Eveline, Argan & Vanilla Professional, Luksusowy peeling do rąk z ekstraktem z wanilii 8 w 1

Skutecznie pielęgnuje skórę dłoni i przywraca jej aksamitną gładkość. Technologia Young Hand & Hyaluron odmładza i wygładza skórę dłoni oraz przywraca jej głęboki poziom nawilżenia.
Działanie: Kompleksowa pielęgnacja skóry dłoni 8w1: delikatnie oczyszcza i złuszcza martwe komórki naskórka, intensywnie nawilża, przywraca jedwabistą gładkość, regeneruje i odżywia, nadaje sprężystość i elastyczność, rozjaśnia przebarwienia, wyrównuje koloryt, koi i łagodzi podrażnienia.
Sposób użycia: Rozprowadzić peeling na lekko zwilżonych dłoniach i delikatnie masować przez około 3 minuty. Spłukać obficie letnią wodą. Następnie nałożyć na dłonie krem lub inny preparat pielęgnacyjny. Stosować 2-3 razy w tygodniu.
Aktywne składniki: Renewal Hands Complex, olejek arganowy, masło shea, bioHyaluron plus Complex, olejek ze słodkich migdałów, ekstrakty z: miodu, cytryny, wanilii, dzikiej róży, kakao, lukrecji; kompleks witamin A+E+F.

Zapach przyjemny, acz zbyt intensywny

Kupiłam ten peeling ze względu na zapach- przepiękny, głęboki aromat wanilii. Niestety, jest on aż nazbyt intensywny- pozostaje na dłoniach na długi czas po aplikacji i z czasem "kwaśnieje", pozostawiając na dłoniach nieprzyjemną woń. Peeling słabo ściera, nie polecam.

Sprawia, że dłonie są aksamitnie gładkie

Świetny prezent!

Peeling dostałam w prezencie - nigdy takich specyfików do rąk nie stosowałam.

W tym produkcie dostrzegam same plusy:
- pięknie pachnie
- ma drobne ziarenka peelingujące
- pozostawia skórę aksamitnie gładką i pachnącą
- łatwo się zmywa nawet pod samą ciepłą wodą
- wystarczy wielkość orzecha laskowego by wypeelingować obie dłonie
- nie uczula
- nie podrażnia
- opakowanie eleganckie, miękkie nie ma problemu z wyciskaniem produktu

Nie wiem ile kosztuje bo to był prezent, ale skoro KWC piszę, że około 10 zł - to jest świetna cena

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Cudeńko

Ten peeling posiada bardzo eleganckie opakowanie, które fantastycznie prezentuje się na łazienkowej półce. Miękka tubka z zamknięciem na zatrzask jest bardzo praktyczna. Peeling ma przyjemną, nie za gęstą i nie za rzadką konsystencję. Nie spływa ze skóry. Ma złoty kolor i dużo drobinek. Nie są za duże ani za małe, takie w sam raz. Dobrze złuszczają, nie podrażniają i nie robią krzywdy nawet wrażliwej skórze. Po zastosowaniu tego produktu moja skóra jest gładziutka, miękka i bardzo przyjemna w dotyku. Do tego jest solidnie i na długo nawilżona. nie pozostawia uczucia lepkości. Nawet mąż mi czasami podkrada ten peeling. :D Ma cudowny, waniliowy zapach, który nie jest ciężki i mdły. Długo utrzymuje się na skórze.
Peeling jest bardzo wydajny- stosowałam go raz w tygodniu i tubka wystarczyła mi na pół roku! :) Jest też niedrogi, więc warto się skusić :)

świetny

Jest to mój pierwszy peeling typowo do dłoni, zawsze takim do ciała złuszczałam także dłonie. Przyznam szczerze, że ciekawe rozwiązanie.

Peeling mieści się w plastikowym opakowaniu stawianym na zakrętce z zamknięciem typy „klik”. Jest wygodne w używaniu i ładne.

Zapach ma bardzo ładny. Dość intensywnie waniliowy, na skórze pozostaje jeszcze długo po użyciu.

Peeling jest drobnoziarnisty. W sposób delikatny i skuteczny złuszcza martwy naskórek pozostawiając skórę miękką i gładką.

Ma konsystencję kremową, przyjemną w użyciu.

Moim zdaniem jest dość wydajny. Jedno opakowanie starcza na trzy-cztery tygodnie codziennego używania.

Przy regularnym używaniu dłonie nabierają gładkości, miękkości, znikają podrażnienia czy szorstkość skóry. Peeling również dobrze i na długo nawilża.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: ponad jedno

Super!

Peeling w pełni spełnia moje oczekiwania.

-Delikatnie złuszcza naskórek, nie muszę specjalnie mocno szorować aby poczuć róznicę.
-Zapach jest niesamowity, dość intensywny ale przyjemny, nie mdli po nim. Nawet po pokremowaniu wciąż czuć nutkę wanili.
-Wygodne opakowanie.

Kupiony w SuperPharm w promocyjnej cenie ok. 6zł.

Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Nieźle, a peeling za słabo ściera.

Ten peeling kupiłam z ciekawości. Jak dla mnie peeling do dłoni to dobry pomysł gdy ma się suche dłonie, jednak ten peeling to nadal nie to - prędzej jest gadżetem niż dobrym ździerakiem. Będę go porównywać z peelingiem z serii Sephora Body którego to miałam swego czasu.

<b>Opakowanie:</b>
Plus dla Eveline. Tu opakowanie jest wygodną tubką. W przypadku sephory była to buteleczka z twardego plastiku która była wiecznie ubabrana peelingiem. Tu wyciskanie z tubki z klapką - podoba mi się to :)

<b>Zapach:</b>
Sympatyczna nie sztuczna wanilia. Czasem lubię używać peelingów o słodkich aromatach i ta wanilia mi się podoba. Nie przypomina mi zapachem ten peeling perfum typu Lolita Lempickiej czy Vanilie Noire YR lub Wanilia burbońska z YR. Jest słodko, ale nie za słodko. Nie ma też zbytniej goryczy.

<b>Konsystencja:</b>
Zdecydowana różnica w stosunku do Sephory. Tam była dwufaza z męczącym mieszaniem - tu wszystko jest ukryte w kremie przez co używanie peelingu nie jest trudne.

<b>Działanie:</b>
I tu jest pies pogrzebany dlaczego stawiam 3,5 gwiazdki. Wolę peelingi o większej mocy ździernej - moje dłonie i stopy tego wymagają - są suche po używaniu płynów do mycia naczyń, czy środków do sprzątania (typu Ciff) - nie używam rękawiczek, bo używanie ich jest dla mnie po prostu nie wygodne. Czy nawilża? Nie jest źle. Czuję nawilżenie, ale to nadal nie to. Wolałabym olejki w peelingu - Sephora akurat w tej kwestii była lepsza, choć dłonie się po niej lepiły co znowu było nieprzyjemne :crazy:

<b>Wydadjność:</b>
Przez swoje niezbyt dobre działanie peeling nie jest wydajny - muszę go wyciskać więcej więc wydajność jest na poziomie 3 tygodni co nie oznacza dobrej wydajności.

<b>Cena / dostępność:</b>
Peeling jest do kupienia w Rossmanie (przynajmniej na mojej rodzinnej prowincji ;) tak jest). Także z dostępnością nie jest źle. Co do ceny to jest ona do zaakceptowania - peeling z Sephory był sporo droższy, a tu jest nieźle.

<b>Podsumowanie:
Na plus: </b>
+ Niska cena
+ dostępność
+ wygodne opakowanie
+ ładny, naturalny zapach

<b>Na minus:</b>
- Działanie ścierne
- wydajność (starcza raptem na 3 tygodnie używania.

<b>Ponowny zakup:</b>
Nie, bo jego działanie i wydajność (raptem 3 tygodnie) nie zachęca mnie do ponownego zakupu. Peelingu będę szukać więc dalej.

Używam tego produktu od: 3 tyg (peeling jest niewydajny)