Cztery Pory Roku, Wzmacniający dwufazowy zmywacz do paznokci z olejkiem z awokado i pantenolem

Dwufazowy wzmacniający zmywacz do paznokci zawiera składniki aktywne poprawiające kondycję płytki paznokciowej. Innowacyjny produkt pozwalający nam cieszyć się przyjemnym zabiegiem szybkiego i skutecznego zmywania lakieru z naszych paznokci, łączy w sobie działanie olejku z awokado i pantenolu. Dzięki swej delikatnej formule zmywacz jest kosmetykiem łagodnym, jednocześnie skutecznym. Po zmieszaniu faz zmywacz uzyskuje interesujący, głęboki kolor, po kilkudziesięciu sekundach ponownie rozdziela się na dwie warstwy. Produkt pozostawia na paznokciach orzeźwiający jabłkowy zapach.
Kosmetyk nie zawiera acetonu.

Wszystko ok, gdyby nie mały szczegół...

Zmywacz bardzo ok. Zmywa dokładnie, jest bez acetonu, z zawartością oleju z avokado, ALE....
zmywacz OKROPNIE śmierdzi. Po prostu jest to tak intensywny zapach tak jakby octu, że aż gryzie w nos. Zniosłabym ten zapach i ten zmywacz, ale on trzyma się cały dzien na paznokciach, bez względu na to czy nałożymy odżywkę czy też jakiś lakier. Ten smród doprowadza mnie do szału i złości.

Zużyję ( mimo, iż jest wydajny), ale nie kupię nigdy więcej.

Mój ulubiony!

Zmywacz jest bezacetonowy, poza tym zawiera olejek z awokado, który lubię, są to dwie przyczyny, dla których ten zmywacz należy do moich ulubionych:) Zdetronizował chyba nawet Eveline, do którego tak często wracałam, teraz będę wracać do zmywacza z awokado...

Dla mnie jest to zmywacz o tyle nietypowy, że ma postać dwufazową, do której szybko się przekonałam, mając już wcześniej produkt z maracują. Cóż, tak samo dobre produkty, ale ten z awokado lubię jeszcze bardziej niż wszystkie ulubione. Jest w nim coś przyjemnego, co sprawia, że lubi się go używać. Co prawda wersja z maracują jest silniejsza (o pół sekundy szybciej zmywa lakier), ale awokado lubię bardziej, ponieważ uwielbiam olejek awokado w kosmetykach, sam owoc też zawsze mnie fascynował.

Komfort użycia na tak, osobiste sentymenty do awokado na tak, funkcjonalność zmywacza bardzo na tak, użyteczność na tak, opakowanie ładne i na tak.

Skład: ethyl acetate, aqua, dimethyl glutarate, parfum, persea gratissima oil, panthenol, dimethyl succinate, dimethyl adipate, amyl cinnamal, benzyl salicylate, CI 42090, CI 19140, CI 61565, CI 47000.

Obecną formę wyglądu opakowania tego produktu dodaję w formie zdjęcia poniżej, technicznie nie jest najlepsze, wiele z Was powie, że zabawne, albo powiecie: you made my day\', ale ważne jest, że widać w ogóle cokolwiek i jak ten zmywacz aktualnie wygląda:)

Ilość zużytych opakowań: 40% z 100 ml