Nivea, Intimate, Płyn do higieny intymnej `Natural`

Nivea, Intimate, Płyn do higieny intymnej `Natural`

Płyn NIVEA Intimate `Natural` został stworzony specjalnie dla potrzeb higieny okolic intymnych. Zapewnia przyjemne uczucie komfortu, ochrony i dobrego samopoczucia- każdego dnia. Dzięki zawartości naturalnego ekstraktu z rumianku, zapewnia świezość i delikatną ochronę okolic intymnych. Delikatna formuła z zawartością kwasu mlekowego pozwala zachować naturalną równowagę flory bakteryjnej miejsc intymnych, sprawiając, że czujesz się świeżo i czysto przez cały dzień.
* nie zawiera mydła oraz barwników
* produkt przebadany dermatologicznie i ginekologicznie

super

Ten produkt jak dla mnie posiada same plusy ;)

- wydajny
- dobrze sie pieni
- slicznie pachnie
- nie podraznia
- nie jest za drogi.
- czasem myje nim twarz bo mam bardzo delikatna cere z tendencja do czerwonych plam i wagrow :/ . Zaowazylam ze po nim moja skora na twarzy wyglada b.dobrze.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Bardzo przyzwoity płyn.

Płyn ma jedną wadę, ale znaczącą- ciężko go dostać :kwasny: Udało mi się go dorwać w Biedronie na wyprzedaży. Fajnie myje, dobrze się pieni, starcza na długo i przyjemnie pachnie. Nie podrażnił mnie, nawet chwilę po depilacji.

Konsystecja: jest kremowa, lekko zabarwiona na kolor perłowy, odpowiednio rzadka- dobrze się nalewa z opakowania. Nie spływa z dłoni.

Działanie: spełnia je bardzo dobrze. Dokładnie myje, odświeża, nie wysusza, nie podrażnia. Nie wywołuje też swędzenia, więc będzie odpowiedni dla osób wrażliwych. Nic mi nie robi to, że w składzie jest SLS, jestem kompletnie obojętna na ten składnik i nie szaleję gdy go widzę ;). Płyn wytwarza piankę, ale delikatną, taką jak szampon dla dzieci. Łatwo się spłukuje, można używać podczas okresu.

Opakowanie: Solidne, bardzo ładne, najbardziej podoba mi się w nim jego klips, który jest na swój sposób uroczy :). Butelkę można postawić dnem do góry.

Zapach: delikatny, świeży, wyczuwalny pod prysznicem, ale tak subtelnie, podobał mi się.

Dostępność: nie wiem gdzie go można regularnie dostać, ja dorwałam w Biedronie na wyprzedaży.

Plusy:
- fajnie myje, odświeża
- nie powoduje świądu, pieczenia czy wysuszenia
- ładny, delikatny zapach
- kremowa konsystencja
- nie jest drogi a starcza na długo

Minusy:
- dostępność.

Używam tego produktu od: Około 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 250 ml.