Green Pharmacy, Żel pod prysznic `Masło shea i zielona kawa`

Green Pharmacy, Żel pod prysznic `Masło shea i zielona kawa`

Aromatyczne odprężenie, aktywna pielęgnacją, naturalne ekstrakty roślin. Delikatne mycie, dobre nawilżanie, aksamitna miękkość i gładkość. Chroni dzięki neutralnemu pH. Pozostawia nutę niezwykłego aromatu. Egzotyczne masło shea przedłuża młodość skóry. Ekstrakt zielonej kawy, bogaty w fitosterole i kwas linolowy, poprawia jej elastyczność.

nawilżające, oczyszczające
Skóra
normalna

Dobry żel pod prysznic

Nawet lubię serię Green Pharmacy. To dobry żel:
+ ładnie pachnie, delikatny zapach z nutą kremowej wanilii, charakterystyczny dla produktów z masłem shea,
- dobrze się pieni na gąbce, nie spływa, ale i nie trzeba w nią nic na siłę wgniatać (czyli dobra konsystencja dla "gąbkowców")
+ kolor biały, półprzezroczysty
+ opakowany w ładną butlę w aptecznym stylu, gładką, więc może się wyśliznąć z ręki, bo ...
- ... ma beznadziejny (choć przyznaję, że wygodny, wciskany) korek, po którym zawsze coś spływa i sprawia, że butla robi się śliska.
Piana jest miękka, dobrze się spłukuje, nie podrażnia i nie wysusza skóry. Nawilżenie balsamem jest oczywiście obowiązkowe w ciągu 3 min. po kąpieli, ale skóra się nie ściąga i nie swędzi natychmiast po wytarciu ręcznikiem.
Ot, dobry żel.

fajny :)

Kosmetyk ma lekko lejącą konsystencję, przyjemny ziołowy zapach i cudownie się pieni! Żel tak mi się spodobał, że poprosiłam o więcej z tej serii. Całkiem fajnie się pieni w towarzystwie myjki. Delikatnie oczyszcza skórę i ma kojący, uspokajający zapach. Jest wydajny i starcza na bardzo długo. Jednak jego minusem jest fakt, że nie nawilża skóry ani trochę.

Bardzo miły zapach

Żel urzekł mnie swoim pięknym zapachem i działaniem na skórę.Uwielbiam wszelkie produkty do kąpieli, zawsze mam ich spory zapas, a ten raczej jeszcze u mnie zagości.

OPAKOWANIE

Duża butelka z zamknięciem na kilk o wyglądzie przypominającym kosmetyki z apteki - plastik imituje ciemne szkło jakie mają takie opakowania w stylu vintage. Szata graficzna jest bardzo ładna, delikatna kolorystyka przemawia na korzyść opakowania. Jest schludne i ładnie się prezentuje. Zamknięcie na klik jest dosyć małe w porównaniu z butelką, jest tez wykonane z twardego plastiku i trzeba je mocno nacisnąć, aby wydobyć produkt. Zrobienie tego mokrymi rękami jest to nie lada wyczyn ;)

ŻEL

Jest półprzezroczysty, o mlecznej barwie, dosyć rzadki i przez kilka pierwszych użyć za dużo wylądowało go w brodziku zamiast na moich rękach. Musiałam nauczyć się z nim pracować. Żel ma przepiękny, słodki zapach, który mi przypomina cukierki Werter's Original - będzie to idealny prezent dla fanek słodkości. Nie wyczuwam w nim nuty kawy. Plusem jest obecność masła shea, które czyni żel bardziej bogatym. Bardzo dobrze się pieni, dokładnie oczyszcza, pozostawia skórę miękką, gładką i nawilżoną. Z uwagi na dużą pojemność jest megawydajny.

PLUSY

+ zapach
+ dokładne oczyszczenie i nawilżenie
+ wydajność
+ cena
+ szata graficzna

MINUSY

- trudne w obsłudze zamkniecie

Nic wyjątkowego

Testowałam ten żel, mimo, że miałam niezbyt ciekawe przygody z innymi kosmetykami GP - ale myślałam, może do ciała się im coś udało. A guzik, ten zel jest w żaden sposób wyjątkowy.

Żel jest pakowany w b. ładne, elgeanckie opakowanie. Konsystencj a jest żelowa, dość kremowa, nie przelewa się przez palce, nie jest też galaretkowata.

Zapach jest bezpłciowy. Ani pobudzający, ani słodki - taki nijaki.

Poza tym żel jest normalny w działaniu - myje, nie wysusza, choć balsam się przyda. Nieźle się pieni, wydajność w normie, cena ok. Pojemność spora. Ale nic mnie nie zachęca do ponownego zakupu. Bo on jest taki ni jaki.

Lubię :)

Lubię różnorodnośc zapachów pod prysznicem i żel kupiłam ze względu na zapach. Po namyśle wybrałam ciekawe połączenie masła shea i zielonej kawy. Zapach jest lekko słodkawy i ciepły ale przypadł mi do gustu.
Plusy:
- wygodne opakowanie z zamknięciem typu "press",
- konsystencja średnio gęsta, nie przecieka przez palce,
- dobrze się pieni i dobrze spłukuje,
- dobrze oczyszcza,
- nie wysusza i nie podrażnia,
- po prysznicu skóra jest delikatnie nawilżona, miękka i gładka,
- tani (500 ml za 6,49 zł) i bardzo wydajny.
Używałam żelu "lotos i jaśmin" którego zapach jak dla mnie był ziołowy i bez wyrazu, zdecydowanie wolę to połączenie, skuszę się na inne warianty zapachowe.

Bez fajerwerków

Kupiłam w drogerii internetowej za ok. 10 złotych. Dobra cena za 500ml. Jest to zwykły żel pod prysznic, który niczym się nie wyróżnia, nawet zapachem.

PLUSY:
- tani,
- duża pojemność,
- otwieranie typu "klik" - dla mnie bardzo wygodne,

MINUSY:
- zapach jest taki nijaki, powiedziałabym wręcz, że go nie ma,
- mało wydajny.

Być może kupię go w przyszłości, gdy nie będę miała zbyt wielu opcji w jakiejś drogerii. Średniak, któremu daję 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: już nie używam

Nijaki zapach

Żel zamknięty jest w charakterystycznej dla GP ciemnobrązowej, plastikowej butelce z zamknięciem typu pół klik. Przyznam szczerze, że zamknięcie na klik byłoby praktyczniejsze, część żelu nie uciekałaby wtedy po ściankach. Konsystencja średnio gęsta, jednakże żel nie ucieka nam przez palce. Kolor żelu przypomina mi cukierki krówki. Zapach- no cóż, jest mi go ciężko go określić. Nie jest on zachwycający, ale nie jest też taki, żeby odrzucał, mdlił, odpychał. Jest po prostu nijaki- ani ładny, ani brzydki. Lekko słodkawy, ale w sumie bez wyrazu. Dobrze, że na skórze długo się nie utrzymuje. Żel pieni się bardzo dobrze, dobrze oczyszcza i pielęgnuje skórę. Świetnie nawilża, moja skóra jest po nim gładziutka, miękka i w zasadzie nie potrzebuję nakładać już balsamu. Bardzo wydajny.