Balea, Reinigungs-Öl-Fluid (Olejowy fluid do czyszczenia twarzy)

Balea, Reinigungs-Öl-Fluid (Olejowy fluid do czyszczenia twarzy)

Płyn w formie wody połączonej z olejkiem do oczyszczania twarzy. Łagodna, odżywcza emulsja skutecznie usuwająca zanieczyszczenia i makijaż. Przeznaczona do wszystkich rodzajów cer.

moglby byc lepszy

Produkt ten to krem, ktory po zetknieciu z woda zamienia sie w delikatny olejek.

Nakladam odrobinke na twarz, po czym rozcieram. Problem polega na tym, ze robi sie troche zbyt wodnisty, splywa z twarzy, jesli nie zacznie sie go szybko rozprowadzac.

Produkt jest przeznaczony dla wszystkich typow skory. Na moja skore ma wplyw zdecydowanie korzystny, aczkolwiek mam male zastrzezenia co do skutecznosci jego dzialania.

OPAKOWANIE
Wygodna i higieniczna tubka.

KONSYSTENCJA
Po zamienieniu sie w olejek odrobine zbyt rzadka. Wiem, ze olejki sa rzadkie, ale preferuje troche gesciejsze kremy do demakijazu. Wynika to stad, ze tak rzadki produkt nie domywa buzi zbyt dobrze (nie generalnie, ale w tym przypadku).

OCZYSZCZANIE
Do mycia buzi po wstaniu rano z lozka jak najbardziej sie nadaje. Natomiast wieczorem do zmywania makijazu z twarzy jest sredni. Nie dosc, ze trzeba go uzyc dwukrotnie, to jeszcze gdy przecieram po tym twarz plynem micelarnym, platek jest brudny.
Oczu nim nie zmywalam (nie do tego sluzy, a poza tym balam sie podraznienia).

DZIALANIE
Oczyszczajace.
Odswiezajace.
Nawilzac nie nawilza, ale to nie krem ani serum.
Nie wysusza.
Szkoda, ze tak slabo zmywa makijaz. Trzeba uzyc dwukrotnie, a potem jeszcze zuzyc kilka wacikow nasaczonych tonikiem badz plynem micelarnym.

CENA
Jest dosyc tani, dokladnie nie pamietam, ale okolo 2 euro.

WYDAJNOSC
Srednia. Mnie jedna tubka starcza na okolo 2-3 tygodnie przy codziennym uzywaniu.

Podsumowujac:
- wygodne opakowanie
- odrobine zbyt rzadka konsystencja
- myje dobrze, ale makijaz zmywa kiepsko
- malo wydajny
- niedrogi

Używam tego produktu od: kilka miesiecy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

przyzwoity.

Kosmetyk dostałam w prezencie. Od razu bardzo mnie zaciekawił, bo przyznam szczerze, że po raz pierwszy miałam możliwość wypróbowania płynu do mycia twarzy w takiej formie.

Kosmetyk zamknięty jest w niewielkiej tubce. Konsystencję ma bardzo lejącą, trzeba uważać podczas dozowania, aby nie wylać fluidu zbyt wiele.
Zapach, paskudny. Naprawdę paskudny. Nie chcę nikogo obrzydzić, ale czasem miałam wrażenie, że myłam się pleśnią. Słabo się pieni i jest bardzo delikatny. Na tyle, że na pewno nie poradzi sobie ze zmyciem makijażu. Dlatego też stosowałam go tylko na dzień. W tej wersji sprawdzał się bardzo dobrze.
Po umyciu twarz była gładziutka i nawilżona. Nie podrażniał, nie przesuszał, twarz była aksamitna w dotyku.

Podsumowując, bez szału, ale bardzo przyjemny zwłaszcza dla mojej suchej cery.
Gdyby nie ten "zapach" pewnie jeszcze nieraz znalazłby się w mojej kosmetyczce, bo uważam, że tak delikatny produkt idealnie sprawdza się podczas porannej pielęgnacji.

Używam tego produktu od: dwa miesiące