Green Pharmacy, Żel pod prysznic `Oliwki i mleko ryżowe`

Green Pharmacy, Żel pod prysznic `Oliwki i mleko ryżowe`

Żel pod prysznic Green Pharmacy nawilża, myje i ochrania skórę dzięki neutralnemu pH. Pozostawia nutę ciepłego aromatu. Oliwa z oliwek odżywia, regeneruje i wzmacnia skórę, odżywcze, roślinne mleko ryżowe poprawia wygląd, skóra jest gładka i miękka.

nawilżające, oczyszczające
zapachowa
w butelce
w płynie
>250ml
Skóra
normalna

Najlepszy

Najlepszy żel pod prysznic, którego kiedykolwiek używałam. Ma śliczny urzekający zapach, przyjemnie nawilża, a skóra jest po nim miękka i delikatna. Idealny kosmetyk dla kobiet ceniacych naturalne kosmetyki. Ponadto jest tani, ogólnie dostępny i ma dużą wydajność. Naprawdę polecam.

Przyjemny i nawilżający

Produkt otrzymałam przy okazji większych zakupów w Naturze. Skusiłam się, bo do tej pory nie testowałam produktów do kąpieli z Green Pharmacy. Masła do ciała z tej firmy lubiłam bardzo, natomiast żel do mycia twarzy wywołam na mojej twarzy spustoszenie. Omawianemu kosmetykowi dałam szansę i absolutnie tego nie żałuję!
+ Żel obłędnie pachnie, mogłabym go określić jako miękką, otulającą czystość, jak świeży ręcznik, pachnący niczym drogie perfumy.
+ Zawarte w żelu składniki, czyli oliwki i mleczko ryżowe pielęgnują skórę, pozostawiają ją miękką, nie wywołują podrażnień.
+ Żel dobrze się pieni, wystarczy go niewiele na jedno mycie całego ciała. Piana jest miękka i puszysta.
+ Wygodne, proste opakowanie. Zamknięcie sprawnie funkcjonuje, nie zacina się i dozuje odpowiednią ilość produktu.
+ Kosmetyk kupiłam w promocyjnej cenie za 3,99 zł, więc bardzo się opłacało, ale cena regularna, szczególnie za 500 ml, jest korzystna.
+ Duża dostępność produktu, może go dostać we wszelkich drogeriach i supermarketach.
+ Wydajny.

Z pewnością przetestuję inne wersje zapachowe tego produktu, a niewykluczone, że do tej również powrócę.

Używam tego produktu od: niecałych 2 miesięcy

Pięknie pachnie

Jest to kremowy żel, który nie wysusza skóry.
Ma piękny zapach, który przemawia za jego uzywaniem
Zapach utrzymuje się dość długo. Jest moim ulubieńcem. Można go kupić na promocji za bardzo małe pieniążki. Obecnie mam juz drugie opakowanie.

Używam tego produktu od: ponad 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Przyjemny

Bardzo dobry żel o ślicznym zapachu, nie uczula, nie posiada silikonów i parabenów, jest wydajny i pozostawia skórę nawilżoną.
Kosztuje grosze a ma pojemność 500 ml
Na pewno spróbuje jeszcze innych wersji zapachowych.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zaskakująco dobry

Kupiłam ten kosmetyk zupełnie przypadkowo, podczas ubiegłych wakacji, kiedy mój portfel świecił pustkami, a ja potrzebowałam natychmiast żelu. Nie spodziewałam się po tak niskiej cenie i dużej pojemności niczego wyjątkowego. Toteż zadziwił mnie efekt, który zaobserwowałam po prysznicu; kosmetyk ślicznie pachnie, a jego aromat utrzymuje się bardzo długo na skórze. Jest przy tym niezwykle wydajny, wystarcza naprawdę na bardzo długo. Skóra po jego zastosowaniu jest gładka i przyjemna w dotyku. Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Cudeńko

o kolejny żel z tej firmy, jaki miałam przyjemność używać i z całą stanowczością mogę powiedzieć, że ta wersja zapachowa jest dla mnie najpiękniejsza i najbardziej do mnie przemawia. Zapach jest obłędny, niesamowity i ciężko mi go nawet określić. Intensywny, ale świeży, z nutka czegoś kremowego. Mi on dodaje energetycznego kopa i wspaniale wpływa na moje zmysły. W użyciu z pianką do kąpieli o tej samej nucie zapachowej idealnie spisują się u mnie jako zestaw do aromaterapii. Żel ten swoim zapachem wypełnia całą łazienkę. Jedyny jego minus to taki, że jest zbyt krótkotrwały. Gdzieś po godzinie już nie czuć go na skórze

Zamknięty w charakterystycznej ciemnobrązowej, plastikowej butelce z niezbyt praktycznym zamknięciem typu "półkilk" .

Żel ma kremowobiały, lekko perłowy kolor. Konsystencja jest nieco rzadsza niż w przypadku innych żeli z tej firmy, jednak nie uciekająca przez palce. Żel bardzo dobrze się nakłada i rozprowadza na skórze, wystarczy niewielka jego ilość, aby uzyskać dużo piany. Nie ma problemu z jego spłukaniem. Żel jest wydajny, taka pojemność wystarcza mi przy codziennym stosowaniu na około 2 miesiące. Bardzo dobrze myje i oczyszcza skórę.

Żel doskonale nawilża skórę, nie powoduje jej ściągnięcia, przesuszenia, swędzenia czy podrażnień. Nie zapycha skóry.