Dr Irena Eris, Hydrogenic, Przeciwzmarszczkowy krem aktywnie nawilżający

Dr Irena Eris, Hydrogenic, Przeciwzmarszczkowy krem aktywnie nawilżający

Dzięki innowacyjnemu kompleksowi 24H Hydro Therm Compex nawet najbardziej wysuszona skóra odzyskuje jędrność i sprężystość. Aktywne, specjalnie wyizolowane składniki m.in. z migdałów i ryżu docierają do głębszych warstw skóry, gdzie zatrzymują i stopniowo uwalniają wodę będąc źródłem nawilżenia przez 24H stanowiąc hydro-aktywne zabezpieczenie tkanek. Odpowiednio nasycona wilgocią skóra odzyskuje pełen potencjał przebiegu wszystkich funkcji fizjologicznych. Staje się gładka i elastyczna, jest odporna na szkodliwy wpływ środowiska zewnętrznego. Formuła kremu wzbogacona o składniki usprawniające komunikację międzykomórkową i tworzenie białek podporowych sprawia, że krem jednocześnie wykazuje silne działanie przeciwzmarszczkowe, liftingujące i modelujące owal twarzy.
Polecany jako krem na dzień lub na noc do każdego rodzaju cery, niezależnie od wieku. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

w słoiczku
50 – 100ml
Wiek
20+

świetny, lekki, świeży

Mam cerę mieszaną, z naczynkami drobnymi, tuż po trzydziestce.
Krem ma lekką, nietłustą konsystencję, nienarzucający się zapach. Dobrze nawilża i wyraźnie napina skórę. Cera jest wygładzona. Nie obciąża, nie zapycha, nie powoduje wyprysków. Miałam również wersję zwykłą, nie typowo przeciwzmarszczkową i ten recenzowany jest lżejszy i dobrze napina skórę.
Opakowanie ładne, ciężkie, szklane, z ochronnym wieczkiem.
Jestem z niego bardzo zadowolona i w tej chwili napoczęłam drugi słoiczek.

Używam tego produktu od: jedno opakowanie przez ponad 2 miesiące, obecnie w trakcie drugiego słoiczka
Ilość zużytych opakowań: napoczęty drugi słoiczek 50 ml