Kolastyna, Energy Touch, Bogaty krem nawilżający na dzień i na noc `Siła odżywienia`

Bogaty krem dla cery suchej Kolastyna, Energy Touch stanowi znakomitą mieszankę synergicznie działających składników aktywnych, aby zapewnić optymalne nawilżenie trwające do 24h! Jego formuła jest bogata w H2OIntense odpowiadające za zapewnienie skórze właściwego nawilżenia, Collasten Complex oraz olej arganowy. Odczucie odwodnienia i ściągnięcia skóry zostają wyraźnie zmniejszone. Twoja cera odzyskuje zdrowy, promienny, świeży wygląd

Struktura
<50ml
Wiek
20+

Fajny zwyklaczek

Krem zamknięty jest w małej tubce, ładnie pachnie (owocowo), dobrze się wchłania. Nie trzeba go wiele, żeby nawilżyć skórę i zlikwidować uczucie ściągnięcia. Czy odżywia i regeneruje - raczej nie, według mnie jest bardzo delikatny. Taki do posmarowania się, żeby było miło na twarzy. Mam suchą skórę, dojrzałą, więc chyba nie jest dla mnie, ale go lubię i używam okazjonalnie, nie codziennie. Dobry na lato. Nadaje się pod podkład. Składu nie znam, może rzeczywiście nie najlepszy, bo zgrabnie wygładza. Kosztuje grosze.

Najgorszy krem, jakiego używałam!

Nie rozumiem, dlaczego ten krem ma aż tak wysoką ocenę... Wypchany silikonami krem, po którym moja skóra miesiąc (ropnych pryszczy, które zdarzają się u mnie raz na rok) dochodziła do siebie. Coś okropnego!

+ ładny zapach
+ wygładzenie
+ ze względu na obecność silikonów dobrze współpracował z podkładami
+ szybkie wchłanianie
+ opakowanie

- daje tylko pozorne uczucie nawilżenia
- beznadziejny skład (parafina, silikony)
- zapycha!!!

Najlepszy krem na noc dla cery tłustej

Na dzień trochę za tłusty pod podkład, na noc to mój ulubiony krem. Spełnia wszystkie swoje zadania: nawilża, odżywia, regeneruje, a przede wszystkim szybko się wchłania i od razu po nałożeniu można pójść spać. Nie wciera się w poduszkę jak inne kremy.

ZALETY:
+dobrze się wchłania
+dobry dla cery tłustej i mieszanej
+pięknie pachnie
+twarz nie jest po nim czerwona
+nie uczula, nie podrażnia
+ładne opakowanie w formie tubki przy zakupie zawsze w kartoniku
+niska cena jak na tak dobre działanie

WADY:
-mogłoby być go trochę więcej, starcza mi na niecały miesiąc

polecam

Krem jest dla cery suchej i taką posiadam. Kosmetyki Kolastyny kupuję niemalże w ciemno, ten kupiłam skuszona ceną /7zl/, nie spodziewając się zbyt wiele. Bo cóż tania tubeczka może zaoferować? Ano - miły, lekko owocowy, delikatny zapach, dobre wchłanianie /polecam szybkie nałożenie cieniutkiej warstwy - grubsza może być ciut lepka/, nawilżenie skóry przez większość dnia. Nakładam go również pod oczy, na szyję i dekolt. Ponieważ wchłania się do matu, można natychmiast zrobić makijaż.
Producent żadnego cudownego działania nie obiecuje i taki jest ten krem - niby zwyczajny, ale działa, jak trzeba.
Na pewno do niego wrócę.

Skąd te dobre opienie?

Kupiłam pod wpływem impulsu i tego, ze wczesniej kosmetyki z Kolastyny mi sie sprawdzały i to był WIELKI BŁĄD. Powinnam jak zwykle przeczytać skład ale o tym pożniej. Po nałożeniu wydaje się, że twarz jest głaciutka, nawilżona ale to jest tylko pozorne. Po zmyciu mam jeszcze wieksze wysuszenie(cera łatwo przesuszająco się) a do tego zaczeły mi sie pojawiać małe ropniaczki. No coś tu jest nie tak , czytam sklad a tam na drugim miejscu PARAFINA i juz wiadomo skąd te ropniaki. Zaczełam go stosowac jako krem do rąk ale nawet tu sobie nie radzi. Po nałożeniu jest ok ale po umyciu pocierając rece słysze odgłosy papieru sciernego. Dodatkowo zapach tego kremu jest koszmarny. Jak dla mnie pachnie (a wlasciwie smierdzi) jak tani kwiatowy odświeżacz do toalety

Ciężko uwierzyć, że ma aż tak dobrą ocenę...

Mam cerę mieszaną, która jednak bardzo rzadko ma problemy z dużymi wypryskami, jak już to raczej schowane zaskórniki i typowe świecenie się w strefie T, ze skłonnością jednak do przesuszania się, szczególnie zimą..
Do stosowania tego kremu podchodziłam 2 razy w odstępie kilku miesięcy. Niestety, za każdym razem po kilku dniach stosowania kremu skóra reagowała ogromnymi podskórnymi wypryskami, które nie chciały się goić, ropiały! Pojawiały się nie tylko w miejscach takich jak broda, nos, czoło, ale np. skronie, policzki, tam, gdzie nigdy nic się nie działo. Po odstawieniu kremu i ponowieniu stosowania po upływie 2 miesięcy sytuacja powtórzyła się natychmiastowo.
Nie wiem, który składnik tego kremu może aż tak bardzo "zarażać" moją skórę, ale nigdy wcześniej nie spotkałam się z podobnym działaniem żadnego kosmetyku. Zazwyczaj ich działania po prostu nie było widać - np. za mało nawilżały, za bardzo natłuszczały, ale stan skóry pozostawał na dobrym, gładkim poziomie. Ten krem tworzy na niej jakieś cuda, w złym tego słowa znaczeniu.
Nie polecam!

Dla mnie idealny

Ten krem kupiłam przypadkowo w Rossmanie, bo byłam ciekawa jak będzie się sprawował na mojej twarzy. Zapłaciłam za niego 7zł. Właśnie go używam i jestem zadowolona, ponieważ szybko się wchłania, skóra twarzy nie świeci się po nim i jest gładka, dobrze się rozprowadza, ładnie intensywnie pachnie, idealny pod makijaż, bo nie jest tłusty. Gdy się skończy to ponownie wrócę do tego kremiku. Polecam przetestować!!! :)

Najlepszy dla młodej cery!

Mam cerę mieszaną (standard: tłusta w strefie T i sucha na pozostałych partiach). Krem zdecydowałam się kupić, gdy skończył mi się inny krem z Kolastyny (do skóry wrażliwej). Trafiłam w 10 i od razu kupiłam na zapas, gdy była promocja.
Plusy:
+ konsystencja
+ zapach
+ nadaje się dla cery tłustej, bo jej nie obciąża tłustym filmem
+ szybko się wchłania
+ na dzień i na noc
+ cena (udało mi się kupić za 5 zł)
+ nawilża
Minus
- zawiera Phenoxyethanol

Będę go kupować, chyba, że znajdę coś jeszcze lepszego

chyba ktoś tu kłamie

Krem ciężko uznać, za "bogaty". Nie czuję po nich fali nawilżenia, ani tym bardziej odżywienia. Po prostu jest ... i nic nie robi. Zapach ok, konsystencja ok, ale nie tego oczekuje od kremu do twarzy.

Super nawilżenie

Bardzo długo szukałam odpowiedniego kremu dla siebie. Trafiłam na Energy touch przez przypadek, zwrócił moją uwagę niską ceną - ok 8zł. Stosuję go ponad rok i nie zamierzam go zmieniać.
Zalety:
- świetnie nawilża
- szybko się wchłania
- bardzo lekki
- świetny pod makijaż
- ładnie pachnie
- wydajny
- cena
Wady:
BRAK

Bardzo lekki nawilżacz

Nie pamiętam kremu, który kupiłabym kilka razy pod rząd. Nawet nie ze względu na jego cudowne właściwości nawilżające, choć taki jest jego cel. Jest to bardzo lekki krem nawilżający, dla cer bardzo suchych najprawdopodobniej się nie sprawdzi. Ja znalazłam dla niego trochę inną funkcję. Jako posiadaczka cery suchej, momentami nawet bardzo suchej, zazwyczaj mam na twarzy po nałożeniu make-upu kilka suchych miejsc (I to niezależnie od podkładu, albo może jeszcze nie znalazłam takiego który by mi nie podkreślał suchych skórek. Choć mam wrażenie że ten którego używam i tak mi ich nie podkreśla, po prostu mam skórę na której w ciągu dnia pojawiają się przesuszone miejsca, po ok 3,4 godzinach) i właśnie na te suche miejsca gdy nałożę odrobinę tego kremu moje suche skórki jakby znikają, i to jest świetne, bo jeszcze nigdy nie spotkałam kremu który by tak działał.

Dla mnie jest to taka czarodziejska różdżka na suche skórki :)

Używam tego produktu od: 1 rok

Ideał

Już dawno straciłam nadzieję na to że znajdę krem który na prawdę będzie nawilżał a przy okazji nie będzie zapychał skóry i jeszcze dodatkowo skóra nie będzie się po nim świeciła. Krem Kolastyny kupiłam zupełnie bez przekonania, zachęciła mnie cena i wygląd. W obietnice na opakowaniu nie wierzyłam. Jakież było moje zaskoczenie już po 1 zastosowaniu!

- skóra natychmiast ukojona i odczuwalne nawilżona
- brak błyszczenia i efektu tłustego filmu
- piękny zapach
- idealny pod makijaż
- nałożony na noc sprawia że rano cera jest miękka i mam wrażenie że bardziej promienna
- nie zapycha i odkąd stosuję nie zauważyłam żadnego pryszcza na swojej twarzy
- cera się nie przyzwyczaja jak w przypadku wielu innych kremów, stosuję go już pół roku i nadal tak samo działa
- cena jest wręcz śmieszna gdyż krem jest bardzo wydajny, obecnie w Rossmannie za 6zł!

Minusów jak dla mnie brak:)

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania