Soraya, Mezostymulacja 40+, Krem regenerujący na noc z Adenozyną i olejem arganowym

Regenerujący krem na noc o przyjemnej, lekkiej i jedwabistej konsystencji, stworzony dla kobiet po 40 roku życia do intensywnej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej i regenerującej. Natychmiastowo poprawia nawilżenie i komfort cery, delikatnie natłuszcza, wygładza naskórek i zapewnia odczucie jedwabistej skóry.
Satysfakcja już po 14 dniach kuracji:
- redukcja długości zmarszczek o 10%
- spłycenie zmarszczek u 80% kobiet
- odczucie długotrwałego nawilżenia u 76% kobiet
- wygładzenie naskórka u 74% kobiet
- poprawa jędrności i elastyczności skóry u 70% kobiet
Składniki aktywne:
Adenozyna - stymuluje produkcje kolagenu i elastyny w głębokich warstwach skóry, hamuje rozkład włókien kolagenowych, pobudza namnażanie się komórek skóry, dzięki czemu działa silnie przeciwzmarszczkowo, poprawia elastyczność oraz jędrność skóry oraz redukuje zmarszczki i spłyca bruzdy.
Olej Arganowy - intensywnie regeneruje i odżywia skórę, wygładza mikrorzeźbę naskórka, chroni przed procesami starzenia oraz redukuje zmarszczki.

Nie przypadł mi do gustu

Jeśli chodzi o kremy na noc, to preferuję gęstą konsystencję. Ten krem jest zdecydowanym przeciwieństwem moich wymagań. Nawilżanie również nie jest imponujące. I do tego ten zapach... Nie znoszę kremów na noc, które mają tak intensywny zapach. Niby przyjemny, jak zapach ekskluzywnych perfum, ale w moim przypadku bardzo drażniący jeśli chodzi o porę wieczorną. Za zapach właśnie przyznaje dużego minusa.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Bardzo przyjemny i skuteczny:)

Krem na noc Sorayi z serii Mezostymulacja kupiłam wraz z jego odpowiednikiem na dzień i stosuję w duecie:) Jestem bardzo zadowolona, ten zestaw u mnie sprawdza się znakomicie:)
Krem na noc ma puszystą, dość treściwą ( ale nie twardą i zbitą) konsystencję i biały kolorek. Pachnie bardzo ładnie jakby perfumami Dune Diora:) Rozprowadza się bezproblemowo, z dobrym poślizgiem, nic nie trzeba wklepywac ani wcierać. Ot parę ruchów i buzia już nakremowana:) Efekty stosowania kremu są zdecydowanie widoczne: Twarz jest przede wszystkim swietnie nawilżona i odżywiona, a sama cera wyraźnie zmiękczona. Drobne zmarszczki ( głębokich nie mam) wyprasowane, buzia wygładzona. Krem nie zatyka, ani nie obciąża:) Podoba mi się tez skład kremu- m.in olej arganowy ( wierzę w jego dobroczynne działanie), adenozyna, wit E, olej z jojoby i słonecznika oraz kwas hialuronowy. Do tego ładne, efektowne szklane opakowanie ze złotą nakrętką:)
Bardzo chętnie będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca