Avon, Advance Techniques, Ultimate Volume, Boosting Treatment (Spray do włosów '24-godzinna objętość')

Kompleks kolagenowy otula każdy włos i pogrubia jego wewnętrzne włókna. Dzięki temu włosy uzyskują oszałamiającą objętość. Włosy stają się do 39% grubsze w dotyku, a ich objętość zwiększa się nawet dwukrotnie.

ok

Po zużyciu kolejnej butelki muszę edytować swoją recenzję. Z jakiegoś powodu spray, który nie sprawdzał się w sezonie jesienno - zimowym, potem zaczął przynosić wyraźne efekty. Nie wiem, czy trafił mi się wcześniej wadliwy egzemplarz, czy moje włosy jakoś go "zaakceptowały" - dość, że teraz już powodował wyraźne odbicie włosów u nasady i efekt był widoczny. Może nie był to efekt na 5 gwiazdek - tu ideału wciąż szukam - ale naprawdę zadowalający.

Plus za wygodny atomizer (nie zacina się do końca opakowania) i za butelkę pozwalającą zużyć zawartość do końca. Przede wszystkim plus za brak efektu sklejenia i usztywnienia włosów, którego nie znoszę w tego rodzaju produktach.
Nie wysusza włosów, zostawia je w dobrej kondycji.
Cena przystępna.
Bardzo wydajny!

Zmieniam więc ocenę na pozytywną - kupię kolejny raz i zobaczymy, czy tym razem będzie też skuteczny. Może warto dawać temu produktowi drugą szansę.

Swietny !

Jestem posiadaczka dlugich i cienkich wlosow, ten kosmetyk doskonale sobie z nimi radzi. Podnosi wlosy od nasady, zwieszkajac objetosc na calej dlugosci wlosa. Do tego przyjemnie pachnie i jest stosunkowo niedrogi.

Nawet , nawet

Moim zdaniem bardzo fajny kosmetyk , daje lekka objętość bardzo ładnie pachnie i wystarcza na długo . Jak za tą cenne to jest ok :) . Czy kupie ponownie nie wiem .

nie dla mnie

Niestety kosmetyk w moim przypadku się nie sprawdził - nie zaobserwowałam żadnego uniesienia włosów ani zwiększenia ich objętości. Zawsze stosowałam na mokre włosy, a następnie je suszyłam. Podejrzewam, że moje włosy są za długie i za ciężkie dla tego kosmetyku. Kupiłam go za 10 zł i starczył na ok. 5 - 6 miesięcy.

Prędko nie zniknie z mojej półki

Wpadł mi w ręce przypadkiem i choć przyznam, że na początku nie byłam z niego zadowolona to po czasie przekonałam się do niego i używam go zawsze po myciu. Podnosi włosy, pięknie pachnie, niestety odejmuję gwiazdkę za to, że zdarza się, że mam po nim sklejone włosy. Jednak jeśli aplikuje się go z odległości 30 cm (a nie 8-10cm jak to jest napisane na buteleczce) nie ma już problemu sklejonych włosów.

Ilość zużytych opakowań: w połowie 2

Bez rewelacji

Niestety efekt "objętości" utrzymuje się tylko przez godzinę czyli o 23 za krótko. Poza tym skleja włosy. Gwiazdki za to, że w ogóle działa i bardzo ładnie pachnie.

Zaraz widzę różnicę

Używam tego toniku już dosyć jestem bardzo zadowolona. Momentalnie zauważyłam różnicę. Używałam poprzedniej wersji, ale ta jest duzo lepsza. Jestem zadowolna z całej tej serii. Stosuje na mokte włosy po umyciu i układam jak zwykle. Noszę wlosy do ramion. Przy tym toniku zrezygnowałam z modelowania, bo nie widzę potrzeby. Przy ułożeniu i po ugniataniu palcami włosy są puszyste , uniesione i sprawiają wrażenie jakby było ich więcej. Nie obciążaja włosów. Butelka je duża bo 150 ml i na długo starcza.

Używam tego produktu od: od 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe , w połowie kolejnego

prawie nic nie robi

Ma podbijać włosy u nasady i unosić je aż na 24 godziny...Dobre sobie.Włosy są leciutko uniesione przez jakieś 2 godziny a potem nie ma śladu po objętości i podbiciu.Testowałam na mokre i suche włosy.Do tego trzeba uważać przy aplikacji bo obciąża włosy.Omijać szerokim łukiem