Avon, Dazzling Moments EDT

Avon, Dazzling Moments EDT

Woda toaletowa Dazzling Moments by Avon to olśniewający zapach, który doda ci blasku. Magiczne połączenie soczystej gruszki i magnolii na bazie kremowego białego bursztynu podkreśli urok radosnych chwil. Woda toaletowa Dazzling Moments by Avon należy do zapachów kwiatowo-owocowych.

Kategoria: kwiatowo-owocowa

Nuty zapachowe: soczysta gruszka, magnolia, biały bursztyn

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Bardzo polubiłam!

Jedna z niewielu wód toaletowych, która aż tak bardzo by się mi spodobała.
Ma bardzo owocowy i delikatnie słodki, ale zarazem też dość świeży zapach.
Są bardzo dziewczęce i swoim charakterem przywołują radosne lato i słoneczne wakacje.
Plusem jest ładny i poręczny flakonik, z którego nie spada zakrętka.
Jak na wodę toaletową zapach jest naprawdę trwały.

Słodziutkie

Perfumy nawet mi się podobają, ale nie będę oszukiwać, że są gatunkowo wyśmienite. Są krótkotrwałe, po jakimś czasie zaczyna mnie kręcić po nich w nosie - zdecydowanie czuję alkohol. Dziwne, bo nie od początku, a dopiero po jakichś dwóch tygodniach stosowania, mimo iż przechowuję je prawidłowo.

Są IDENTYCZNE z Escadą Ocean Lounge, więc jeśli ktoś w nich gustuje, dostanie dokładnie to samo.

Owocowy killer, a jednocześnie dosyć świeży.
Czuję truskawkę przede wszystkim, arbuza, trochę wanilię. Wszystko jest syntetyczne, ale mnie to nie przeszkadza. Perfumy są bardzo słodkie, trochę zbliżone do Heat Beyonce.
Charakter mają infantylny, radosny, na lato, a już na pewno pod palemkę do kolorowego drineczka.
Dla mnie bomba.

słodziutki

Jest to zdecydowanie mój ulubiony zapach marki Avon. Odpowiednio słodki. Po prostu piękny. Szkoda, że jest tak mało trwały. Pomimo tego na pewno będę do niego wracać.

Plusy:
- zapach
- cena

Minusy:
- dostępność
- trwałość
- wydajność

bardzo fajny :)

Za perfumami z Avonu nie przepadam ze względu na nietrwałość :D
Perfum kupiłam bardzo dawno temu , jednak dopiero niedawno sięgnęłam po niego :)
- ładne opakowanie , poręczny , fajny do torebki
- zapach kobiecy , nie jest w cale mocny , można powiedzieć pół na pół
- trzymał bardzo długo ( po 5 godzinach w pracy słyszałam non stop "czym tak ładnie pachnę :P )

Do tańszych nie należy to fakt ale można go trafić na promocji , jest niestety nie wydajny :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 50 ml

Idealny dla mnie

Jestem zachwycona tym zapachem :) Trafia idealnie w mój gust. Delikatnie słodki a zarazem świeży, bardzo dziewczęcy. Niestety wadą jest dość krótka trwałość na ciele. Z początku czułam go godzinami, cały dzień w pracy. Teraz nie czuję prawie nic, chyba że to od przyzwyczajenia do zapachu. W każdym razie polecam, kupiłam raz i pewnie jeszcze kiedyś do niego wrócę :) Za taką cenę warto :)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zakochałam się w tym zapachu!

Perfumy kupiłam w ciemno i zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona!
Zapach wydaje mi się cukierkowy, słodki, chociaż nie przytłaczający. Po prostu rewelacyjny. Z trwałością nie jest tak źle. Pół gwiazdki odjęłam tylko za trochę słabej jakości korek :)
Polecam !

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszej buteleczki

radosny elfik skaczący po łące:)

Śliczny letni i radosny zapach-jestem bardzo zadowolona-nie wiem czemu kojarzy mi się z elfikiem, który z czarodziejską różczką i w śmiesznych zadartych do góry butach skacze po łące-ten zapach faktycznie jest radosny.Pierwsze nuty alkohol i grucha, na szczęście alkohol szybko znika i do gruchy dołączają kwiaty i bursztyn.I tak bardzo milutko i delikatnie osiada na skórze.Na prawdę ładny zapaszek, niepodobny do innych avonowskich-ilealny na lato, na wakacje-daje nam miłe radosne chwile, pachnie czystością i optymizmem.Polecam młodym i starszym dziewczynom na okres lata, zapach dzienny, elegancji w nim nie znajduję, tani poprawiacz humorku.Na Allegro kupiłam za 20 zł, trwałość jak na tę cenę dobra, typowa dla zapachów avonu i tej półki cenowej.Ale wytrzymuje kilka godzin, więc nie narzekam.Niby znika, ale gdzieś tam cichutko przyczajony siedzi ten skrzatek i macha do nas różczką z zapachem uśmiechu.Bardzo ładne opakowanie, korek trochę niedopracowany i plastikowy psikaczek.I za te elementy odjęłam gwiazdeczkę

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 50 ml.

Skądś to znam

Rozczarowałam się. Zapach jest podobny do innego produktu Avon- wody toaletowej Pretty Fabulous (pozbawiony jest tylko tej przesadnej słodyczy). Tak samo, jak w przypadku Pretty Fabulous, trudno mi go "zmęczyć". Zapach wydaje mi się sztuczny, płaski i męczący. Całe szczęście, że nie jest zbyt trwały. W żadnym wypadku mnie nie olśnił.

Ilość zużytych opakowań: jedno w użyciu

Śliczny zapach

Bardzo spodobał mi się zapach z próbki dołączonej do zamówienia i skusiłam się na ta nowość jaką wtedy była. Znowu było coś nowego i całkiem przypadł mi do gustu. Jest dosyć słodki za sprawa gruszki, ale magnolia i tak gra tu główną rolę. Bardzo fajnie kremowy bursztyn ociepla i utrwala wszystkie nutki, dodając przy tym bliskoskórnego przytulenia. Trwałość nie jest rewelacyjna, ale u mnie utrzymuje się do 4 godz. Myślę, ze to dobry wynik skoro za zestaw z peelongiem i balasamem zapłaciłam 40 pln.Fajna zgrabna buteleczka.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 butelki

słodka mgiełka ;)

Bardzo ładny słodki ale i delikatny kobiecy zapach na co dzień :) przyjemny, otulający, absolutnie nie przytłaczający, fajny na lato, wiosnę, jesień i zimę ;) cena dosyć korzystna szczególnie kupując na allegro, odejmuję gwiazdkę za trwałość, a właściwie za brak trwałości, bo niestety szybko znika.. u mnie jakoś około 3 godzinki ;) na szczęście jest dosyć wydajny więc można się \'psikać\' do woli ;) bardzo polubiłam i chętnie używam :) tak jak większość perfum/wód toaletowych z Avonu :D

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

słodziak

Zapach bardzo ładny- słodki ale bez przesady i kwiatowy.połączenie gruszki i magnolii jak dla mnie super- piękny, kobiecy zapach! Odejmuję pół gwiazdki za jego ulotność, przez co szybko mi się skończył (często go używałam chcąc czuć na sobie zapach). Cena nie jest wygórowana, więc warto się skusić...a być może innym się spodoba :-)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka