw idealny w podróży ;)

Must Have w mojej kosmetyczce. Zestaw sprawdza się doskonale podczas większych wyjść , wyjazdów. Cienie są dobrze napigmentowane, utrzymują się na powiece przez cały dzień. polecam!!!
Poniżej link krótkiej recenzji

Toporna kasetka, fajna tonacja

Kasetka ma naprawdę ładny zestaw kolorów, mogłabym się jedynie przyczepić to pudru, który jest baaardzo jasny.

Korektory mi zupełnie nie pasują, ale to właściwie jedyny minus - poza tym cienie mają ciekawe,twarzowe kolory, róż ma piękny, naturalny odcień, szminki również są udane - od czerwonej, po różową.

Tusz bardzo dobry, jak to u lancome.

No tak, jeszcze kredka do oczu - ja akurat nie przepadam za tą Lancome, jest dla mnie zbyt miękka, ale wiem, że ma fanki. Ogólnie - przyjemna paletka w topornym opakowaniu, które zacina się przy otwieraniu dolnej części.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

Paletka idealna na wyjazdy

Paletka skusiła mnie na strefie bezcłowej.

+ tusz jest jednym z moich ulubionych
+ biorąc tą paletkę w podróż lub na wyjazdy mamy wszystko do klasycznego makijażu schowane w jednej paletce, jedynie trzeba wziac dodatkowo pielęgnacje, same plusy
+ opakowanie jest super, solidne i dobrze wykonane, wszystko ma swoje miejsce
+ nie mialam za wiele kolorówki z lancome, potwierdzam że jakość jest świetna, cienie są super, nie kruszą się i rozcierają świetnie, puder jest idealny dla prawie każdego a róż jest delikatny - wszystko co potrzeba do codziennego makijażu
+ duze usterko w srodku

- nie widzę żadnego minusa poza ceną, no ale odzwierciedla się ona w jakości paletki
- nie bardzo lubię produkty do ust w paletkach i wydobywanie ich z nich (są tam pędzelki rzecz jasna) ale jednak wolę tradycyjne pomadki. Dla niektorych tez moze byc to mały minus, ja i tak zabieram dodatkowo jakąś pomadkę ze sobą

Ilość zużytych opakowań: 1 paletka

Cały makijaż w małej paletce

Zazwyczaj kosmetyki w paletkach są złej jakości, tutaj jednak każdy z osobna produkt jest wykonany bardzo dobrze, kosmetyki długo utrzymują się na twarzy i zdecydowanie ułatwią życie osobą, które są często w podróży i nie chcą zabierać dużo kosmetyków.

Najbardziej, że wszystkich kosmetyków przypadł mi do gustu tusz, który jest fenomenalny, to dzięki niemu skusiłam się na zakup kolejnej palety. O trwałości cieni się nie wypowiem bo zawsze używam wcześniej bazę, za to cienie same w sobie dają piękny efekt, szczególnie odcień fioletowy w połączeniu z brązem wygląda rewelacyjnie. Puder nie zapycha, korektory dobrze kryją. Serdecznie polecam

Używam tego produktu od: kilka miesięcy