PUPA, Gel Top Coat (Nabłyszczający lakier nawierzchniowy)

PUPA, Gel Top Coat (Nabłyszczający lakier nawierzchniowy)

Lakier nabłyszczający i przedłużający trwałość lakieru. Filtry UV zabezpieczają kolor lakieru. Żywica akrylowa pozostawia wyjątkowo błyszczące paznokcie - efekt mokrego lakieru 3D.

nie warty swojej ceny

Produkt ma bardzo małą pojemność bo tylko 5 ml. Był drogi bo za takie opakowanie zapłaciłam ponad 20 zł. Nie jest rewelacyjny, ale daje radę. Paznokcie nie wyglądają jak żelowe, ale ładnie się błyszczą. Ten top coat sprawia, że lakiery trzymają się trochę dłużej. Szczerze mówiąc dużo tańsze top coaty dają podobny efekt. Opakowanie jest solidne i ładne, ale przez wielkość mało wygodne. Pędzelek jest zwykły, dobrze się nim maluje i ładnie się rozkłada. Nie kupiłabym go ponownie, bo jest drogi, a podobny efekt da się uzyskać o wiele tańszymi lakierami.

daje piękny błysk

Ten lakier nawierzchniowy jest swego rodzaju wisienką na torcie jak dla mnie :)
+ daje piękne, błyszczące wykończenie, które przyciąga spojrzenia :)
+ daje dodatkową warstwę ochronną i rzeczywiście mam wrażenie, że noszę lakier trochę dłużej
+ ma bardzo ładne opakowanie
+ jest wydajny
+ ma wygodny pędzelek (ogólnie w lakierach Pupy bardzo lubię pędzelki)
Muszę się jednak do czegoś przyczepić..
- cena trochę odstrasza.. ok 25zł za 5ml produktu to nie mało jak za tradycyjny lakier nawierzchniowy
- jak nakładam warstwę nawierzchniową na czerwony lakier to pędzelek mi się odbarwia (mimo, że tamten już wysechł)
Niemniej uważam, że produkt jest dobry. Możnaby pomyśleć, że to hybryda :) na pewno stanowi dla nich dobrą alternatywę

Fajny efekt, gorzej z ceną

Rzeczywiście tworzy fajny efekt na paznokciach i paznokcie nie muszą być pomalowane lakierami Pupa, żeby stworzyć efekt mokrego paznokcia (jak to jest w reklamie). Pazurki są lśniące i ma sie wrażenie że to hybryda. Należy jednak umiejętnie nakładać ten żel bo jest gęsty i przy za dużej porcji tworzy smugi i przęcherzyki co psuje cały efekt. Paznokcie ogólnie powinny być przygotowane do późniejszego posmarowania Pupa Gel Top Coat bo niestety każda bruzdka i skórka czy wypukłość będzie widoczna, ale ogólnie produkt fajny. Dla mnie troche cena jest abstrakcyjna, akurat ta buteleczke którą posiadam siostra przywiozła z Niemiec i tam jest tańszy, szkoda by mi było wydać 27 złotych za nabłyszczacz, zważywszy na fakt że buteleczka nie jest wielkich rozmiarów.