Cztery Pory Roku, Dwufazowy wygładzający zmywacz do paznokci z olejkiem z marakui i proteinami jedwabiu

Wygładzający zmywacz dwufazowy nie zawiera acetonu. Składnikami aktywnymi wpływającymi na poprawę kondycji płytni paznokciowej są:
* proteiny jedwabiu
* olejek z marakui.
Zmywacz szybko i skutecznie usuwa lakier, proteiny jedwabiu wygładzają paznokcie i zapewniają ich uelastycznienie. Bezacetonowa formuła jest skuteczna, jednocześnie poprawia kondycję naszych paznokci. Dodatkowym atutem kosmetyku jest świeży i delikatny kwiatowy zapach.
W celu użycia kosmetyku należy wstrząsnąć buteleczką aż do momentu połączenia faz i niezwłocznie nanieść substancję na wacik, który przykładamy do paznokcia na kilka sekund, aby nastąpiło rozpuszczenie lakieru, umożliwiające jego szybkie i łatwe usunięcie. Następnie należy umyć ręce.

Nie, nie, nie...

Nie wiem, czy trafiłam na jakiś felerny egzemplarz, ale gorszego zmywacza do pozanokci nie miałam nigdy. Zachęciła mnie bezacetonowa formuła i rzekome wygładzanie paznokci. Niestety jego użytkowanie to po prostu dramat. Śmierdzi trzysta razy gorzej niż zwykły zmywacz, a smród ten utrzymuej się w pomieszczeniu niwyobrażalnie długo. Nie radzi sobie z ciemnym lakierem, nawet przy kilku wacikach zużytych na jeden paznokieć. Ale najgorsze jest to, co zrobił z moimi palcami - szczypie w kontakcie ze skórą, a dwa opuszki palców, które miały najczęstszy kontakt z nasączonym wacikiem, na drugi dzień po zmywaniu lakieru są różowe, zesztywniałe i popękane. Nie wiem o co chodzi, ale nigdy w życiu już po niego nie sięgnę.

beznadziejny

niestety ten zmywacz nie spełnia swojego podstawowego zadania, być może nadaje się do zmywania bezbarwnej odżywki, bo z kolorowymi lakierami radzi sobie zupełnie beznadziejnie. na jedno zmycie paznokci u rąk zeszło mi 7 nasączonych płatków bawełnianych (normalnie zużywałam 2-3), paznokcie trzeba bardzo długo trzeć aby lakier w ogóle zaczął schodzić, co nie jest zbyt przyjemne. trzeba się nieźle nagimnastykować z tym zmywaczem. Atutem jest to że faktycznie nie [przesusza płytki paznokciowej, a nawet ma się wrażenie, że ją nawilża. I choć plusem jest cena, to ta butelka starczyła mi na 7 zmyć... niestety jak dla mnie to mega słaby wynik

Zaskakująco dobry

Zmywacz jest skuteczny i delikatny. W trakcie jego użytkowania nie nastąpiło żadne uszkodzenie płytki paznokciowej, wręcz przeciwnie, kondycja moich paznokci uległa poprawie.

Dwufazowość zmywacza to dla mnie zawsze abstrakcja, był to chyba jeden z pierwszych dwufazowych zmywaczy w moim życiu, sprawdził się bardzo dobrze. Szybko opanowałam sztukę mieszania poprzez wstrząsanie buteleczką i szybciutko nakładałam na wacik, aby zmyć lakier. Działa bardzo dobrze, skutecznie, w miarę szybko i nie niszczy paznokci. Ma ładny kolor różowy, choć nie ma to znaczenia, jest duża ilość, 100 ml, w sam raz, aby wystarczył na dłuższy czas i nie kosztował zbyt wiele, przy czym ma wysoką jakość. Dla mnie maracuja i jedwab to duet wyrafinowany i skuteczny.
Najlepiej o nim świadczy to, że jest bezacetonowy.
Jestem zadowolona.

Skład: ethyl acetate, aqua, dimethyl glutarate, parfum, passiflora edulis seed oil, passiflora incarnata seed oil, dimethyl adipate, hydrolized silk, butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal, limonene, CI 26100, CI 18050.

Używam tego produktu od: 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 x 50% z 100 ml