Schwarzkopf Got2b, Rise`n Shine, Hairspray Body + Gloss (Lakier do włosów `Objętość + połysk`)

Nowy Lakier Got2b Rise 'Shine `objętość + połysk` zapewnia wspaniałą objętość i olśniewający połysk bez obciążania. Aby utrwalić fryzurę, spryskaj włosy lakierem z odległości 30cm. Spryskuj włosy krótkimi seriami. Jeśli chcesz wykreować indywidualny styl, spryskaj pojedyncze pasma i ułóż, tak jak chcesz.

nadające objętość
Utrwalenie
bardzo mocne
w sprayu

Beznadziejny

Ten lakier jest beznadziejny. Zapłaciłam ponad 20 zł, czyli nie jest to produkt najtańszy, a z włosami nie robi zupełnie nic. A jak nic nie robi, to nic więcej nie mogę o nim napisać. Po prostu masakra - jakbym spryskała włosy powietrzem.

Używam tego produktu od: użyłam raz i się rozczarowałam
Ilość zużytych opakowań: ani jednego

świetny

Niezbyt często używam lakieru do włosów. A jak już to na jakieś wyjątkowe okazje. Te sprawuje się świetnie. Lakier świetnie utrwala fryzurę i dodaje jej lekkiej objętości co jest wielkim plusem. Zapach jest świetny! Dodatkowo dodaje małego blasku naszym włosom.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Słaby :(

Kupiłam w duecie z pianką no i lekko jestem tymi produktami rozczarowana :(

Na początek plusy :
lakier ma przyjemny owocowy (chyba malinowy) zapach.
Nie skleja włosów, nie wysusza ich.
Jeśli ktoś szuka jedynie bardzo delikatnego utrwalenia powinien być z niego zadowolony.

A teraz minusy:
lakier w ogóle nie dodaje włosom objętości, w żaden sposób również ich jakoś specjalnie nie nabłyszcza.
Dodatkowo mam wrażenie, że obciąża moje długie włosy, które zaraz po użyciu lakieru stają się oklapnięte/ciężkie (być może u osób z krótszymi włoskami sprawdzi się lepiej).
Jeżeli chodzi o utrwalenie to takie sobie- nie zbyt mocne...

Lakier jest bardzo wydajny, ma poręczne opakowanie i fajny atomizer, który rozpyla delikatną mgiełkę produktu.
Cena - jak dla mnie mogłaby być troszkę niższa, zwłaszcza, że produkt jest "taki sobie" i nie spełnia obietnic producenta.

Raczej ponownie go nie kupię :/