Cztery Pory Roku, Zimowy krem do rąk i paznokci z bawełną norweską i proteinami mleka `Nawilżenie i ochrona`

Zimowy krem do rąk przywracający odpowiedni poziom nawilżenia nawet bardzo suchym dłoniom. Efekt odczuwalny już po pierwszym zastosowaniu. Dzięki zawartości skoncentrowanych składników aktywnych takich jak wyciąg z bawełny norweskiej dłonie staną się nawilżone, zniknie uczucie napięcia skóry, pojawia się otulająca miękkość. Poprawę elastyczności zapewnią proteiny mleka. 5% masła shea zawartego w kremie zlikwiduje szorstkość dłoni oraz skutecznie ochroni je przed wiatrem i mrozem, natomiast D-Panthenol intensywnie i długotrwale nawilży skórę i złagodzi podrażnienia.
Dzięki 5% zawartości olejku ze słodkich migdałów i oleju kokosowego krem nawilży, wygładzi oraz wzmocni nasze paznokcie.
Krem stosowany regularnie sprawi, że nawet w największe mrozy skóra będzie optymalnie gładka, miękka i elastyczna.
Kosmetyk nie zawiera silikonów ani parabenów.

Dobry produkt

Krem do rąk dla mnie jest zawsze kosmetykiem ważnym i zużywanym w ilościach hurtowych, stąd moje zainteresowanie wszelkimi nowościami pojawiającymi się w tym zakresie. Zimą z dłońmi jest jeszcze gorzej- szybciej zaszkodzi im zimny wiatr i ogólnie niezbyt miła temperatura.

Propozycja kremu do rąk z bawełną norweską i proteinami mleka jest znakomita, moje dłonie odczuły komfort i nawilżenie. Krem rzeczywiście działa i naprawdę chroni skórę, jest wymarzony na czas niskich temperatur. Kiedy moje dłonie były bardziej zniszczone, musiałam jednak sięgać po krem Cztery Pory Roku Na Zimę częściej, tak szybko się wchłaniał i znikał. Tu pojawia się skojarzenie, że jest to jednak krem- biurowiec, wchłaniający się ~zbyt ~szybko, ale to tylko moje zdanie.

Opakowanie jest ładne i funkcjonalne, jak zwykle w Czterech Porach Roku. Zapach kremu jest dyskusyjny. Dla mnie mógłby to być zapach bardziej słodki, mleczny, tego na polskim rynku nie było, ponieważ zazwyczaj przeważają propozycje nut zapachowych owocowych, tak jest również w przypadku tego kremu.

Skład:
aqua, butyrospermum parkii butter, cocos nucifera oil, cetearyl alcohol, petrolatum, glycerin, isopropyl myristate, prunus amygdalus dulcis oil, phenoxyethanol, stearic acid, palmitic acid, glyceryl stearate, PEG-100 stearate, eriophorum spissum flower/stem extract, parfum, ceteareth-20 caprylyl glycol, panthenol, carbomer, hydrolized milk protein, ethylhexylglycerin, sodium hydroxide, sodium benzoate, potassium sorbate, sorbic acid, lecithin, tocopherol, ascorbyl palmitate, hydragenated palm glycerides citrate, gluconolactone, phenetyl alcohol, calcium gluconate.

Używam tego produktu od: 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 x 75 ml