Ziaja, Sopot, Chusteczka samoopalająca

Ziaja, Sopot, Chusteczka samoopalająca

Ziaja Sopot chusteczka samoopalająca, zawiera Aktywny Kompleks Brązujący, oparty na specjalnym połączeniu ekstraktu z orzecha włoskiego, bogatego w karotenoidy i naturalny barwnik juglon z DHA - dihydroxyacetonem. Zapewnia skórze bezpieczny i równomierny efekt naturalnie wyglądającej opalenizny. Chusteczka jest bardzo komfortowa w stosowaniu, zawsze możesz ją mieć przy sobie - idealna w podróży. Błyskawicznie nadaje skórze zdrowego, pięknego kolorytu bez potrzeby ekspozycji na promieniowanie słoneczne bądź wizyty w solarium. Chusteczkę można stosować zarówno na twarz jak i na skórę całego ciała.
Sposób użycia: Rozłożyć chusteczkę i starannie wetrzeć preparat w skórę. Omijać brwi i nasadę włosów. Po każdej aplikacji umyć ręce. Do chwili wchłonięcia preparatu unikać kontaktu z ubraniem Preparat można stosować codziennie, do momentu uzyskania optymalnego kolorytu skóry.
Opalenizna pojawia się po 2-3 godzinach.

chusteczka
koloryzujące
<50ml

Dobra cena,dobry efekt,nie powoduje plam,wystarcza na 2 razy

Dla mnie bardzo fajne rozwiązanie gdy nie mam czasu na smarowanie samoopalaczem. Szybki efekt, wystarcza na kilka razy ja stosuje tylko do twarzy i szyji.
U mnie nie powoduje plam . Szeroko dostepna ja ja kupiłam w kiosku.
Na pewno wroce do tego produktu.
Stosowalam takie sama z FM ale bez porównania te sa o wiele lepsze. I tanie.

Trochę pomarańczy jest, ale ogólnie trzyma poziom

Działanie: Niektóre produkty z tej serii są genialne, a w każdym razie niewiele bardzo słabych. Tak jest i z chusteczkami. Odcień samoopalacza jest całkiem akceptowalny – na bladej skórze pomarańczowy odcień rzuca się w oczy, ale na lekko opalonej jest ok. Nie tworzą dużych smug, samoopalacz aplikuje się łatwo i wchłania względnie równomiernie poza zrogowaciałymi miejscami (to dotyczy każdego produktu tego typu, ale tego bardziej niż średnio).

Na plus:
-kolor na ciemniejszej karnacji jest dość ładny
-nie smuży
-łatwo się rozprowadza
-szybko się wchłania
-zapach nieco mniej irytujący niż większość samoopalaczy

Na minus:
- wydajność – moim zdaniem nieco gorsza niż produktów konkurencji – muszę się wysilić, żeby pokryć jedną chusteczką nogi.
-mocno chwyta partie skóry z grubszą warstwą rogową