Avon, Dazzling Moments, Perfumed Body Cream (Perfumowany krem do ciała)

Avon, Dazzling Moments, Perfumed Body Cream (Perfumowany krem do ciała)

Balsam do ciała o zapachu Dazzling Moments, pozostawia uczucie miękkości, gładkości i nawilżenia. Magiczne połączenie soczystej gruszki i magnolii na bazie kremowego białego bursztynu. Perfumowany balsam do ciała pozwala na warstwowe nałożenie zapachu Dazzling Moments, przedłużając jego trwałość.

super!

Zawsze podchodziłam dosyć sceptycznie do tego typu balsamów ;) traktowałam je jako miły dodatek do wód perfumowanych z tej samej serii.. balsamik ten otrzymalam w zestawie pod choinkę. Wodę z tej serii bardzo lubię więc byłam pewna że i balsam będzie przyjemnym gadżetem ;). Baaaardzo się z nim polubiłam!!! bo oprócz przyjemności \'zapachowej\' bardzo dobrze radzi sobie z nawilżeniem skóry (w składzie masło shea!), świetnie się nakłada i błyskawicznie wchłania, jest wydajne, opakowanie całkiem okej :)i do tego boski zapach który utrzymuje się przez dobre kilka godzin na skórze! jak dla mnie super, śmiało może konkurować z niejednym balsamem z wyższej półki, jestem z niego zadwolona, po 3 tygodniach dzisiaj ostatni raz miałam przyjemność go użyć, ale już myślę nad kolejnym opakowaniem! polecam serdecznie :) cena również całkiem spoko, szczególnie w zestawie z wodą, albo zamawiając na allegro! Avon po raz kolejny podsunął mi fajną perełkę kosmetyczną!

Używam tego produktu od: trzech tygodni