Soraya, Mezostymulacja 40+, Krem wygładzający na dzień z Adenozyną i kwasem hialuronowym

Wygładzający krem na dzień z adenozyną i olejem arganowym. Kosmetyk o niezwykle przyjemnej, lekkiej i jedwabistej konsystencji, stworzony dla kobiet po 40. roku życia do intensywnej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej i regenerującej. Natychmiastowo poprawia nawilżenie i komfort cery, wygładza naskórek i zapewnia odczucie jedwabistej skóry.
Podstawowe składniki kremu to:
- Adenozyna - mezoaktywny stymulator kolagenu - molekuła będąca naturalnym elementem łańcucha DNA. Dzięki zastosowaniu inteligentnego systemu dostarczania trafia precyzyjnie w głąb skóry.
- Biozgodny kwas hialuronowy - bardzo silnie wiąże wodę zapobiegając wysuszeniu i odwodnieniu skóry. Tworzy na powierzchni naskórka wilgotny, kojący kompres, dając efekt intensywnego nawilżenia i jedwabistej gładkości.

Świetny

Używałam jednocześnie krem na dzień i na noc z tej samej serii. Wrażenie ogólne bardzo dobre.

+ lekka konsystencja, łatwo się rozprowadza (oba kremy są bardzo podobne)
+ fajny delikatny zapach
+ dobrze się wchłania, po nałożeniu cera się nie świeci, krem na dzień doskonale nadaje się pod makijaż
+ nie zapycha
+trudno mi ocenić działanie przeciwzmarszczkowe i ujędrniające bo nie mam jeszcze takich problemów, ale moja sucha skóra jest zdecydowanie nawilżona, odżywiona i aksamitnie gładka

- szybko znika ze słoiczka (zwłaszcza ten na noc)

Bardzo dobry:)

Lubię kosmetyki Sorayi, więc gdy tylko w Rossmanie pojawiła się najnowsza seria Mezostymulacja dla kobiet 40+, uznałam, że natychmiast muszę ją wypróbować:) Kupiłam więc krem na dzień i na noc:)
Krem na dzień ma miłą, miękką, średniogęstą, puchatą konsystencję i biały kolorek. Pachnie slicznie- niczym perfumy Dune Diora:) Rozprowadza się bez problemu, ma dobry poslizg, nic nie trzeba żmudnie wklepywać ani wcierać. Kremik przede wszystkim swietnie nawilża, w zimie cierpię zazwyczaj na przesuszenie mojej mieszanej cery- a tu z tym poradził sobie znakomicie. Rzeczywiście ładnie wygładza, jakby rozprasowuje delikatnie skórę. Podoba mi się też bogaty skład kremu: m.in olejek arganowy, adenozyna, kwas hialuronowy, masło shea i wit E.
Do tego ładne, efektowne, szklane opakowanie ze złotą nakrętką. Ja jestem zadowolona i na pewno chętnie będę do tego kosmetyku wracać:)

Używam tego produktu od: od dwóch miesięcy