AA, Balsam do ciała wygładzająco-regenerujący z koenzymem Q10

AA, Balsam do ciała wygładzająco-regenerujący z koenzymem Q10

lubię go

Ma świetną konsystencję, dobrze się wchłania, doskonale nawilża - skóra jeszcze długo po użyciu jest dobrze nawilżona. Ma przyjemny zapach. Sprawdza się również po opalaniu (akurat nie miałam nic typowo po opalaniu - stąd taki test). Ogólnie - napewno do niego wrócę.

Czemu nie?

Dobry balsam. Nie zachwyca, ale i nie odstrasza. Ładnie nawilża skórę. Rzeczywiście robi się bardziej sprężysta. Przyjemny zapach. Denerwowała mnie tylko troszkę konsystencja. No i mała wydajność. Ilość zużytych opakowań: 1

jeden z ulubionych

To jeden z moich ulubionych kosmetyków, zużywanych w ogromnych ilościach. Odpowiedni do mojej suchej, często podrażnionej skóry. Bardzo dyskretny zapach, wspaniała konsystencja.

Oceniam na 4.00

Do tej pory bardzo często sięgałam po balsam ujędrniający z Nivea, ten jednak wg. mnie bije go na głowę. Skóra po jego użyciu staje się wyraźnie bardziej elastyczna, wygładzona, dobrze nawilżona i bardziej jędrna, nadaje się on także do masażu naszych kobiecych newralgicznych punktów czyli ud, pośladków, wszędzie tam gdzie mamy problem z cellulitem, może troszkę długo się wchłania, ale to skłania do lekkiego masażu. Oprócz koenzymu Q10 zawiera on także karnitynę, wyciąg z alg oraz kilka dobrych nawilżaczy. Bardzo podoba mi się jego subtelny zapach, zdecydowanie porzucam Nivea na rzecz tego balsamu i szczerze go polecam!!! Dobrze wygładza na przykład wysuszoną skórę na łydkach, dzięki niemu zobaczyłam co to znaczy efekt ujędrniający i uelastyczniający balsamu do ciała.