Neostrata, Ultra Brightening Cleanser (Rozjaśniający żel do mycia twarzy)

Neostrata, Ultra Brightening Cleanser (Rozjaśniający żel do mycia twarzy)

Żel jest preparatem rozjaśniającym o działaniu złuszczającym oraz hamującym produkcję melaniny, barwnika który jest odpowiedzialny za powstawanie hiperpigmentacji. Silnie redukuje widoczne przebarwienia, efekty jego działania są widoczne już po kilku tygodniach. Preparat nie zatyka ujść gruczołów łojowych, w swojej formule nie zawiera mydła ani parabenów. Kluczowymi składnikami żelu są:
NeoGlukozamina - w stężenu 4%, złuszcza naskórek, pobudza jego komórki do odbudowy, regeneruje skórę, spłyca zmarszczki, a także spowalnia produkcję melaniny w ten sposób redukując intensywność przebarwień.
GigaWhite - ekstrakt z 7 roślin alpejskich (mięta pieprzowa, malwa, melisa, przywrotnik pospolity, przetacznik, krwawnik pospolity oraz pierwiosnek lekarski) w stężeniu 1%, zmniejsza produkcję tyrozynazy, tym samym redukuje ilość melaniny w skórze.
Aromat mandarynki i lilii - działa odświeżająco i nadaje piękny zapach.
Po zastosowaniu żelu skóra staje się wygładzona i rozjaśniona. Preparat zapobiega nawrotom przebarwień, idealnie nadaje się po zabiegach z użyciem Dermamelan lub Cosmelan.
Stosować dwa razy dziennie - rano i wieczorem na zwilżoną skórę twarzy, delikatnie przemasować kolistymi ruchami, a następnie obficie spłukać wodą.

w tubie
żel
50 – 100ml

Bardzo dobry

Nigdy wcześniej nie stosowałam żeli do mycia twarzy,tylko tonik i mleczko i na tym koniec.Zakupiłam go ze względu na Foreo Lunę szczoteczkę do czyszczenia twarzy do której jest potrzebny żel lub mydełko naturalne.
Wybór padł na ten właśnie żel.Lubię firmę Neostrata mają fajne produkty(bez parabenów!) lecz jak wiadomo nie tanie,ale większość 100 skuteczne.Ten żel się do nich zalicza.Stosując go razem ze szczoteczką tworzą zgrany duet nie do przebicia!z dnia nadzień cera coraz piekniejsza,przebarwienia znikają,pory zwężone,cera promieniejąca!czego chcieć więcej?chyba nic,trafiłam w 10 z tym żelem choć nie wykluczam że jakieś inne też przetestuję,ale ten będzie u mnie zawsze pod ręką w razie awarii:)zostaje moim kwc!polecam!

Używam tego produktu od: 1miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie