Garnier, Mineral Deodorant, Invisi Clear Fraiche Roll - On (Antyperspirant mineralny w kulce przeciw białym śladom)

Antyperspirant Garnier 48h z pochodną aktywnego minerału przeciw przykremu zapachowi. 48h nieprzerwanej ochrony przed wilgocią. Skóra, która oddycha. Ochrona przeciw białym śladom na ubraniach z technologią "quick-dry".

ochronne
50 - 100ml
w kulce

Zawiera alkohol i pachnie alkoholem

Miał być ulubieńcem, jednak nie przeczytałam w sklepie, że zawiera alkohol - moja wersja nie ma "No alcohol" na froncie opakowania. Nie można go więc użyć po goleniu. A tak poza tym to czuć ten alkohol, co mi się nie podoba.

Najlepszy!

Od lat używam jeden i ten sam dezodorant i jest to zdecydowanie mój numer jeden. Nie pozostawia białych śladów, szybko się wchłania, ma ładny zapach i przede wszystkim -chroni przed potem perfekcyjnie. Nawet przy intensywnym upale czy treningu nic nie śmierdzi. Najlepszy na świecie! W dodatku w mega fantastycznym przezroczystym opakowaniu, widzimy ile produktu pozostało do końca. Jedyny minus - często go na półkach w sklepach nie ma :D

KWC

Po latach testowań w końcu znalazłam ideał w kulce! Miałam juz inne kulki tej marki, ale nie dawały takiej ochrony jak ten. Bije na głowę wszystkie inne antyperspiranty swoją skutecznością i długotrwałością. Również zapobiega występowaniu przykrego zapachu, jedyne co mozna odczuc to delikatny zapach tego produktu. Tworzy białą otoczkę na skórze, ale nie brudzi ubrań. Bardzo łągodny, łatwo dostępny, no i cena niska. :)

Skuteczny

Antyperspirant według mnie dobrze spełnia swoje zadanie. Jest skuteczny, bardzo dobrze chroni przed potem i jego zapachem przez cały dzień.
Zalety:
+pachnie lekko słodko, swieżo, cytrusowo,
+zapach nie kłóci się z perfumami,
+wchłania się szybko,
+nie lepi się,
+nie pozostawia białych plam na ciemnych ubraniach,
+nie podrażnia skóry,
+przez cały dzień gwarantuje komfort,
+przezroczyste opakowanie pozwala na kontrolę zużycia,
+wygodne opakowanie (szkoda tylko, że gdy kończy się produkt nie można opakowania postawić na zakrętce).

ulubiony

Mój ulubieniec, do którego często wracam. Jest bardzo skuteczny, ładnie pachnie, szybko wysycha. Lubię go też za przeźroczyste opakowanie, widać kiedy się kończy. Dostępny praktycznie w każdej drogerii.

Uwielbiam

Wszystkie kulki od Garniera są świetne, używam ich wymiennie. MAją przepiękne zapachy, w odróżnieniu do innych marek antyperspirantów ten nie wzbudza u mnie odruchu wymiotnego i nie uwalnia się podczas większej potliwości (stres/wysiłek) inne z kolei czuć a jak ja czuję, że pachę nim to od razu czuję się nieświeżo. Z tym nie ma takiego problemu, nie jest tak ntensywny. Zmniejsza potliwość, jest super wydajny. Szybko wysycha.

Bardzo fajny produkt

Bardzo lubię ten dezodorant bo ma delikatny i przyjemny zapach. Łatwo się go używa i jest wygodny, opakowanie jest małe ale wydajne. Jestem fanką dezodorantów w kulce, jest to forma która najbardziej mi odpowiada. Kiedyś próbowałam przekonać się do antyperspirantów w sprayu ale jednak zawsze wracam do tych w kulce. Ten dezodorant oprócz swojego normalnego zadania zapobiega również powstawaniu białych plam na ciemnych ubraniach. Jest to produkt, który nie zawiera parabenów. Bardzo szybko się wchłania więc można bez obaw że wszystko zetrzemy założyć ubranie zaraz po użyciu go

Sprawdza się na 5 ;)

Lubię antyperspiranty z Garniera zarówno te w spray'u, jak i w kulce. Ta kulka to nowość w mojej kosmetyczce i muszę przyznać, że sprawdza się świetnie.

Przede wszystkim dobrze chroni przed poceniem. Nie pocę się jakoś nadmiernie, ale jak każda pracująca osoba miewam też ,,gorące okresy" w pracy, gdzie stresuję się trochę bardziej. W takich sytuacjach mnie nie zawodzi;) Regularnie też ćwiczę i nie wymagam przy intensywnym wysiłku ochrony z kosmosu, bo i tak przy ćwiczeniach tracimy wodę.

Produkt jest przezroczysty i dość wodnisty, wystarczy nim lekko potrząsnąć a widać, że jest rzadki (ma też przezroczyste opakowanie). Prawdopodobnie też dlatego znacznie szybciej schnie od innych antyperspirantów w kulce. Dla mnie to plus bo rano po prysznicu zależy mi na czasie. Tak jak zapewnia producent, nie zostawia białych śladów na ubraniach.

Opakowanie jest wygodne, choć mam wrażenie, że ze względu na rzadką konsystencję kulka oddaje trochę za dużo produktu, przy tym trzeba uważać.

Produkt pięknie pachnie, bardzo kwiatowo i świeżo. Zapach utrzymuje się długo i neutralizuje nieprzyjemny zapach.

Do tego produktu co jakiś czas pewnie będę wracać, bardzo mi podpasował a dodatkowo jest w korzystnej cenie;) co prawda antyperspiranty lubię zmieniać, ale do tych dobrych zawsze się wraca ;) serdecznie polecam ;)

Jak na kulkę, to całkiem ok

Dobrze chroni przed potem, nawet szybko schnie, ma bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny zapach i jest bardzo wydajny. Do tego w miare tani i ma wygodne opakowanie. Używałam go w lecie przy bluzkach bez rękawów, więc nie wiem czy zostawia ślady na ubraniach. Nie lubię kulek, ale ten antyperspirant nawet bez dużej męczarni zużyłam do końca. Wystarczył mi na 3 miesiące.

Dobra ochrona zapewniona

Bardzo skuteczny antyperspirant w kulce od Garniera. Dobrze chroni przed nie przyjemnym zapachem. Ma przyjemny świeży zapach.Fajne małe opakowanie w kształcie jajka . Nie brudzi ubrań , ani nie zostawia białych śladów.
Szybko się wchłania więc bez problemu możemy się ubrać. Ogólnie starczył mi na dość krótki okres czasu więc jakoś bardzo wydajny nie jest jednak mimo wszystko myślę że jest to produkt godny polecenia.

Jak zawsze na pięć!

Wiadomo nie od dziś, że GM to moje ulubione kulki. Ta wersja również mnie nie zawiodła.

Zalety:
- bardzo powszechna dostępność
- cena
- przezroczyste opakowanie, które pokazuje ile jest produktu
- zapach
- bardzo wygodna kulka, która się nie zacina
- dobrze chroni w sytuacjach kryzysowych
- nie podrażnia i nie wysusza skóry
- nie robi plam na ubraniu
- szybko wysycha

Wady:
- brak

Używam tego produktu od: około 7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 - 5

odrobione zadanie

Uczciwy produkt. Obiecuje nie znaczyć ubrań białymi śladami oraz chronić przed "zapachowym" poceniem i słowa dotrzymuje.

Podoba mi się też poręczne, minimalistyczne opakowanie. Do tego lekkie i przezroczyste (dzięki czemu można obserwować stopień zużycia kosmetyku.

Cena - w promocji bardzo miła
Wydajność - bardzo dobra

MINUS:

nr 1. - zapach - kojarzy mi się trochę z proszkiem do prania. Jest bardzo syntetyczny i niestety dość trwały. Oczywiście nie jest jakiś tragiczny, ale bardzo długo musiałam się do niego przyzwyczajać.

nr. 2. - formuła quick dry mogłaby być bardziej quick... ale tylko trochę.

Poza tym wszystko fajowo.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca - codziennie
Ilość zużytych opakowań: jedno w całości