B & V Belita & Vitex, Liv Delano, Organic Oils Collection, Ultra nawilżający krem - sorbet do rąk

Ultra nawilżający krem - sorbet do rąk z lekką, jedwabistą teksturą, nasycony nawilżającymi składnikami (kwas hialuronowy, betaina, fosfolipidy, glony morskie) efektywnie likwiduje przyczyny i objawy suchości skóry: uzupełnia niedobór lipidów w rogowej warstwie epidermy, obniża transepidermalną utratę wilgoci, momentalnie nawilża i długotrwale podtrzymuje nawilżenie skóry rąk na optymalnym poziomie. Krem łatwo się rozprowadza na skórze i szybko wsiąka, nie pozostawiając tłustej, lepkiej warstwy. Zachwycający aromat dojrzałych moreli daruje słoneczny nastrój, odczucie beztroski i komfortu.
Certyfikowane organiczne oleje: z pestek winogron, z orzeszków makadamii, babassu i migdałowe proteiny:
przywracają skórze rąk miękkość, elastyczność i sprężystość.
Sok z aloesu: skutecznie, nawilża, koi i zmniejsza podrażnienia.
Krem nie zawiera oleju mineralnego, gliceryny, parabenów.

Dobry krem

Krem zakupiłam w internetowym sklepie, miałam do wykorzystania kod rabatowy wybrałam ten krem do rąk . Zawsze mam do wyboru kilka kremów do rąk, gdyż często ich używam. Krem zamknięty w jasno zielonej, wygodnej miękkiej tubce, dodatkowo zapakowany w tekturowy kartonik. Tubka jest zamykana na "klik".
Krem o białej barwie, konsystencja kremowa, treściwa, zwarta, ale krem dobrze się wsmarowuje w dłonie. Zapach jest bardzo ładny, przyjemny, pozostaje na dłoniach. Krem bardzo szybko się wchłania, pozostawia dłonie gładkie i nawilżone. Krem bardzo dobrze radzi sobie z wysuszeniem i szorstkością dłoni. Działa też na skórki przy paznokciach są zmiękczone. Smarując dłonie wieczorem, rano dłonie mam delikatne. Polecam.

Używam tego produktu od: około 2-3 tygodni