BingoSpa, Aktywne serum algowe z kwasem hialuronowym

BingoSpa, Aktywne serum algowe z kwasem hialuronowym

Serum algowe BingoSpa to bogate źródło polisacharydów, witamin, aminokwasów, minerałów, substancji nawilżających i kojących. Algi, jedne z najstarszych organizmów żyjących na Ziemi, są źródłem witamin, minerałów i mikroelementów łatwo przyswajalnych przez skórę. Posiadają właściwości przeciwutleniające oraz zapobiegają starzeniu się skóry. Regeneruje i nawilżają skórę. Kwas hialuronowy wiążąc wodę w naskórku, zapobiega powstawaniu zmarszczek oraz nadaje skórze elastyczności i sprężystości. Chroni skórę przed wysychaniem, a także wzmacnia jej właściwości ochronne.

serum
nawilżające, regenerujące, ochronne
bogate
dojrzała, normalna, odwodniona, sucha
w słoiczku
emulsja

taki sobie

testowałam na sobie ponad rok temu i muszę przyznać że są lepsze
również uważam, że produkt ten jest bardziej kremem niż serum (przynajmniej jeśli chodzi o konsystencję i wygląd). stosowałam go jesienią do mojej mieszanej skóry popołudniami po demakijażu. zużyłam 1 opakowanie. na początku zachwyca konsystencja i szybkość wchłaniania się, skóra jest przyjemna w dotyku po użyciu. jeżeli jednak skórę nadmiernie przeszymy to nie daje rady, musiałam odłożyć, potem mękoliłam słoiczek do końca (wykończyłam używając zamiast balsamu na łydki), plus za opakowanie

Lekki krem na co dzień

Krem znajduje się w klasycznym plastikowym słoiczku. Mimo że określane jest jako serum, używałam go codziennie na dzień jak krem.

Ma bardzo lekką śnieżnobiałą konsystencją. Świetnie rozprowadza się na skórze, szybko wchłania. Nie pozostaia na twarzy tłustego filmu.

Zapewnia mi odpowiednie nawilżenie. Mam nadzieję, ze również działa przeciwzmarszczkowo.

Używam tego produktu od: od ponad miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie