Uroda, Active90, Krem intensywnie nawilżający na dzień i noc

Uroda, Active90, Krem intensywnie nawilżający na dzień i noc

Bogaty w składniki aktywne krem do codziennej pielęgnacji, zapewnia skórze świeży, młody i zdrowy wygląd każdego dnia. Zawarty w kremie kwas hialuronowy intensywnie nawilża, wygładza i ujędrnia skórę, a także opóźnia proces jej starzenia się. Dodatkowo, zwiększa on elastyczność skóry, włókien kolagenowych, skutecznie stabilizuje strukturę tkanek oraz pobudza ich regenerację. Z kolei alantoina i prowitamina B5 mają właściwości nawilżające i regeneracyjne, co pomaga w gojeniu i odnowie uszkodzonego naskórka, a w przypadku podrażnień - łagodzi i redukuje zaczerwienienia skóry. Odpowiednio odżywiona i nawilżona skóra staje się jedwabiście gładka, jędrna i elastyczna.
Polecany dla zarówno dla skóry normalnej, jak i wrażliwej.

Jednak nie

Używałam wcześniej kremów Urody z linii "Melisa" i będąc z nich bardzo zadowoloną, kupiłam ten prawie pewna sukcesu; mają zbliżone składy i opakowania. Niestety ten krem znacząco różni się od melisowych: jest cięższy i tłustszy. Nie jest to bynajmniej żaden tłuścioch sam w sobie, ale dla mojej, i tak już tłustej cery, jest za ciężki, tym bardziej, że to krem intensywnie nawilżający. Mam podejrzenie, że trochę zapycha, szczególnie na początku stosowania. Zostawia mi na skórze taki wyraźny film, czego nie lubię, czuję się troszkę zalepiona. Pomimo tego sprawdza się pod makijaż.
Jest wydajny i taniutki.
Zapach do bólu przypomina mi klasyczny krem "Nivea".

Używam tego produktu od: miesięca
Ilość zużytych opakowań: ok. połowy